Чоловіча вишиванка

Список розділів Загальна Вишивання

Опис: Символи, їх оберегове значення, використання у сьогоденному житті

Повідомлення #81 Ясна » 20.01.2010, 23:34

gerundij, вітаю вас на форумі!
Маю кілька візерунків, виставлю як відсканую.
Ясна
Автор теми
Репутація: 18
З нами: 12 років

Повідомлення #82 Ясна » 20.01.2010, 23:42

Зображення

Зображення

Зображення
Ясна
Автор теми

Повідомлення #83 gerundij » 21.01.2010, 11:34

Ясна, дякую за візерунки!
Моєму чоловікові дуже сподобався перший, але, як я розумію, там присутній алатир, а Ви про цей символ, писали якось не однозначно і це мене бентежить.

"Алатир символізує перехід з одного стану в інший. Він пов’язаний з жіночою сутністю, Матір’ю –Землею, як з живого робить мертве, а з мертвого – живе.
Думаю, що такий візерунок доречніший чоловікові, у якого вже дорослі діти.
Хоча алатир настільки багатозначний, що сказати точно, що він принесе у життя важко.
Він має гармонізувати те, що людина вже має, впорядкувати її досягнення. А для цього потрібно її мати. Алатир – це межа, як треба переступити. А ходити вічно по межі не кожному дано."
gerundij
Репутація: 0
З нами: 9 років 8 місяців

Повідомлення #84 Ясна » 22.01.2010, 23:01

gerundij
На цих сорочках алатиря не має. третю я вишивала для свого чоловіка, йому до 30 років, і ми тоді планували дитинку.

А от це дуже наближено до алатиря. Її точно б не радила.
Зображення

Ще одне.
Чоловік теж має оцінити візерунок, адже носити йому. Якщо душа його до чогось не лежить, то користі від нього не буде.
І ще розкажіть, які візерунки носите ви?
Загляніть у тему Рожаниці, підберіть щось собі для гармонізації жіночих енергій.[/i][/b]
Ясна
Автор теми

Повідомлення #85 gerundij » 23.01.2010, 00:02

gerundij

Повідомлення #86 вода » 23.01.2010, 03:23

Ясна

Шановна Ясна. Хочу на 40-річчя чоловіку вишити сорочку. Діті є вже, хочеться щось для допомоги в здійсненні планів, для гармонізації життя. Дякую. Що Ви скажете про ці сорочки?
http://reshfabrika.com.ua/image_protect ... ry/127.jpg

та
http://reshfabrika.com.ua/image_protect ... ry/179.jpg

http://reshfabrika.com.ua/image_protect ... ry/138.jpg[/img]
вода
Репутація: 1
З нами: 9 років 10 місяців

Повідомлення #87 вода » 23.01.2010, 11:14

вода

Повідомлення #88 Ясна » 23.01.2010, 18:15

gerundij на сорочці вказаній вами досить жіночих символів, думаю, що колір не гратиме великої ролі, або можете додати його самостійно. Прислухайтеся до себе.

А вам би порадила вишити собі рожаницю на фартусі і носити якомога частіше його.
Фартух сам по собі пов"язаний із плідністю, а якщо його підсилити символом, думаю результат буде позитивний.
Ясна
Автор теми

Повідомлення #89 Ясна » 23.01.2010, 18:18

вода
по вікові б підійшла перша, але якщо ще є плани, яки вимагають активності, тобто чоловічої анергії, то краще друга.
Ясна
Автор теми

Повідомлення #90 gerundij » 23.01.2010, 18:32

gerundij

Повідомлення #91 Ясна » 23.01.2010, 20:50

gerundij
Молодий нгеодружений чоловік - це апогей чоловічої енергії.
Після одруження чоловічі енергії поступово переходять жінці, а жіночі чоловікові.
Тому наявність жіночих символів у сорочці одруженого чоловіка є виправданою. Головне, щоб їх не було більше ніж потрібно .
Ясна
Автор теми

Повідомлення #92 вода » 23.01.2010, 22:27

[b] Ясна

Дякую Ясна. Що можете сказати про ці дві сорочки?
1
http://vyshyvanochka.com.ua/products_pi ... 901big.jpg

2
http://reshfabrika.com.ua/image_protect ... ry/138.jpg

Щиро дякую
вода

Повідомлення #93 gerundij » 25.01.2010, 14:18

Ясна, дякую за витлумачення по чоловічій вишиванці!
Бачила Вашу улюблену рожаничку на malecha.org.ua, вона дуже гарна! Хочу й собі щось подібне. Вирішила, за Вашою порадою, вишити фартух з рожаницею. Як я зрозуміла, у жінки, яка хоче дитинку, руки рожаниці повинні бути доверху, а внизу не повинно бути ромбика (так як жінка, ще не запліднена, а тільки благає про це)?
gerundij

Повідомлення #94 Ясна » 27.01.2010, 15:08

Жінка, яка благає про запліднення - то незаміжня жінка. Думаю вам це не підійде. Я вишивала з ромбиком внизу. Для перестраховки так сказати :)
Можна пошукати символ із ромбиком посередині.
отакого плану.
Зображення

І мабуть буде доцільно перейти у тему про Рожаницю або жіночу вишивку :wink:
Ясна
Автор теми

Повідомлення #95 Don Ramon » 27.02.2010, 14:28

Доброго дня усім. Шановна пані Ясна хотілося б почути вашу думку і про ось таку вишиванку
Зображення
Don Ramon

Повідомлення #96 ОЛЬГА-55 » 12.04.2010, 10:36

Я синові вишила таку сорочку, але кравчиня мені все зіпсувала, буду вишивати другу. А про цю вишивку ясна писала тут: http://www.malecha.org.ua/forum/index.p ... 5798&st=60 gjcn (пост79, відповідь на пост 78)
ОЛЬГА-55
З нами: 9 років 6 місяців

Повідомлення #97 ОЛЬГА-55 » 12.04.2010, 11:10

Ясна
Ясна, у мене велике прохання допомогти мені вибрати візерунок вишиванки сину. Він закінчує школу, я хочу вишити йому вишиванку, щоб допомогла здійснити його мрії. Він дуже цілеспрямований, але не впевнений у собі (допомогли шкільні вчителі). Я вишила візерунок, який виставила Don Ramon, але мені зіпсувала кравчиня, мушу вишивати другу, але цю вишивку він вибрав сам і йому вона дуже подобається, можливо вишивати цю саму?
ОЛЬГА-55

Повідомлення #98 Ясна » 12.04.2010, 20:33

Don Ramon
Перепрошую за затримку. Якщо розглядати сорочку за символами: то вона несе багато чоловічих елементів. Це прямі хрести, ромби різних розмірів.
Та щось у ній не так. Не можу вловити що саме, не вистачає моїх знань. Дуже візерунок нагадує килим, який висів на стіні у бабусі.
Якщо я виявлюся правою, і це візерунок килима, перенесений на сорочку, то не варто його використовувати.
Сподіваюся згодом зможу розказати більше.

ОЛЬГА-55
Дуже шкода вашої праці. Може то знак? Те що ваш син обрав цю сорочку не значить, що вона піде йому на користь, її символи виражають підсвідомі процеси, що переживає ваш син. А судячи зі сказаного вони не прості.
Хотіла порадити дубочки, але щось вони не лягають на душу. коли думаю про вас.
Може ваш син займається більше інтелектуальною чи творчою діяльністю?
І агресивність сорочки йому не потрібна?
Ясна
Автор теми

Повідомлення #99 Ясна » 12.04.2010, 20:35

Додам, що мій чоловік поставився до візерунку різко негативно.
Ясна
Автор теми

Повідомлення #100 ОЛЬГА-55 » 13.04.2010, 08:41

Ясна, я вам дуже дякую за відповідь. Я також думаю, що це знак. Мій син зараз готується поступати у технічний вуз. Я хочу, щоб у цій вишиванці він йшов на екзамени, щоб вона додала йому впевненості. Він (не зважеючи на його вік) має дуже багато планів і дуже серйозно готується до вспупних іспитів. Буду вдячна за допомогу.
ОЛЬГА-55

Поперед.Наст.

Повернутись в Вишивання

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість