Тарас Силенко

Список розділів Загальна Пісні, Музика

Модератор: of

Повідомлення #1 Svitovyt » 20.08.2014, 08:50

Тарас Силенко - Слово о полку Ігоревім

phpBB [media]
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #2 Svitovyt » 15.10.2014, 10:50

Тарас Силенко - Славен єсть Даждьбог

phpBB [media]


Сьогодні оголошено лауреата Літературної премії ім. Юрія Горліса-Горського за 2014 р.
Ним став заслужений артист України,
член Історичного клубу “Холодний Яр”, кобзар Тарас Силенко

Нагадуємо, що у 2012 – 2013 рр. лауреатами стали борець за волю України, письменник Михайло Іванченко та дослідник Визвольного руху Костянтин Завальнюк.
Ось цьогорічне рішення Історичного клубу “Холодний Яр”:
“Диплом №3 Лауреата Літературної премії ім. Юрія Горліса-Горського присуджено кобзареві Тарасові Вікторовичу СИЛЕНКУ за популяризацію української визвольної пісні, за створення циклу пісень Визвольної боротьби ХХ ст., зокрема таких творів: “Пісня про отамана Зеленого”, “Пам’яті Василя Чучупаки”, “Пісня про отамана Івана Савченка-Нагірного”, “Козацька колискова”, “Пісня про отаманів Соколовських”, “Піхотинець”, “Ромен жовтий, цвіт ружовський”, “Роковини” (на слова отамана Ананія Волинця), “Як рушали козаченьки”, “Пісня про отамана Хмару” та інших, за вагомий особистий внесок у відродження історичної пам’яті та духовності українського народу, утвердження національних цінностей у житті українського народу. Київ, 14 жовтня 2013 р.”.
Роман Коваль вручив Тарасові Силенку 5000 грн. – такий матеріальний еквівалент диплому.
Історичний клуб “Холодний Яр” щиро вітає Тараса Силенка з присудженням престижної премії і бажає й у подальшому оспівувати героїзм українського народу в боротьбі за свою волю і долю.

З повагою Роман КОВАЛЬ, президент Історичного клубу “Холодний Яр”, член Національної спілки письменників України, лауреат премії ім. Михайла Стельмаха, редактор газети “Незборима нація”, член Національної спілки журналістів України

Київ, 14 жовтня 2014 р.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців


Повернутись в Пісні, Музика

cron