Усунення Президента В.Януковича від влади!

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #1 Svitovyt » 13.05.2010, 18:27

Звернення до співвітчизників

Два місяці правління Віктора Януковича поставили Україну перед реальною загрозою втрати державності.

Маючи незначну електоральну підтримку, режим Януковича пішов шляхом стрімкої узурпації влади, нехтування Конституцією та законами України, зради національних інтересів.

Парадоксально, але факт: влада виступає в ролі головного ліквідатора держави. Політичні дії В.Януковича заганяють Україну в становище васала Росії. Продовження – всупереч Конституції – терміну перебування Чорноморського флоту РФ у Криму є нічим іншим, як національним відступництвом, актом “продажу” держави.

Україну намагаються повернути в минуле. Тим самим у наших дітей та онуків відбирають перспективу. Замість європейських цінностей і гідного життя їм нав”язують “совкові” міфи і стандарти. Гуманітарна політика у виконанні одіозних політиків стає засобом дезінтеграції України, провокує міжрегіональні, міжконфесійні і мовні конфлікти в суспільстві.

Цілком очевидно, що Віктор Янукович, який став провідником інтересів іншої держави, не може бути Президентом України.
Шановні співвітчизники!

Україна – в небезпеці!

Усвідомлюючи загрозу, що нависла над усіма нами, закликаємо всіма законними методами захистити державний суверенітет України, демократію, європейський цивілізаційний вибір нашого народу. Таке право надає нам і такий обов”язок покладає на нас Конституція України, 17 стаття якої передбачає, що “захист суверенітету і державної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього українського народу”.
Вимагаймо усунення Президента В.Януковича від влади!

Будьмо пильними, відповідальними і рішучими!

Від нашої волі залежить наша спільна доля!

http://opir.net.ua/
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 7 місяців

1

Повідомлення #2 Tor » 13.05.2010, 21:33

Не воспринимайте всерез мой "черный" юмор но как говорят евреи
Tor
Звідки: Днепр
Репутація: 1
З нами: 10 років 1 місяць

Повідомлення #3 Svitovyt » 14.05.2010, 22:16

Tor
То дійсно: до пенсії одну добавку зробили, а іншу зняли, на виході пенсія зменшилася.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 7 місяців

Повідомлення #4 Сергій » 15.05.2010, 08:24

Припустимо що Януковича зняли з посади президента... запропонуйте кандидата на це місце!
Сергій
Звідки: Нікополь
Репутація: 0
З нами: 10 років 5 місяців

Повідомлення #5 ВАРВАР » 15.05.2010, 10:23

Я, наприклад
ВАРВАР
Звідки: "Слов`янська Єдність"
Репутація: 0
З нами: 12 років 5 місяців

Повідомлення #6 VOGNEJAR » 15.05.2010, 11:29

ВАРВАР
:lol:

Так чого не балатувався? :)
VOGNEJAR
Репутація: 0
З нами: 12 років 7 місяців

1

Повідомлення #7 Tor » 15.05.2010, 21:06

ЦАРЬОВ.Как не тошнит ???
Tor
Звідки: Днепр
Репутація: 1
З нами: 10 років 1 місяць

Повідомлення #8 ВАРВАР » 16.05.2010, 08:59

ВАРВАР
Звідки: "Слов`янська Єдність"
Репутація: 0
З нами: 12 років 5 місяців

Повідомлення #9 Svitovyt » 17.05.2010, 13:33

ЯНУКОВ
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 7 місяців

Повідомлення #10 Svitovyt » 18.05.2010, 07:27

Знакова подія: навіть вінок і той накинувся на зрадника Януковича. Дивись відео: http://focus.ua/politics/119036
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 7 місяців

Повідомлення #11 ПЕРУН » 20.05.2010, 16:03

Першими були двері, перед інавгурацією...
http://blog.i.ua/user/941299/
http://vkontakte.ru/id68178922
ЄДНАЙМОСЯ!
Слава Руським Богам!
Слава Русі-Україні!
ПЕРУН
Репутація: 0
З нами: 11 років 9 місяців

1

Повідомлення #12 Tor » 20.05.2010, 21:10

Tor
Звідки: Днепр
Репутація: 1
З нами: 10 років 1 місяць

Повідомлення #13 Svitovyt » 04.06.2010, 13:49

На Януковича готовилось покушение
http://www.rbc.ua/rus/digests/show/prot ... 2010140000
Янукович заявил о серьезных угрозах для его жизни
http://focus.ua/politics/122965

Знову хтось хотів жбурнути у запроданця яйцем. А як подали...
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 7 місяців

Повідомлення #14 Svitovyt » 30.06.2010, 21:06

Янукович заборонив Фестиваль Традиції Духу “Русь”
http://sna.in.ua/?p=3980
26-27 червня мав відбутися Фестиваль Традиції Духу “Русь”. На фестивалі мали виступати гурти: “Сокира Перуна” (Київ), “Сейтар” (Київ), “Тінь Сонця” (Київ), “Цирюльня” (Миколаїв), “Визволитель” (Львів), “Naсhtigal” (Львів), “WHITE LIONS” (Севастополь), “Святосіч” (Харків), “Широкий лан” (Калуш), “The GAZ” (Шахтарськ), “CLAN” (Жидачів) та інші. В програмі фестивалю передбачались традиційні проводи Купала, виступи кобзарів, реконструкція бою між русичами та татаро – монголами, турнір “Меч Святослава” та багато чого іншого. Фестиваль мав відбутись поблизу гори Остриця на Київщині де в 1240 році відбувся відкритий бій перед падінням Києва між дружинами русичів і ордами Батия. Організатором заходу виступила Соціал – Nаціоналістична Асамблея.

Незадовго до початку фестиваля інтернетом було поширене так зване “звернення” до голови СБУ Хорошковського з вимогою заборонити ФТД “Русь”. Під цим зверненням підписалися: ГО “Російськомовна Україна”Вадима Колісніченка, “Єврейський Форум України” Монастирського, Правозахисний Фонд ім. Марочкіної. Жодних правових підстав для заборони фестивалю не існувало. Організатори отримали офіційний дозвіл від виконавчого комітету сільської ради на території якої мав відбутися фестиваль. Незважаючи на це працівники правоохоронних органів після того як була встановлена сцена почали вимагати демонтувати її посилаючись на якісь вигадані ними ж постанови. Міліціонери протягом всієї підготовки фестивалю здійснювали шалений тиск (виклики на допити в УБЕП, УБОП та карний розшук) на головного редактора газети «Вечірній Васильків» Ігоря Мосійчука який висвітлював підготовку до фестивалю.

25 червня звечора працівники МВС, пожежники, санепідемстанція під керівництвом підполковника СБУ з головного управління розігнали і не дали провести технофестиваль “Техно проти наркотиків” який мав проходити на тому ж майданчику, що і ФТД “Русь”. Це все було зроблено не дивлячись на відповідний дозвіл наданий відповідним органом місцевого самоврядування. Близько 1000 шанувальників техно музики вночі ходили Васильковом і реально проклинали міліцію. Тим часом правоохоронці тиснули на організаторів ФТД “Русь” з вимогою не проводити фестиваль. На ранок після молитви українського націоналіста бійці Організації “Патріот України” оцепили сцену, але міліція залякавши її власника почали демонтаж. Під’їхав беркут і після короткої сутички організатори були змушені покинути місце де мав відбутися фестиваль. У місті Василькові автобус з музикантами гурту “Широкий лан” та бійцями Організації “Патріот України” був затриманий беркутом і утримувався в райвідділі. Зараз гурт і хлопці повертаються до дому. Між бійцями Організації “Патріот України” та беркутом і міліцією періодично спалахують сутички. Декого з “Патріотів” затримують. До Василькова масово приїздять прихильники правої та етнічної музики. На вулицях Василькова столичні міліціонери перевіряють документи у всіх громадян які спілкуються українською мовою.
Наразі достеменно відомо, що ФТД “Русь” заборонено за особистою вказівкою Президента України Віктора Януковича. На організаторів фестивалю фабрикуються кримінальні справи.

26 червня після демонтажу сцени та практичного зриву двох фестивалів ( технофестиваль «Техно без наркотиків» і ФТД «Русь») правоохоронці все ж таки вирішили підстрахувати свої дупи і примусили Обухівську райдержадміністрацію та Копачівську сільську раду (які абсолютно територіально не мають жодного відношення до території на якій мав відбутись фестиваль) звернутися до суду про заборону проведення фестивалів. І ось суддя Обухівського суду Кравченко заборонила проведення фестивалів які вже були зірвані правоохоронцями.

Розгін Фестивалю Традиції Духу «Русь» є яскравим проявом антиукраїнської політики яку проводять Президент України Віктор Янукович і Премєр – міністр України Микола Азаров. Спочатку ці особи вчинивши акт державної зради здали збагачений уран Сполученим Штатам Америки, згодом продали Російській Федерації Севастополь а зараз нищать українську духовність забороняючи фестивалі української музики і заполоняючи завдяки чужинцям Бенкендорфу і Арфушу ефір національної телерадіокомпанії низькопробною чужинецькою попсою.

Такі антинародні і українофобські дії Системи спонукають українців до активного спротиву. «У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю».

Саме цей офіцер СБУ виконуючи наказ Януковича керував процесом заборони ФТД ”Русь”:
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 7 місяців

1

Повідомлення #15 Tor » 30.06.2010, 22:10

Ментура есть ментура они всегда сделают так что будут правы.
Законным или незаконным способом второе более реально.
В таких случаях просто нужно красиво не нервничая ложить на них прибор.Менять название и проводить мероприятие в другом месте оповестить только своих.Приглашаю всех на наш золо отвал места хватит всем чуть фонит но это не страшно! (шутка)А кто захочет велкам !
Tor
Звідки: Днепр
Репутація: 1
З нами: 10 років 1 місяць

Повідомлення #16 Svitovyt » 02.07.2010, 11:00

В Контакті можна продивитися відеоролік пікетування з приводу заборони фестивалю Традиції Духу “Русь”:
http://vk.com/video3749152_146532847
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 7 місяців

1

Повідомлення #17 Tor » 02.07.2010, 19:53

Мужчина с мегафоном сказал ключевую фразу еврейский конгресс.Евреи никогда не жалеют денег на свою безопастность.У нас в городе еврейскую толи школу толи сенагогу мент охраняет хотя его дети без охраны.Раб еврейского "бога"
Tor
Звідки: Днепр
Репутація: 1
З нами: 10 років 1 місяць

Повідомлення #18 Зорян Бориславович » 06.07.2010, 09:31

пройшла інфа що адміністрація цього Кінг-Конга валитиме рідновірські сайти
Зорян Бориславович
Звідки: Харків
Репутація: 0
З нами: 10 років 9 місяців

1

Повідомлення #19 Tor » 06.07.2010, 17:16

Tor
Звідки: Днепр
Репутація: 1
З нами: 10 років 1 місяць

Повідомлення #20 Шляк » 08.07.2010, 12:10

Вчора весь день неміг сюди зайти, подумав: Зорян Бориславович правий - Янек накапостив. Нині все нормально.
Шляк
Звідки: Галичина
Репутація: 0
З нами: 10 років

Наст.

Повернутись в Загальний

cron