Громада "Арійський Шлях" вийшла з РВ РПВ

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #1 Svitovyt » 10.01.2009, 11:38

Читайте листа від громади РВ РПВ «Арійський шлях» до рідновірів України: http://www.svit.in.ua/news/new10.htm
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Репутація: 13
З нами: 12 років 1 місяць

Повідомлення #2 VOGNEJAR » 11.01.2009, 18:52

Світовит

Ми поки що не готові з кимось об"єднуватись, треба спочатку у нас самих порядок навести. Головне не опускати руки, все в наших руках!

Яр-Тур

То все теж доволі міфологічно представлено, на заході Європи було скоріш двовірря, особливо на півночі. Норвежців і в наш час не долюблюють християни. А у нас, так щє більше двовірря було. Для християнства можливо були золоті часи, коли на заході - боролися з відьмами і на наших терріторіях також. Але звістно, наші ППЯ - це квіточки порівнянно з тим, що робили на заході Європи.

Взагалі то, християнство - це на данний час вже не всесвітня релігія, це всесвітнЯ релігіЇ, саме так, як би коряво воно не звучало. :)

А у рідновірів все попереду, нікейських соборів щє не було, але я думаю, що ці процесси характерні для всіх релігій. Становлення, життя і занепад - це циклічність, тут можна лише оновлюватись вчасно, але від неї нікуди не дінишся. Англія також не зможе вічно колонізувати весь світ за допомогою своїх рук - саттелітних держав і всесвітніх організацій. Але, від Англії, там тільки назва, та й не тільки жиди, заради справедливості, - богаті. :)
VOGNEJAR
Репутація: 0

Повідомлення #3 VOGNEJAR » 11.01.2009, 21:34

Світовит

Важко оцінювати когось, коли не володієшь всією інформацією. Але, судя з всього, РВ РПВ хоче піти шляхом інглінгів. Нажаль, цей шлях обрали багато рідновірськіх рухів. У будь якому випадку, я завжди буду за справжнє язичництво, а не "блискучє". І наша організація, хоча, й люди в ній доволі різні, вона виступає за справжнє і у бідь якому випадку обгрунтоване язичництво.

Якщо, ми будемо щось ствержувати, ми будемо опиратись на джерела не міфологічні, а які хоча б більш-меньш обгрунтованими були. Кращє гірка правда, ніж сладка брехня.

Тому, ми проти брехунів та безграмотних людей. Ми за професіоналізм!

Якщо людина називає себе волхвом, то не звання повинно її прикрашати, а людина повинна прикрашати звання.

Але, все до кращого. Бажаю всім успіхів! Ми повинні всеодно розуміти, ми всі - рідновіри і повинні робити одну справу. Наприклад, чув колись, що вболівальники одного футбольного клубу взяли на себе відповідальність за діяльність хуліганів, які нібіито вболівали за їх клуб. Так і ми, всі несемо відповідальність за поганих і добрих рідновірів, хоча, ці терміни не корректні, але, всеодно, інтереси у рідновірів різні і буває, що вони навіть неосознають, що причиняють шкоду рідновіррю своєю брехнею і безграмітностю.

Нажаль і опита вдалого немає, щоб у когось перейняти, прийдеться вчитись на своїх помилках.

Але, поки ми існуємо, в Україні інглінгів і їм подобних не буде! Всі ми, рідновіри України несемо за це відповідальність.
VOGNEJAR

Повідомлення #4 Svitovyt » 11.01.2009, 23:15

Востаннє редагувалось Svitovyt 30.07.2013, 10:39, всього редагувалось 1 раз.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #5 VOGNEJAR » 11.01.2009, 23:32

Світовит

Наша діяльність і пропаганда, поки що готуються, але, й не треба цим займатися, якщо не впевнен у перемозі. Я гадаю, що у цій інформаційній боротьбі виграє якість, а не кількість.

Але, не треба зациклюватися на цьому, є речі й менш важливіші.
VOGNEJAR

Повідомлення #6 Svitovyt » 12.01.2009, 16:11

OGNEJAR
Якість треба кількістю підтримувати, ми ж не секту створюємо. Давайте чіткі пропозиції щодо співпраці. Поодинокі вилазки до суттєвих результатів не приведуть.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #7 VOGNEJAR » 13.01.2009, 08:35

Світовит

Ось-ось почне діяльність сайт, давайте, як тільки ми почнемо діяльність, я вам повідомлю і це можно буде обсудити на нашому сайті.

Ну, що можу сказати про нас. У нас дослідно-просвітницька організація, яка займається пошуками та аналізом інформації стосовно насліддя слов"ян. Політично, ми щє не зовсім визначились, бо є певні суперечки з цього приводу, але, більш підходе нам - етнонаціоналізм, не можна взагалі відокремлюватись від пролітики, без неї ні як. Стосовно релігійної спрямованності, то ми за рідновірря, його відбудову та розвиток, також нас цікавить містицизм слов"ян, але, я не знаю, чи станемо ми суто релігійною організацією у майбутному. На цей час, ми збираємо всі арійські релігійні вчення, з різних куточків світу, для того, щоб взяти для своєї організації всю арійські мудрість і нічого не пропустити. Окрім цього, ми не расистська організація, але до наших лав будуть йти тільки люди,які відносяться до європеоідів, а точніше - східнихевропейських типів.

Головна мета - це дослідження. Особисто мені, хотілося б побувати у всіх цікавих місцях слов"янських земель та вийти на контакт з іншими арійськими релігіями. Зокрема: скандинавами, зороастрійцями та індусами. Звичайно, для цього необхідні кошти, тому простіше буде знайти їх представників, як і знаходяться на терріторії України, хоча, це також під сумнівом, що вони в нас є.

Але, головна наша проблема, що люди раскинуті по різних містах. Тому, сайт повинен допомогти знаходити нових членів регіонально.

Можливо, перше, чим ви можете нам допомогти, це цікавими статтями, бо нам їх треба назбирати хоча б 15, перед розкруткою. тематика може бути різна, цікава б була релігійна тематика. Та й дуже цікава астрологія слов"ян. У свою чергу, ці статті будуть поширюватись разом з нашою пропагандою.

Єдине, що ми повинні ссилатися на якісь джерела. Усі права будуть захищєнні, ми поважаємо чужий труд.
VOGNEJAR

Повідомлення #8 Svitovyt » 13.01.2009, 09:44

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #9 Svitovyt » 14.01.2009, 11:00

Вадимиру
Я бачив що січеславська громада "Світло Рода", увійшла до РВ РПВ. У вас були свої застереження щодо діяльності кервників організації. Чому ви змінили свої позиції, і як відреагувала ваша громада на листа жреців Зуєнків?
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #10 Вадимир » 14.01.2009, 13:54

[quote="Світовит"][b]Вадимиру[/b]
Я бачив що січеславська громада "Світло Рода", увійшла до РВ РПВ. У вас були свої застереження щодо діяльності кервників організації. Чому ви змінили свої позиції, і як відреагувала ваша громада на листа жреців Зуєнків?[/quote]

Община "Світло Рода" образовалась в октябре-ноябре 2008 года, в основном, из людей прошедших семинары школы В.В.Синельникова и академии "Родосвет" В.В.Куровского. Подавляющее большинство наших общинников пришли к Вере через Веду, через осознание своего единства со всемирьем. Сичеславская община "Світло Рода" не входила в РВ, а изначально организовалась из его сторонников. Я лично не вхожу в управленческие организационные структуры РВ, мне отказано в доступе в закрытую чать форума РВ, я дал самоотвод когда на сайте РВ меня написали как главу Сичеславской общины. В РВ считается, что глава общины является представителем РВ в общине, а не глава общины представляет интересы общины в объединении РВ.
Но при этом [b]всячески поддерживаю РВ, лично В.В.Куровского и конкретно становление нашей новой общины[/b]. Раз в месяц в Днепропетровском клубе "Родосвет" читаю бесплатные лекции на родноверческие темы, провожу на новом капище Велеса календарные праздники и еженедельные обряды. Помогаю в обучении двух обрядодеев общины, которые скоро начнут проводить обряды полностью самостоятельно. Пишу так подробно, что бы избежать дальнейших вопросов, и полностью показать свою позицию.

По поводу обращения к родноверам Зуенко:
1. Сичеславская община "Світло Рода" в полном составе не обсуждала обращение Зуенко, и думаю не будет.
2. Я не знаю Зуенко лично и поэтому не могу комментировать их обращение.
3. Я в родноверии с 2006 года и давать оценку событиям которые были до этого не могу.
4. [b]Наша община, и я лично, верим Духовным проводникам РВ[/b]. Если у нашей общины (и у меня лично) по РВ возникают вопросы, мы задаём их непосредственно волхвам РВ. Что я уже сделал и получил краткие пояснения. Но всё таки надеюсь, что пояснения, по нескольким пунктам, будут более содержательными.
5. Каждый родновер, каждая община имеет право выбора (согласно закона свободы воли), в том числе входить или выходить из объединений, или следовать той или иной традиции. Поэтому желаю всего самого хорошего на пути духовного развития общине Арийский шлях и Зуенко лично.

С Уважением, Вадимир Владимирович Клюев.
Востаннє редагувалось Вадимир 14.01.2009, 13:59, всього редагувалось 1 раз.
Вадимир
З нами: 11 років

Повідомлення #11 Велемир » 14.01.2009, 13:58

Велемир
З нами: 10 років 9 місяців

Повідомлення #12 Svitovyt » 14.01.2009, 22:41

Велемире, проглянь форум, ця тема вже піднімалася і не раз, але треба комусь на себе взяти збір інформації. Це не треба робити духовним провідникам, це робота старостату, які мають вести господарську діяльність.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #13 Svitovyt » 15.01.2009, 13:49

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #14 Svitovyt » 16.01.2009, 21:40

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #15 Миколай » 16.01.2009, 22:25

Миколай
З нами: 11 років 1 місяць

Вихiд громади Арiйський шлях з РПВ

Повідомлення #16 Сiроманець » 17.01.2009, 00:02

Не бойся гонений от недоброжелателей.Бойся признания от глупцов.
Сiроманець

Повідомлення #17 Svitovyt » 17.01.2009, 12:24

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #18 Сiроманець » 17.01.2009, 13:55

Сiроманець

Повідомлення #19 Svitovyt » 17.01.2009, 18:00

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #20 Сiроманець » 17.01.2009, 19:37

Сiроманець

Наст.

Повернутись в Загальний