Відична школа самопізнання "Древо Рода" - що то є?

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #1 Устим » 04.01.2011, 20:17

Устим
Автор теми
Репутація: 0
З нами: 8 років 3 місяці

Повідомлення #2 Svitovyt » 04.01.2011, 21:10

Svitovyt M
Адмін
Аватар
Вік: 51
Репутація: 13
З нами: 11 років 5 місяців

1

Повідомлення #3 Tor » 04.01.2011, 23:08

Tor
Репутація: 1
З нами: 8 років 11 місяців

Re: Відична школа самопізнання "Древо Рода" - що т

Повідомлення #4 Вадимир » 05.01.2011, 21:58

Вадимир
З нами: 10 років 4 місяці

Повідомлення #5 Svitovyt » 05.01.2011, 23:04

Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #6 Зорян Бориславович » 10.01.2011, 20:03

вчора по 1+1 репортаж показували про школу для дітей РВ РПВ у Саджівці.
Зорян Бориславович
З нами: 9 років 7 місяців

Повідомлення #7 Одін » 16.01.2011, 00:35

Світовите попрошу обгрунтувати свої слова, або вибачитися. Не думав, що одна з функцій Верховного Волхва обливати брудом людей :wink:
Одін
З нами: 8 років 2 місяці

Повідомлення #8 Svitovyt » 16.01.2011, 13:07

Одіне, я мовчав про вас поки не спитали. А що я там неправдивого сказав? Те що у вас теж саме, що й в Куровського. Так воно і є. Ваш напрям не відноситься до руського (українського) рідновір'я, а то й же космополітизм. Вам як і Куровському хочеться охопити якомога ширший простір і України замало, тому, я так розумію, пішли росіян навчати (вони, як казали Куровські, неосвічені) і тих російськомовних, що мешкають на нашій території. Тобто ви не творите дійсно рідну державну віру, а паразитуєте на нашому суспільстві, розказуючи байки про свої супер знання і спадковість. Чи не здається вам, що ви пішли тим же шляхом, що й Куровський? І закінчите тим же.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #9 Svitovyt » 16.01.2011, 17:07

Tor
Пішов у декретну відпустку на 9 місяців:
http://alatyr.org.ua/news/346
А гуморески на цю тему можна прочитати тут:
http://vk.com/topic-13730336_23872616#offset=0
Svitovyt M
Адмін
Аватар

1

Повідомлення #10 Tor » 16.01.2011, 18:50

На гуморестки мене не пустило.Але виб1рково глянувши анкети.Я знайшов нав1ть дядька який дивится Окна. То що тут дивуватися що знаходятся люди як1 1дуть в "школу Куровського" шоб бути жертовними 1 в1рити в "Радителя".Тут е вир1шальним фактор к1лькост1. Якщо орган1зувати клуб вивчення г1вна то з 45млн найдутся т1 кому це ц1каво.Походивши по сайту та почитавши я б до школи Куровського не п1шовби!
Tor

Повідомлення #11 Одін » 17.01.2011, 01:47

Світовите, цим Вашим словам потрібно мати підтвердження, вкажіть конкретно джерела, чи якісь інші факти що я повторюю школу Куровського і хочу охопити якомога більше людей. Не пишіть, що то очевидно, чи це і так зрозуміло, де є підтвердження.
Чи це просто Верховний Волхв РПК любить замість справ займатись плітками та обливати інших брудом :?: Чи просто гар на публіку і цим заробляння балів в свою користь. Такими речами краще бали не заробляти.
Давайте краще займемось справою, чим балаканиною.
А за шлях не зарікайтесь, бо незанєте, чим Ви закінчете свій :wink:
Одін

Повідомлення #12 Svitovyt » 17.01.2011, 09:42

Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #13 Одін » 18.01.2011, 00:46

Світовите, сайт я зробив Російською мовою бо майже всі 13 славянських народів її знають. Тому я працюю не на державу, я працюю на Бога і допомагаю процесу творення самого життя, незалежно від віросповідання, організації, чи національності. Те, що робить В.Куровський то його відповідальність і на його совісті, і Боги йому суді, і не нам його судити чи обливати брудом, як на цьому сайті приянято. :wink:
Мама у мене знахарка цим вона і сьогодні займається, цим займалась і бабуся і прабабуся. По батьківські лінії бул чародії. Але вони не були жрецями чи волхвами, це знахарі, цим я і сьогодні займаюсь і з цього харчуюсь. Судячи з родоводу мої предки шляхетного походження і є на це архівні документи.
Вчився я у багатьох людей, в т.ч. і у В.Куровського, за що йому і вдячний. Але навчання на цьому не закінчується, я навчаюсь далі в того в кого я бачу цікаві і нові знання. Але є і Духовні вчителі, які ведуть і навчають, власне і від них отримав посвяту та ім"я Одін. Від старого не відрікаюсь, а над новим працюю. Ті знання, які я отримав, і провів чарез свою душу, отримавши результати і ділюсь із людьми. На всеохоплюючі знання не притендую, мине цікавить лише моє направлення і шлях, так, як і кожну іншу людину.
Тому я на свої питання не отримав жодного доказу, а лише твердження власної думки С.Пашника, то його тракту вання моїх чи інших текстів. Але, ж є і інше трактування, більш правдиве яке є у автора. То чого д Вам не запитатись автора слів, щоб їх розтлумачив :?:
Зрозуміло, чого, коли у людини не хватає совісті і мудрості то краще почати перекручувати інформацію та обливати брудом :wink:
Хіба наші предки, тай іще волхви чинили, стидно світовите і сумно, що такі люди ведуть за собою людей і кривдять наш рід та нішу традицію.
Бажаю Вам мудрості, яка допоможе вам уникнути кривд. Будьте щасливими :!:
Одін

Повідомлення #14 Svitovyt » 18.01.2011, 09:53

Svitovyt M
Адмін
Аватар

1

Повідомлення #15 Tor » 18.01.2011, 22:48

Tor

Повідомлення #16 Одін » 19.01.2011, 00:43

До чого тут рідні Боги і предки совість Вам підскаже Світовите, ну Ви ж волхв то маєте знати.
І що Вас чіпає в тому за мій рід. А я розумію, я можу гордитись своїм родом, а Ви щось не зовсім

Людина пізнається в справі, а не в балаканині, то ж давайте займемось справою, а не балаканиною, кожен із свого боку :wink:
Востаннє редагувалось Одін 19.01.2011, 00:47, всього редагувалось 1 раз.
Одін

Повідомлення #17 Одін » 19.01.2011, 00:44

Tor кожен порівнює по собі. Не зовсім гарний у тебе шлях :wink:
Одін

Повідомлення #18 Svitovyt » 19.01.2011, 08:13

Одін
Я вже багато "спадковців" бачив, тільки щось у них спадок від хибних книжок. Мене мало обходить, хто були твої предки, мене цікавить хто ти.
Тож дійсно, Одіне, у нас різні шляхи. І правду кажете, що справа не в балаканині вашій про спадковість, а в користі ваших дій для суспільства.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

1

Повідомлення #19 Tor » 19.01.2011, 19:40

Tor

Повідомлення #20 Одін » 20.01.2011, 00:43

Одін

Наст.

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість