Руська (Українська) мова

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #101 Svitovyt » 25.01.2016, 21:36

Svitovyt M
Адмін
Аватар
Вік: 51
Репутація: 13
З нами: 11 років 4 місяці

Повідомлення #102 Svitovyt » 01.03.2016, 20:45

Сповідь українського снайпера
Зображення
Я вважав себе космополітом до війни. Думав, що не можна обмежувати себе мовами чи націями, національностями. Ще… Я завжди мав бунтівний характер. Я вчився в Києві у Національному Університеті “Києво-Могилянська Академія” сім років. Тут дуже вже всі тисли на українську мову. А я люблю не так, як усі. І не люблю, коли тиснуть. Через це і писав вірші російською. Говорив частіше російською, ніж українською. Це було давно. Мільйон років тому. До війни.

Війна повністю все змінила. Я зрозумів, що до неї я жив без Батьківщини. Війна подарувала мені Україну. Я почав цінувати її такою, як вона є: її культуру, символи, прапор, тризуб. Та все ж, за звичкою, говорив російською. На важливість мови рідної звернула мою увагу координатор безкоштовних курсів української мови Катерина Мельник. Вже коли я йшов таким мирним містом поруч неї, ми вели собі розмову і тут я раптом збагнув, що у путла і російської педерації дійсно не було б жодного шансу зробити те, що вони зробили в Криму і на сході України, якби там високо цінували Україну, нашу мову і культуру. Жодного шансу. Розумієте?

Ніхто б не загинув із тих, хто пішов у небесну бригаду. Не гинули б діти, не руйнувались би будівлі і долі…
Стояв би і працював би Донецький Аеропорт. Русня не пройшла б і метра нашої землі. Ніде. Якби нас захищала наша мова і культура. Гебня це розуміла. Ось чому нещадно катувала свого часу наших Героїв за мову. Їх нащадки забули про їхні муки… І далі вважають, що обмежуватись у мовах не варто. Можна говорити російською і любити Україну. Боже, та це те саме, що бути відданим одному Коханому Справжньому Чоловікові і займатися проституцією у вихідні. Для розширення горизонту.

Схаменіться шановні. Як часто ми починаємо цінувати те, що втратили? І часто починаємо це робити дуже пізно. Постфактум. Та краще пізно, ніж ніколи. То ж починаємо говорити українською шановні, бо ми того варті. Того варті наші небесні побратими.

Джерело: Соціальна мережа
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #103 Svitovyt » 08.03.2016, 18:30

Особливий погляд: Мода на мову

phpBB [media]
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #104 Svitovyt » 16.03.2016, 20:07

В Україні знову розквітає російський театр, а український не може відродитися, - Княжицький

Нардеп від "Народного фронту" Микола Княжицький заявив, що в Україну знову пробираються російські фільми і п'єси, а українська культура не має можливості відродитися
Про це він заявив на засіданні Верховної Ради, передає Еспресо.TV.
"Я не знаю чи бачили ви в мережі звернення акторів театру Івано-Франківська про засилля російського продукту не лише на наших телевізийних екранах, а й на наших сценах. Не так давно актори цього театру разом з акторами театру "Золоті ворота" поставили блискучу п'єсу, яка називається "Слава героям". Ця п'єса ставиться на маленькій площадці театру "Золотих воріт", а в Жовтневий палац, де ми всі переживали криваві і жахливі події Майдану, знову раз за разом починають приїжджати російські антрепризи з акторами, які закликали знищити територіальну цілісність нашої країни", - сказав він.
Він наголосив, що така ж сама ситуація продовжується і в українському кінематографі.
"Мені здається, що ми забуваємо, що живемо в умовах війни, ми забуваємо про тих людей, які загинули на Майдані і продовжують гинути на сході", - сказав Княжицький.
Він наголосив, що в Україну під видом європейського продукту намагаються "пропихнути" російський продукт.
"Ми повинні поставити на цьому крапку. Незабаром буде оголошено про створення міжфракційної депутатської групи "Наступ" , яка буде відстоювати демократично незалежну Україну, яка буде відстоювати принципи деокупації", - сказав Микола Княжицький.
http://espreso.tv/news/2016/03/16/v_ukrayini_znov ... mozhe_vidrodytysya_knyazhyckyy
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #105 Svitovyt » 27.03.2016, 21:01

Український правопис 2015
Зображення

http://izbornyk.org.ua/pravopys/pravopys2015.htm

В форматі PDF тут: http://izbornyk.org.ua/pdf/pravopys2015.pdf
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #106 Svitovyt » 10.04.2016, 08:21

Зображення
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #107 Svitovyt » 26.04.2016, 12:52

Коли ми матимемо україномовну поліцію?

Живучи в державі УКРАЇНА, сплачуючи податки в державі УКРАЇНА, я просто прошу, щоб ДЕРЖАВНІ службовці держави УКРАЇНА говорили зі мною ДЕРЖАВНОЮ мовою держави УКРАЇНА. У цьому є щось нелогічне?
http://ukr-net.info/13601/
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #108 Svitovyt » 29.04.2016, 23:36

МОВА — ІНСТРУМЕНТ ПОБУДОВИ ДЕРЖАВИ
Зображення
Запорізька обласна рада затвердила «Програму розвитку і функціонування української мови в Запорізькій області на 2016-2020 роки» (http://www.zor.gov.ua/content/druga-sesiya-somogo ... nya-pershe-plenarne-zasidannya). Ініціаторами її створення були народні депутати України І. А. Артюшенко, О. Ф. Білоусенко, М. О. Фролов, кандидат філологічних наук, доцент О. О. Стадніченко та доктор історичних наук Запорізького національного університету Ф. Г. Турченко.

У наш складний та неоднозначний час підготувати й добитися затвердження такого документа — це факт служіння своєму народові та своїй державі. Адже німецькою мовою Китай не розбудуєш, як і російською не збудувати незалежну Україну (хіба що малоросійську губернію Російської імперії). До розмови про цю «Програму…» запрошую одного з її співавторів — народного депутата України першого скликання О. Ф. Білоусенка.

Далі:
http://www.zp-pravda.info/suspilstvo/podiji/803-m ... trument-pobudovi-derzhavi.html
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #109 Svitovyt » 28.05.2016, 07:05

А от свідомості у половини українців немає, тому і далі допомагають Путіну утримувати московське мовне середовище в Україні.

Путін назвав збереження російської мови питанням національної безпеки

Президент РФ Володимир Путін назвав збереження російської мови питанням національної безпеки.
Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це Путін сказав на пленарному засіданні з'їзду Товариства російської словесності.
"Збереження російської мови, літератури та нашої культури – це питання національної безпеки, збереження своєї ідентичності в глобальному світі", - сказав Путін.
За його словами, РФ не раз переживала "докорінні переломи традиційних культурних засад і завжди черпала сили в поверненні до своїх духовних та історичних цінностей, а російська класична література, еталонна російська мова завжди були й залишаються основами цих цінностей".
"Правильно буде звернутися й до кращих світових традицій, до кращої світової практики, врахувати досвід колег із Королівського літературного товариства Великої Британії, Італійського інституту культури та іспанського Інституту Сервантеса, німецького Інституту Гете і китайського Інституту Конфуція, в тому числі в питаннях популяризації національних мов і культури за кордоном", - сказав Путін.
Він назвав російську мову основою національної ідентичності. "Але не лише в цьому роль російської мови. Роль російської мови в такій багатоликій, багатонаціональній, красивій країні, як Росія, ще й у тому, щоб створювати єдину російську націю, бути мовою міжнаціонального спілкування", - сказав президент РФ.
Як повідомляв УНІАН, 1 березня 2014 року Путін "для захисту російськомовного населення" звернувся до Ради федерації РФ для отримання схвалення на введення в Україну російської армії. Пізніше це рішення верхньої палати російського парламенту офіційно було скасовано, однак Кремль продовжує за допомогою найманців і регулярних військових частин контролювати український Крим, а також частину Донецької та Луганської областей.
http://www.unian.ua/world/1356869-putin-nazvav-zb ... yam-natsionalnoji-bezpeki.html
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Поперед.

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість