Якщо маля зурочили

Список розділів Загальна Берегиня Роду

Опис: Обговорення питань про виховання дітей
Модератор: of

Повідомлення #1 Ясна » 29.09.2009, 08:44

наш народ має багатий арсенал заходів, які допомогають зняти з немовля чужу енергетику.
Більшість з них походять від стародавніх обрядів.
Зняття вроків, чи як їх називають, темних забобонів, є логічними, пояснюваними і працюють на рівні архетипу нашого народу. Тобто робота їх відбувається за межами нашої свідомості, підключається генетична пам"ять, сила всієї землі.
Обряд із натільним одягом
Чудовий спосіб - витерти дитя сподом натільного одягу і замінити на новий.
Одяг, за народним вірування, є другим тілом людини. Лицевий бік символізує наш світ, виворіт - потойбічний.
Витерши маля сподом ви забираєте негатив у потойбічний світ, одягнувши нову сорочку - замінюєте пошкоджене тіло на ціле.
Після прання негатив повністю сходить у потойбічний світ за водою, і одяг сміливо можна використовувати знову.
у народі є спеціальні обряди, де тяжкохворому одягали нову сорочу, для швидшого одужання, щоб завагітніти. треба одягти сорочку вагітної, тоді її плідність передасться іншій жінці.

Спосіб із ложками:
Сполоснути три ложки у воді і вмити цією водою дитину.
Ложка є продовженням тіла. Маніпулюючи з ложками можна впливати на людинуі.
Це описано у народних казках, де чаклунка пригощає гостя, миє після нього ложку, і він кам"яніє.
Звідси походить і звичай не дозволяти мити чужим людям посуд, щоб не забрали життєвої сили.
Ложка раніше була у кожного своя, і часто не милася, а обтиралася.
Ложка є продовженням правої руки, яка в свою чергу символізує Бога Творця.
Миючи чисту ложку, ви передаєте воді силу Творця, така вода набуває статусу святої, ї її можна використовувати з тим же успіхом, як і церковну.

Обряди з водою базуються на вірувані, що вода є межею між цим світом і тим.
Умиваючись людина символічно помирає і народжується заново, залишаючи свої проблеми у світі мертвих.
Вірування це пов"язане із водами, які відходять під час народження дитини.
Вважається, що то душа дитини перепливає міфічну річку Дунай, яка розділяє світи, щоб народитися.
Саме тому померлих у давнину відправляли в останній путь на човнах. Вони мали перейти річку у зворотному напрямі.
Ясна
Автор теми
Репутація: 18
З нами: 12 років 1 місяць

Повідомлення #2 Огнеяра » 29.09.2009, 16:27

А ще можна просто вмити маля водою, але обов'язково холодною. Цей спосіб рятує також од каверз дитини. Чула таку думку, що тепла вода практично не діє, а холодну майже від усього застосовують.
Огнеяра
Репутація: 0
З нами: 10 років 5 місяців

Повідомлення #3 Берегиня » 03.10.2009, 20:34

Коли маля плаче без причини, можна злизати з лобика погане око:
Поцілувати лобик навхрест і сплюнути через ліве плече.
Берегиня
Репутація: 1
З нами: 11 років 7 місяців

Повідомлення #4 Леля » 16.10.2009, 19:47

А мені бабуся радила покласти маля на поріг і переступити його.
Поріг - взагалі магічне місце, а от для чого переступати не зрозуміла.
Леля
З нами: 11 років 11 місяців

Повідомлення #5 Svitovyt » 16.10.2009, 21:45

Взагалі переступати людину, то є недобрий знак. Завжди, коли випадково переступали через людину, вимагали зробити зворотню дію. Можливо вважається, що зурочину дитину вже переступили, тому треба було ще раз переступити, щоб все стало на свої місця.
Svitovyt M
Адмін
Аватар
Вік: 52
Репутація: 13

Повідомлення #6 Оленка » 29.10.2009, 18:47

Я не вірю ні в які забобони, це все вигадки. І більшість нормальних людей у них теж не вірить.
Оленка
З нами: 11 років 6 місяців

Повідомлення #7 Ярополк » 29.10.2009, 23:09

Ярополк

Повідомлення #8 Огнеяра » 30.10.2009, 19:01

Вибачте, Оленко, а у вас дитина є?
Поки в мене не було, я вважала що "быть суеверным не к добру".
Після народження дитяти не зразу, але повірила у багато різних речей, адже коли ти відповідаєш за життя дитини, перестраховуєшся 100 разів перш ніж щось зробити.
Взагалі тільки тоді починаєш розуміти власну матусю і прислухатися до її порад.
Огнеяра

Повідомлення #9 Леля » 01.11.2009, 12:58

коли мої дівчати плачуть невідомо від чого, то готовий зробити що завгодно,аби тільки малечі було добре. А так я досить сучасна людина, особливо ніяких забобонів не дотримувалася, доки не сиала мамою.
Леля

Повідомлення #10 Огнеяра » 14.11.2009, 00:38

Огнеяра

Повідомлення #11 Ясна » 14.11.2009, 22:08

Ясна
Автор теми

Повідомлення #12 Богуслав » 15.11.2009, 17:04

Ясна
Ви на початку так класно розписали звідки який обряд.
А годувати - то це просто так сказали, чи існує ще якесь таємне значення?
Богуслав
Репутація: 5

Повідомлення #13 Оленка » 17.11.2009, 11:26

Забобони набувають своєї сили і ваги, якщо ми в них віримо: немає забобонів, немає проблем: згодіться, що дуже багато всього мами мають властивість надумувати
Оленка

Повідомлення #14 Ясна » 17.11.2009, 11:32

Богуслав
Це цікавий метод захисту: поділіться їжею з гостем, який вас "нервує" чи заздрить вам. Запропонуйте обов"язково самі. Бо коли приходять просити щось із їжі - можуть використати дане проти вас.
За народним світоглядом, споживаючи одну їжу люди споріднюються тілами, стають родичами.
Що в принципі дорівнює істині, адже із одної їжі тіло створить нові клітини, однакові за складом для вас обох, а значить не зможе нашкодити вам, не нашкодивши собі.
Людина, яка відмовляється від їжі у моєму домі - для мене однозначно ворог.
Одного небажаного гостя після кількох років ворожнечі я нагодувала без каміня за пазухою. Вже кілька років, як не бачу і не чую нічого від нього.
Людина однозначно йшла поживитися, намагатися мене вивести із рівноваги. Отримавши від мене миску борщу, зрозуміла, що більше їй нічого не дадуть і пішла вампірити інших
Ясна
Автор теми

Повідомлення #15 pandora » 18.11.2009, 11:32

pandora
З нами: 11 років 10 місяців

Повідомлення #16 Леля » 18.11.2009, 15:19

pandora
тобто ви думаєте. що хоч цеглину почепи на шию, якщо віриш - це буде оберіг?
Леля

Повідомлення #17 Огнеяра » 18.11.2009, 16:19

Леля
даремно ви глузуєте
один мій знайомий націпив на шию п'ятикінцеву зірку і вірив що вона збирає весь негатив що є навкруги; зацікавлена, я подивилася на неї, доторкнулася покрутити (вона зачепилася за одежу), він каже "неможна мацати" я "вибач" він відповів що йому все одно, а я на себе взяла всі негаразди, які в оберезі накопичилися

на моє щастя я не повірила :) у мене сильніший оберіг
Огнеяра

Повідомлення #18 Ясна » 19.11.2009, 09:20

Ясна
Автор теми

Повідомлення #19 Оленка » 19.11.2009, 19:23

Ясна
дитина ніяке несвідоме матері не зчитує і зчитувати не може. мені здається ви любите називати звичайні речі незвичайними термінами
Оленка

Повідомлення #20 Огнеяра » 20.11.2009, 08:31

Оленка
я з вами не згодна
візьмемо наприклад годування немовляти - мати відволікається (турбується, засмучена) і дитина одразу ж погано сосе
будь-яка людина в момент тривоги інакше поводиться, рідні це помічають, а діти тим паче
Огнеяра

Наст.

Повернутись в Берегиня Роду

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість