20 березня повне Сонячне затемнення збігається з молодим місяцем і весняним рівноденням!
Новий місяць почнеться об 11:36 за Київським часом і досягне місячного перигею – найближчої точки до Землі на її орбіті. У день молодого місяця астрологи рекомендують відкласти важливі справи. А в першу годину цього березневого місячного дня (до 12:25) варто планувати свої справи на рік вперед.
Окрім настання молодого місяця, саме 20 березня 2015 року відбудеться повне сонячне затемнення. Найкраще за ним можна буде спостерігати на півночі Атлантичного океану та в Арктиці.
В Україні затемнення сонця буде видно частково. За ясної погоди, його можна буде спостерігати у Києві о 12:08 (52%), у Львові об 11:58 його буде видно трохи краще (59%) і в Одесі о 12:04 (43%). На цьому ресурсі можна подивитися змодельоване відео сонячного затемнення, яке буде у Києві.
Категорично заборонено дивитися на сонце під час затемнення. Навіть якщо лишається лише тоненька скибочка сонця, його буде достатньо, аби спалити сітківку ока. Не варто використовувати і звичайні сонячні окуляри. Вони не дадуть очам достатньо захисту, зазначають вчені.
Останній раз повне сонячне затемнення подібного масштабу відбулося 11 серпня 1999.
Кому цікаво коли будуть наступні сонячні та місячні затемнення – ось корисний сайт
http://www.timeanddate.com/eclipse/list.html Не секрет, що сонячні затемнення мають містичне значення і, як запевняють астрологи, здатні вплинути на громадські, політичні та інші процеси, що відбуваються на Землі. Історія знає чимало випадків, коли затемнення передували серйозним техногенним катастрофам і переломним ситуацій в суспільстві.
Цього року на такі важливі астрономічні події, як сонячне затемнення і новий місяць, наклалася ще одна – весняне рівнодення, яке відбудеться 20 березня, о 22:45.
Ну і як тут не згадати про великий Перехід, новоепохальний перелом, який на 2015 рік прогнозував професор Чмихов ще в 90-ті роки минулого століття!
Саме у 2015 році закінчується 1596-річний цикл, коли збігаються весняне рівнодення і новомісяччя. Востаннє це було у 419 р. н. е.
Сучасна астрономія знає про 1596-річний цикл, на рубежах якого змінюється земний клімат. Чмихов припасував цей цикл до суспільного життя.
Докладно читайте у статті Сергія Васильченка "Новоепохальний перелом, або дещо з міркувань щодо історичної місії України", яку було опубліковано в журналі "Перехід-IV" ще у 1999 році.
http://www.mandrivets.com/povne-s-zatemnennya