Рідна Віра та міжнаціональний мир

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #1 vinceslav » 09.02.2011, 08:03

Заява Громади РПК "ДРЕВО" з приводу проявів
ксенофобіі та расизму.

Останнім часом в Украіні набули поширення різні прояви ксенофобіі та людиноненависницькоі ідеологіі,нерідко під релігійним забарвленням.Це-і виступи в друкованих виданнях,в Інтернеті,протиправні дії радикально налаштваноі молоді та інш.Вважаємо,що в Украіні нема серьозного підгрунтя для подібних речей,на відміну від північної сусідньоі країни,яка позіціонує себе ,як імперія,та погрязла в локальних конфліктах.В тій же краіні проходять переслідування рідновірів,яким інкрімінується роздмухування міжнаціональноі та міжрасовоі ворожнечі,та в суспільній свідомості формується образ рідновіра,як божевільного нациста та сатаніста.Якій церковній установі це вигідно-не важко здогадатися..
Враховуючи.те що нинішня влада країни мавпує досвід сусідів,а також,що вищеназвана церковна установа має в Украіні великий вплив-закликаємо рідновірські громади не піддаватися на ці свідомі провокаціі.
Ми рішуче засуджуємо расизм та ксенофобію.це-огидно.і це не є в нашій Традиціі.Наші Предки вчили шанувати та захищати своє,а не ненавидіти інше. Голова Громади Верещака А.А.
Заст голови Варванський П.А.
vinceslav
Автор теми
Репутація: 0
З нами: 9 років 4 місяці

Повідомлення #2 vinceslav » 09.02.2011, 08:07

Закликаємо учасників форуму припинити ксенофобські та расистські висловлювання в темах.Давайте будемо культурними людьми та не будемо підігравати РПЦ .
vinceslav
Автор теми

Повідомлення #3 Svitovyt » 09.02.2011, 10:17

Краще ви б писали звернення на захист русинів-українців.
Svitovyt M
Адмін
Аватар
Вік: 51
Репутація: 13
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #4 Лисиця » 09.02.2011, 10:26

А я підтримую громаду "Древо" - ми культурні люди - треба показати, що ми дійсно кращі, а не обливати всіх інших багном, щоб виглядати кращіми на їх фоні... Тому що вже не смішно, а навіть неприємно читати як усі теми катяться до одного фіналу: "Если в кране нет воды - значит выпили жиды (азери, москалі і т.д.)"
Лисиця
З нами: 8 років 10 місяців

Повідомлення #5 Svitovyt » 09.02.2011, 10:35

Да, з такими помислами вам не в рідновіри, вам у космополіти. Ви ще в колони проти ксенофобії і расизму вишикуйтеся разом з мігрантами, щоб ми вже знали, з ким маємо справу.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #6 Svitovyt » 09.02.2011, 11:18

Ця стаття має якесь відношення до піднятої вами теми. Провокатори можуть бути різного пошибу. А тепер охарактеризуйте вашу заяву.

Міліція почала "вводити" провокаторів на вуличних акціях?
http://www.pravda.com.ua/news/2011/02/9/5895854/
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #7 Рiзбяр Лiтвiнов В.О. » 09.02.2011, 12:56

Якшо якесь хамло образить мою жінку я дам йому по морді не розбираючись чи це вірмен, чи азер, чи східний чи західний русин - украінець. Коли ображають - нація діло друге.
Через стіну від мене, в сусідній квартирі живе азер з жінкою - єврейкою... у нас чудові відносини - ніхто один одному жити не заважае...Чого мені іх ненавидіти? А з друго боку живуть "наші тіла".. якось відро води попросив - не дали,бо в них лічільник стоіть - за що мені іх любити? Тільки за те що вони русини? От і виходить що і в повсякденному житті нація це діло друге.

Але....Але коли на нашій землі богують інородці, коли єврейські, вірменські та іньші олігархічні клани та фінансові групи поставали на поток кидалово на заробітну платню, руйнують придприємства, які будували ще наші діди, обдирають нас як хочуть за допомогою глобальних спекуляцій з товарами першоі необхідності, харчами, горючкою... не дають дихати через корупційні схеми, бо у владі (де сидять в більшості русини-украіньці) усе куплено і не яких конкурентів біля себе вони не терплять -
- ЦЕ НЕ Є ПРАВ
Рiзбяр Лiтвiнов В.О.
З нами: 9 років 3 місяці

Повідомлення #8 Миколай » 09.02.2011, 13:31

Як кажуть "Свободівці", націоналізм це любов.
Так само ми повинні казати і про Рідну Віру - це любов до рідної традиції, до своїх рідних цінностей.
На шляху до державності не потрібно розмінюватися на дешеву ксенофобію, расизм та інше.

І пам"ятайте, все що ви скажете може бути використано в суді.
Думайте!
Миколай
З нами: 10 років 9 місяців

Повідомлення #9 vinceslav » 09.02.2011, 14:23

Дякуємо за підтримку шановним Вадиму,Лисиці,та Миколаю.Давайте робити так,щоб форум був цікавий розумним,культурним,адекватним людям(яких більше ніж особ з комплексами меншовартості)Особисто я готую декілька статей з магіі та краєзнавства...
vinceslav
Автор теми

Повідомлення #10 Svitovyt » 09.02.2011, 14:32

От і робіть форум цікавим, а не розводьте тут толерастію, яка більше схожа на провокацію. І ще, перечитайте свої пости, вони далекі від культурних, меншевартості там також вистачає.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #11 vinceslav » 09.02.2011, 17:43

Всі люди,що підтримали заяву і раніше намагалися робити форум цікавим.До речі-на солідних форумах завжди є правила,за порушення яких людей банять.А ви,Пане Волхв,що,збираєтесь вчити мене,Лисицю,Вадима,Миколая культурі??
Для початку навчиться руку літнім жінкам подавати,коли вони через потік переходять...
vinceslav
Автор теми

Повідомлення #12 Svitovyt » 09.02.2011, 17:48

vinceslav
Я не зрозумів... Переходимо на особистості? В білизні може почнете порхатися? Культурою вашою, щось завоняло!
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #13 vinceslav » 09.02.2011, 17:54

ДО ЧОГО ТУТ БІЛ
vinceslav
Автор теми

Повідомлення #14 Svitovyt » 09.02.2011, 18:03

vinceslav
Це якраз твої вислови тебе характеризують, причому тут якась жінка до піднятої теми. Правила можу створити - в баню відправлю за неповагу до духовного провідника.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #15 Величар » 09.02.2011, 21:01

Величар
Репутація: 3

Повідомлення #16 Миколай » 09.02.2011, 21:19

Миколай
З нами: 10 років 9 місяців

Повідомлення #17 Jivoslav » 09.02.2011, 21:46

Jivoslav
З нами: 8 років 4 місяці

Повідомлення #18 Зорян Бориславович » 09.02.2011, 23:13

Зорян Бориславович
З нами: 9 років 10 місяців

Повідомлення #19 Jivoslav » 09.02.2011, 23:23

Jivoslav
З нами: 8 років 4 місяці

Повідомлення #20 Шляк » 10.02.2011, 02:41

Найперше потрібно "Рідну Віру та міжнаціональний мир" не плутати з "Рідним миром та міжнаціональною Вірою"
Шляк
З нами: 9 років

Наст.

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість