Чоловіча вишиванка

Список розділів Загальна Вишивання

Опис: Символи, їх оберегове значення, використання у сьогоденному житті

Повідомлення #161 Ясна » 10.10.2011, 09:49

Доброї години!
Перший візерунок не український. Дуже близький. але українці не використовували самостійних квадратів у вишивці.

Другий візерунок має запліднену Рожаницю. Дуже активний, чоловічий.
у ньому мало жіночих енергій.
Віжповідає вашому нинішньому станові, де чоловік активно прицює на забежпечення, і дуже мало пересікається в сімейному житті із жінкою.

Третій має поєднання прчмого та косого хрестів. Це поєднання чоловічої та жіночої сутності.
Візерунок гармонійний для початку сімейного життя, але вишневий колір мене бентежить. це колір літніх жінок.
Ясна
Автор теми
Репутація: 18
З нами: 12 років

Повідомлення #162 Maria » 20.10.2011, 20:45

Доброї пори дня!
Ясна дуже Вам дякую за корисну інформацію якою Ви ділитесь!!!!!
Підкажіть, будь ласка, що символізує така вишиванка і чи підходить вона моєму коханому чоловіку?
Йому 28, скорпіон, дуже добрий чоловік, працює в страхуванні (економічна освіта), дітей поки немає, але плануємо в ближчі роки розширювати сімю)))),
наперед вдячна!!!!!

Зображення
Востаннє редагувалось Maria 26.10.2011, 23:52, всього редагувалось 1 раз.
Maria
Репутація: 0
З нами: 8 років

Повідомлення #163 Maria » 26.10.2011, 23:21

Доброї пори!
Ясно розтлумачте, будь ласка, що означає така вишиванка і для кого вона підходить краще всього, які символи на ній є? Вона дещо схожа на описані Вами вишиванки, але все ж таки хотілося б уточнити.
а ще - шукаю символи для стабільного фінансового росту!

А також чекаю на тлумачення моєї першої вишиванки (якщо це можливо).

Наперед вдячна!!!

Зображення
Востаннє редагувалось Maria 26.10.2011, 23:55, всього редагувалось 1 раз.
Maria

Повідомлення #164 Maria » 26.10.2011, 23:42

Востаннє редагувалось Maria 26.10.2011, 23:45, всього редагувалось 1 раз.
Maria

Повідомлення #165 Maria » 26.10.2011, 23:44

Ще кому цікаво експериментувати є така ідея в інтернеті

Зображення
Maria

Повідомлення #166 Ясна » 21.11.2011, 09:06

Maria
Доброго дня!
Щодо першого візерунку, у мене не має інформаціїз приводу косих ліній в українських чоловічих орнаментах.
по розміщенню символів запліднення та народження, це сорочка людини, яка здійснила більшість своїх планів і користується результатами.
Приходу нового не має.
Ясна
Автор теми

Повідомлення #167 Ясна » 21.11.2011, 09:09

Друга сорочка має багато символів вагітності. Такий візерунок хороший при починанні нового.
Ясна
Автор теми

Повідомлення #168 Бася » 25.11.2011, 13:23

Ясна
Добрий день Ясна. Я блукала по різним сайтам у пошуках узору для сорочки, і натрапила на Ваш форум. Прочитавши відкрила для себе багато нового стосовно вишивки та символіки. Дуже хочу вишити чоловікові сорочку, та не маю гарної схеми узору. Йому 34 роки. А ще в мене є сестра, яка живе з чоловіком вже майже 10 років і вони не мають діток. Читала у Вас на форумі про жінку, якій ви вислали схему сорочки, яку вона вишивала та дочекалась дитинки. Можливо це так співпало, але я буду Вам дуже вдячна якщо ви вишлете мені декілька схем. оь
Бася
З нами: 7 років 10 місяців

Повідомлення #169 Світлана » 25.11.2011, 14:21

Бася
Ясна лише коментує візерунки. вибирати ви маєте самі.
Світлана
З нами: 11 років 5 місяців

Чолоіча вишивка

Повідомлення #170 Бася » 25.11.2011, 16:23

Дякую Світлано, може Ви підкажете де можна знайти схеми?
Бася

Повідомлення #171 Maria » 05.12.2011, 21:21

Maria

Повідомлення #172 krijik » 14.12.2011, 15:38

krijik

Повідомлення #173 Псих » 26.12.2011, 15:54

Доброго дня. Я би хотів спитатися Вашої поради щодо орнаменту для вишиванки ( мені 27 років, не одружеий ) . я вірю що кожен оберег може підсилювати певні риси людини, а мені хотілось би стабільності - на даний момент важко з постійною роботою.

ще хотілось би вишиванку з солярними знаками але вірю що вони дуже сильні сиволи і чи варто іх наносити на вишиванку. хочь і є добрими оберегами
Дякую за увагу.
Востаннє редагувалось Псих 26.12.2011, 15:56, всього редагувалось 1 раз.
Псих
З нами: 7 років 9 місяців

Повідомлення #174 Tashia » 05.01.2012, 10:31

Tashia
З нами: 7 років 9 місяців

Повідомлення #175 Алла » 19.01.2012, 20:09

Алла
З нами: 9 років 5 місяців

Повідомлення #176 Лада » 20.01.2012, 23:31

Ясно, доброго вечора. Хочу теж Вашої поради. Сама я не вишиваю, тому хочу замовити у майстрині сорочку для чоловіка в подарунок на день народження (41 рік). Ми в парі 12 років, є син 11 років. Що скажете про ці візерунки
http://emarket.ua/objavlenie/prodam-vis ... DOxp9.html
Не змогла скопіювати зображення сюда. Який зміст вони несуть. В ная зараз не простий період в сімейному житті...
Лада
З нами: 7 років 8 місяців

Повідомлення #177 Лада » 21.01.2012, 00:30

Ясна,ще хотіла спитати з приводу символа алатир. Ви якось з опаскою відноситись до нього. Ось, яке ще тлумачення його я знайшла:
Ружа або Алатир:
За легендою, Священний камінь Алатир (латир, алтар, олтар, вівтар) – це священний "живий камінь", що лежить у Вирії (Раю)
На ньому росте Дерево Роду (Життя).
Із нього виходять і в ньому сходяться всі дороги.
Він уособлює могутність і невмирущість плодючої творчої сили життя. Та міць і сила криється у незліченній і безкінечній кількості живих зародків-бруньок, що лежать під священним каменем і ними щовесни Дажбог засіває землю і людство. На ньому завжди горить живий Вогонь Сварога - Родове Вогнище, до якого Боги приносять свої палкі молитви заради минулого, сучасного і майбутнього людства.
Алатир (Камінь-Алатир, Око Рода, Козацькій Хрест, Ружа) є споконвічним духовним символом українців-русинів, знак Родового Вогнища Рідної Православної Віри. Він найсвятіший із символів людства, модель розгортання і згортання Всесвіту.

Алатир - це прадавній символ присутності Бога. Він походить від яйця, яке зніс Першобог українців-русичів Сокіл-Род і символізує єдність з божеством через вдячність Всевишньому. Вдячністю православного рідновіра Богу за своє народження і можливість самовдосконалення є життя по Праву (Божественний закон Справедливості).

Алатир уособлює могуть і невмирущість плодючої творчої сили життя. Згідно Покону Рода Всевишнього (збірки божественної мудрості предків) в Алатиреві закарбовані усі закони Прави.

Будучи прадавнім, глибинно українським знаком і символом, Алатир, як ніщо інше єднає нас із Всемогутнім Родом, своєю присутністю сприяє духовному і тілесному розвитку та добробуту...."
Лада

Повідомлення #178 Волиняночка » 22.01.2012, 16:53

Волиняночка

Повідомлення #179 Svitovyt » 22.01.2012, 17:19

Волиняночка
Краще спитай у хлопця, яка сорочка йому більш подобається. А якщо їх буде дві, то теж гарно.
Svitovyt M
Адмін
Аватар
Вік: 52
Репутація: 13

Повідомлення #180 Волиняночка » 23.01.2012, 17:41

Світовит, дякую, що відгукнулися! Сорочки однозначно буде дві. Червоний орнамент він вибрав сам, але дуже тяжко вона мені вишивається (за майже рік часу тільки два манжети вишила) :( . Сорочка з синім орнаметом буде сюрпризом на день народження, я не казала, що вишиваю ще другу. Планую до кінця січня закінчити. Тільки хотіла знати чи правильно я зрозумію символи на цих узорах і чи не зашкодять такі вишиванки в майбутньому. Я вірю в символи і їхній вплив на наше життя і поведінку.
Волиняночка

Поперед.Наст.

Повернутись в Вишивання

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість