Жорстокі звичаї в країнах Сходу

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #21 Svitovyt » 04.10.2010, 21:14

Заміж за семіта? Або архаїчні сексуальні збочення цих етносів

Увага, людям зі слабкими нервами дивитися не рекомендуємо!

Фото в Контакті:
http://vk.com/album-13730336_118418020
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #22 Svitovyt » 01.01.2012, 01:52

У Йорданії видано фетву, яка дозволяє викрадати та ґвалтувати жінок-немусульманок

Ісламська радикальна організація Мінбар Аль-Туахід Валь-Джихад опублікувала фетву шейха Абу Хумам Аль-Атарі, члена шаріатського ради, в якій він недвозначно дозволяє викрадати і гвалтувати жінок, які належать до іншої віри.

"Немає сумніву, що згідно шаріату, захоплення жінок невірних, що ведуть війну з ісламом, та насильство над ними допустимі незалежно від того, чи належать вони до категорії людей Писання (християни й іудеї) або є язичниками (всі інші релігії)", - пише Аль-Атарі. "Проте, це можна робити тільки після того, як здобич буде доставлено ​​в Дар-аль-іслам (землю ісламу) і справедливо поділена імамом. Якщо імама немає, то ув'язнених чіпати не можна", - робить "гуманістичне" уточнення шейх. Витяги з тексту фетви наводить The Middle East media research institute, як повідомляє портал Седмица.ru.

Аль-Атарі також підкреслює, що перед тим, як захопити невірну жінку, "слід розглянути всі можливі наслідки цього діяння. Приміром, якщо імам в даній країні, вважає, що захоплення жінок невірних призведе до більшого згуртування немусульман, і вони у відповідь почнуть піддавати насильству мусульманських жінок, і якщо мусульмани недостатньо сильні в цій країні, щоб запобігти цьому, імаму слід заборонити такі дії".

Аль-Атарі зазначає, що в ісламі існує дуже багато доказів дозволу захоплювати жінок невірних. Їх можна розділити на дві категорії: "загальні докази" і "приватні докази". У фетві шейх пояснює, що "загальні докази" - це ті, які вказують, що неприпустимо зазіхати на честь мусульманських жінок, але що ця заборона не стосується невірних жінок, крім випадків, коли їм було гарантовано безпека. Цей дозвіл є абсолютним і грунтується на нормах шаріату. Тому це положення не вимагає доказів і звернено, швидше, до тих, хто забороняє захоплювати невірних.

У поясненні "приватних доказів" Аль-Атарі цитує видатного тлумача Корану, імама аль-Куртубі аль-Малікі (помер в 671 році), який говорить: "більшість науковців, враховуючи Маліка ібн Анаса (711-795), аль-Шафію (767-820), Абу Ханіфа (699-767) та інших вчителів ісламу, вважали, що захоплення невірних жінок скасовує захист, який вони мали до цього, і дозволяє тим, кому дістанеться захоплена жінка, вступати з нею в зв'язок".

Аль-Атарі також цитує іншого ісламського науковця, який інтерпретуючи Аль-Куртубі, каже, що той використовує слово "захист", говорячи про заміжніх жінок, які мають якийсь умовний захист свого чоловіка і заборонені для інших чоловіків. Тому, коли жінка потрапляє в руки мусульманина, її шлюбний контракт з її невірним чоловіком уже не має значення, і вона стає доступною для загарбника.

Аль-Атарі зазначає, що до вступу в зв'язок з жертвою слід почекати певний час. Час очікування залежить від того, чи є жінка вагітною, в цьому випадку слід дочекатися народження дитини. Також не можна вступати в зв'язок з жінкою в період менструації. Якщо вона настільки молода, що ще не досягла цього періоду, то слід почекати 1 місяць.

Нагадаємо, що духовні ісламські лідери продовжують обмежувати права і можливості мусульманських жінок.

Нещодавно ісламський священнослужитель з Європи заборонив мусульманським жінкам наближатися до фруктів і овочів, які нагадують чоловічий статевий орган. Таким чином імам сподівається убезпечити представниць прекрасної статі від гріха - тобто від "думок про секс".

А комітет з підтримки чесноти і боротьби з гріхом Саудівської Аравії розробив вказівки, згідно яких жінкам зі "спокусливими" очима буде заборонено демонструвати їх на публіці.

Серед іншого, ці ревнителі жіночих чеснот переконані, що дозвіл жінкам сісти за кермо автомобіля "призведе до зростання гомосексуалізму та проституції" в країні. Протягом 10 найближчих років в Саудівській Аравії "більше не залишиться жодної незайманої", якщо жінки тут зможуть їздити на автомобілях, стверджують місцеві борці з гріхом.
http://vidgolos.com/129659-v-jordaniji- ... lyaye.html
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #23 Svitovyt » 27.06.2012, 21:24

Німецький суд визнав обрізання кримінальним злочином

http://ridnovir.in.ua/index.php/2-novin ... -zlochynom
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #24 Svitovyt » 05.02.2013, 23:47

У Саудівській Аравії проповідник, який згвалтував і вбив п'ятирічну дочку, відбувся штрафом і кількома місяцями в'язниці
Зображення
У Королівстві Саудівська Аравія суд звільнив з-під варти відомого релігійного діяча, якого викрили у жорстокому вбивстві малолітньої дочки. Причому перед смертю дівчинка піддавалася зґвалтуванням і катуванням.
Ісламська Феміда наполягла тільки на те, щоб педофіл-вбивця Файхан аль-Гамді виплатив компенсацію матері своєї жертви. Після цього, провівши під арештом всього кілька місяців, проповідник вийшов на свободу, пише газета The Independent.
П'ятирічна дочка аль-Гамді по імені Лама померла після того, як їй завдали страшні каліцтва. У дівчинки був зламаний хребет, переламані ребра, пробитий череп і зламана ліва рука. Крім того, все тіло дівчинки було в синцях і опіках.
За даними співробітників органів опіки, Лама також неодноразово піддавалася зґвалтуванням.
За інформацією жіночої правозахисної організації Women to Drive, мотивом катування дитини стало те, що аль-Гамді запідозрив Ламу у втраті невинності.
За вбивство дівчинки аль-Гамді, який регулярно читає проповіді телеглядачам, загрожувала смертна кара. Однак після того, як він погодився виплатити трохи більше 182 тисяч саудівських ріял (приблизно 48 тисяч доларів) матері вбитої, суд звільнив аль-Гамді.
Додамо, що за ісламськими законами компенсація за смерть дитини жіночої статі (так звані "криваві гроші") удвічі менша, ніж якби був убитий хлопчик.
Правозахисники зазначають, що при всій строгості кримінального кодексу Саудівській Аравії до смертної кари не засуджують чоловіків, котрі вбивають домочадців (як дітей, так і дружин).
Деякі пропонують домагатися від саудівської влади організації "гарячої лінії", куди можна буде цілодобово повідомляти про насильство і жорстоке поводження з дітьми.
Джерело: News.MistInfo.com

http://ridnovir.in.ua/index.php/2-novin ... v-iaznytsi
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #25 Svitovyt » 21.11.2013, 11:50

Женское обрезание в Ираке

Зображення

Детальніше: http://yahooeu.ru/jesti/8983-zhenskoe-obrezanie-v-irake.html
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Поперед.

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron