Про московський патріархат

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #181 Svitovyt » 06.08.2014, 10:33

В межах Ради релігійних організацій при Запорізькій облдержадміністрації вчора разом із Святославом Щербиною (РУНВіра) були зарошені на чергову нараду. Була вона особливою. Нас запросили в ресторан в готелі "Інтурист". Як потім виявилося ініціатором виступила УПЦ МП і відповідно організувала всі витрати на "Трапезу однодумності". Звичайно однодумності не вийшло, бо всі "заспіви" УПЦ МП в особі архієпископа Запорізького і Мелітопольського Луки при мирні наміри урегулювати конфлікт на Україні викликав запитання, а чи не УПЦ МП активно підтримував сепаратизм в Україні з благословіння патріарха всія московії Кирила, який практично благословив вторгнення РФ в Україну. Луці звернули увагу, що в їхніх монастирях формувався розсадник терористів, на що той відбрехався, що то їх оговорила неблагонадійні ЗМІ.
Ми вже знаємо таку тактику подачі "миротворчості". Нею займаються всі проросійські політики, які ведверто побоюються закликати до сепаратизму, а знайшли собі гарного "коника" виступати миротворцями, причому закликають припинити вогонь не сепаратистів, а саме українську владу, тобто здатися на милість ворогу. Ось і щойно вчора на засіданні ради безпеки ООН представник РФ Чуркін в черговий раз намагався переконати ООН підтримати "миротворчі" ініціативи Путіна і ввергнутися в Україну у вигляді "миротворчого" військового контингенту. Благо всі вже знають про такі наміри окупації РФ України, тому жодна країна не підтримала ініціативу РФ.
Аналогічно УПЦ МП наскрябала резолюцію про "мир", який рідновіри само собою не підписали, бо розуміємо підступність таких дій. Для нас УПЦ МП була і є ворожою структурою на території України. За антиукраїнську діяльність вона має бути забороненою, на жаль політика ліберастії і продажності в рядах державного керівництва не дозволяють це зробити відразу. Віримо, прийде час розплати за свої дії!
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #182 Svitovyt » 07.08.2014, 09:48

Якраз матеріал до попередньої теми:

Тимчасовий Глава УПЦ МП закликав українських військових порушувати присягу
06/08/2014 - 20:44
Зображення
Місцеблюститель київської митрополичої катедри УПЦ МП митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій закликав українських військових до зради присязі на вірність народу України. Це заклик до порушення законів України тимчасовий Глава УПЦ МП зробив в інтерв’ю одіозному українофобу Васілію Анісімову. Під виглядом християнської проповіді митрополит Онуфрій закликав українських військових православного віросповідання не стріляти в терористів, яких митрополит назвав православними ополченцями, цим самим закликаючи їх до порушення присяги за яке вони, військові мали би відповідати перед військовим трибуналом.

Також митрополит Онуфрій заявив що вважає збройний конфлікт на Донбасі з ударом інтересів геополітичних Сходу і Заходу. Тобто, на думку митрополита, очевидно, не йдеться про агресію Росії, а про боротьбу Росії та західного світу, а також Україні відмовлено у суб’єктності.

Окрім цього тимчасовий Глава УПЦ МП висловив переконання, що Європа живе без Христа. Тим самим митрополит став ретранслятором узагальнених звинувачень на адресу Європи, які останнім часом використовує російська антиукраїнська пропаганда.

Цим своїм інтерв’ю митрополит Онуфрій вчергове завдав удару по іміджу своєї начебто проукраїнськості, який йому, стараються зліпити деякі пропагандисти московського православ’я в Україні.
http://styknews.info/novyny/ns/2014/08/06/tymchas ... iiskovykh-porushuvaty-prysiagu
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #183 Svitovyt » 08.08.2014, 20:22

Запорізька єпархія УПЦ МП знову відзначилася. Молитви з храмів їхній бог не чує, тому вирішили помолитися за "мир", наблизившись до бога, з борту літака, який належить заводу "Мотор Січ" (власник - регіонал Вячеслав Богуслаєв). Під "миром" розуміється припинення воєнних дій Українською армією проти окупантів з РФ. Скільки коштів на прогулянку викинули на вітер "святі отці" одному богу відомо, тобто Богуслаєву.
Зображення
http://vesti.ua/pridneprove/64657-svjatye-otcy-mo ... e-na-bort-an-74-nad-zaporozhem
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #184 Svitovyt » 09.08.2014, 21:21

Церковный сепаратизм в Украине спонсируют работодатели террористов Гиркина и Бородая (відео)
Зображення
Священнослужители, которых щедро спонсируют близкие к "семье" олигархи, благословляют сепаратистов на убийства.
ТСН.ua Кремль пытается поставить во главе УПЦ МП своего ставленника
Президент России Владимир Путин щедро подкармливает "русскую православную церковь", ставшую филиалом Кремля и за это получает благословение на все свои безумства, сообщают "Секретные материалы".
Церковь Московского патриархата стала инструментом разжигания ненависти между Востоком и Западом Украины. Российские спецслужбы щедро засевают в душах прихожан "антиукраинский вирус" через священнослужителей, которые благословляют сепаратистов на убийство украинской армии, обстрелы жилых кварталов и прочие боевые действия на Востоке.
"То что сейчас происходит в Украине готовилось несколько лет и эти агенты появились много лет назад, просто на это никто не обращал внимания", - говорит эксперт.
Секретные материалы: как Московский патриархат разжигает рознь в Украине
Идея "Русского мира", которая была сформулирована патриархом Кириллом, предусматривает то, что Украина не имеет своей отдельной от России истории, государственности и даже украинский народ не есть отдельный народ и всё это есть единое пространство единой Руси. В Москве при этом хорошо помнят, что православие на Руси пошло именно из Киева. Потому готовы заплатить любую цену, чтобы посадить в кресло предстоятеля украинской церкви своего человека. Для этого в церкви создана целая сеть агентов Кремля, не жалеющих денег на подкуп лояльных к Москве иерархов.
Одним из представителей пророссийского крыла в Украине является митрополит Агафангел - он уже больше 10 лет декларирует откровенно шовинистические антиукраинские лозунги. Еще один лояльный Кремлю митрополит - донецкий Илларион, один из богатейших священнослужителей православной церкви. При поддержке Иллариона и Агафангела, а также лояльных к ним епископов, московская патриархия пытается сделать предстоятелем украинской православной церкви митрополита Антония.
Антоний - бывший ректор Киевской духовной академии и семинарии – давно получает указания непосредственно от патриарха Кирилла. Януковичу Антония представили православные чиновники-меценаты Сергей Левочкин и Вадим Новинский. И ради этого Янукович дал указание устранить с церковной арены блаженнейшего Владимира - предстоятеля украинской православной церкви, который открыто выступил против идей Кремля и за самостоятельную политику украинской церкви.
Сначала Владимира попытались изолировать, затем запугать, для достижения своей цели использовали всё - подкуп, даже фабриковались уголовные дела. Для них эта цель оправдывала любые средства. Даже убийство, которое, по сути, и произошло. Одними из самых известных церковных меценатов России и Украины являются Константин Малофеев и Вадим Новинский. Константин Малофеев, глубоко верующий человек, российский миллиардер входящий в ближайшее окружение Владимира Путина. Так же тесно он связан с патриархом Кириллом, с которым вместе привозил в Украину дары Волхвов. Сопровождал их в этой поездке будущий глава боевиков "ДНР" Игорь Гиркин, в то время он занимал пост главы СБ Малофеева.
Так называемый премьер-министр "ДНР" Александр Бородай так же работал в структуре Малофеева, занимаясь пиар-компаниями.
В Украине дела Московского патриархата курировал Вадим Новинский - бывший гражданин России, и глава администрации Януковича Сергей Левочкин. После смерти Владимира, Новинский надеется, что в ближайшее время сможет вернуть свое влияние на церковь путем избрания нового предстоятеля, который будет выполнять пожелания его и Кремля. Чтобы добиться победы своего кандидата Новинский щедро жертвует епископам, которые будут голосовать на синоде. В церковных притворах заучат суммы в сотни тысяч долларов. Звучат вместе с фамилией младшего партнера Новинского - Алексея Пертина, которому поручено убедить епископов голосовать за Антония.

Больше читайте здесь: http://ru.tsn.ua/ukrayina/cerkovnyy-separatizm-v- ... girkina-i-borodaya-380318.html
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #185 Svitovyt » 18.08.2014, 10:44

Священики МП благословляють терористів на вбивство мирних громадян України, - відео
Зображення
У мережі з'явилось відео на якому священики благословляють терористів на боротьбу з силами АТО та мирними українцями.

http://ipress.ua/news/syashchennyky_blagoslovlyay ... dyan_ukrainy__video_80283.html
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #186 Svitovyt » 19.08.2014, 22:29

Скандал на інтронізації в УПЦ МП: гість з РФ відтіснив посланця Вселенського патріархату

У неділю, 17 серпня, перед початком божественної літургії в Києво-Печерській Лаврі, на якій було здійснено інтронізацію митрополита Київського, предстоятеля УПЦ МП, стався скандал: митрополиту Галльському Еммануїлові не знайшлося місця для співслужіння. У результаті глава делегації Вселенського патріархату зняв літургічні ризи і не співслужив.

Як відомо, згідно з загальноправославними диптихами, головне місце серед ієрархії православних церков належить Константинопольському Престолу, що передбачає в тому числі першість у співслужінні з представниками інших помісних церков. Це правило загальноприйняте і всім відоме, що не викликає жодних сумнівів і заперечень, пише Релігія в Україні.

Як зазначає видання, митрополиту Галльському Еммануїлові було демонстративно вказано на місце після архієрея Московського патріархату митрополита Іларіона (Алфеєва) і митрополита УПЦ МП Агафангела (Саввіна), що зробило неможливим співслужіння для представника Вселенського Патріархату.

«Таким чином, вперше в новітній історії Української православної церкви було настільки явно продемонстровано неповагу до Вселенського Патріархату, який не тільки займає дуже високе місце в диптихах (1-е Константинополь, а 5-е Москва), але і є матір’ю-церквою як і для Московського патріархату, так і для Української православної церкви, – наголошує видання. – Цей факт не може не викликати подиву і стурбованості: делегація Вселенського Престолу приїхала в Київ для підтримки новообраного предстоятеля УПЦ МП, у відповідь на що була прилюдно принижена. Чи покладе це початок ослабленню автономії та самоврядування Української церкви, які були досягнуті працею покійного митрополита Володимира? Як далі розвиватимуться відносини з матір’ю-церквою, яка постійно підтримувала і церкву, і народ України в цей непростий час?».

Митрополит Еммануїл Адамакіс є найвпливовішим архієреєм Вселенського Патріархату, представляє його при Європейському союзі в Брюсселі, очолює Богословський діалог з древньосхідними церквами, ісламом та іудаїзмом. У 2010 році став кавалером ордена Французького Почесного легіону і в 2011 році – Великим командором Ордена пошани Грецької Республіки. Як голова Конференції православних єпископів є пріоритетним архієреєм Франції. Він багаторазово відвідував Україну, схвалюючи прагнення української церкви до канонічної єдності.
http://zik.ua/ua/news/2014/08/18/skandal_na_intro ... vselenskogo_patriarhatu_515423
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #187 Svitovyt » 08.03.2015, 23:33

Церковний скандал чи державна зрада (відео)

УПЦ МП юридично визнала Крим частиною Росії та передала їй дві єпархії. Експерти попереджають, що наступними на передачу Росії можуть бути єпархії на Донбасі.

У редакції програми ТСН.Тиждень опинилися документи, які свідчать про те, що найвищі керівники Української православної церкви Московського патріархату юридично визнали Крим частиною Росії, передавши усе майно двох кримських єпархій на баланс Російської церкви. Народні депутати вже приготували колективне звернення до керівництва держави і правоохоронних органів з цього приводу.
phpBB [media]


http://ridnovir.in.ua/index.php/novyny/77-tserkov ... ndal-chi-derzhavna-zrada-video
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #188 Svitovyt » 13.03.2015, 17:50

У Бортничах поклонялися домовині з трупом (відео)
Зображення
Шоковані родичі сектантів розповіли, як віряни у Бортничах поклонялися домовині з трупом. Люди потрапили на гачок священника-шахрая. Трупу поклонялися майже 80 вірян.

Історія, що вразила Україну: священик у Бортничах оголосив померлу дружину святою, викопав її труну та поставив у церкві. Домовині з трупом жінки били поклони 80 вірян, що жили на закритій території.

Наталя ховає обличчя та розповідає власну історію. Її мати разом із вітчимом пішли в Бортницьку церкву ще 2007-го. Сім'я жінки нічого поганого в цьому не вбачала, та згодом зрозуміла – секта.

Далі: http://ridnovir.in.ua/index.php/novyny/79-u-bortn ... oklonialysia-domovyni-z-trupom
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Поперед.

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron