...кожна крапля української крові віділлється стократ...

Список розділів Загальна Новини та Оголошення

Модератор: of

Повідомлення #1 Величар » 04.08.2011, 18:52

ніч з 30 на 31 липня компанія з чотирьох молодих людей серед яких були і підлітки (троє хлопців двом з яких по 16 і 12 років, відповідно та однією дівчиною 17 років) відпочивали в в одному з кафе селища Генгорка поблизу міста Генічеська. Єдиним місцевим в цій компанії був член Організації «Патріот України» Олексій Паршаков, решта – молоді люди, що приїхали на відпочинок.

Дівчина танцювала, а хлопці сиділи за столиком. До дівчини підійшов якийсь чоловік (як згодом виявилось – татарин) і почав їй щось казати на вухо, на що вона не реагувала. До них підійшов хлопець 16 років, щоб поцікавитись, що відбувається, але отримав грубу відповідь, після чого зав’язалася перепалка, яка згодом переросла в бійку. Хлопця били близько 7 чоловік, з використанням палиць в які було вбито цвяхи. В цей час Олексій спілкувався з татарами із компанії нападників, з метою полагодити конфлікт. Але коли побачив, що його знайомого б’ють побіг йому на допомогу, те саме зробив і 12-річний хлопчина.
Повністю - тут: http://sna.in.ua/archives/10222
Величар
Автор теми
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 3
З нами: 12 років 4 місяці

Повідомлення #2 vinceslav » 06.08.2011, 21:24

Цей випадок дуже прикрий,але хочу задати запитання-якого біса хлопці,яким по 12 та 16 років,вночі "відпочівають"в кафе,ще й нашли де-на Генгорці,знаю про що кажу,сам буваю на Счастливцево..ЩО НЕПОВНОЛІТНІ РОБЛЯТЬ В КАФЕ УНОЧІ?ДЕ В БІСА ЇХ БАТЬК
vinceslav
Репутація: 0
З нами: 10 років


Повернутись в Новини та Оголошення

cron