Сторінка 1 з 1

Порадьте, будь ласка

Повідомлення #1Додано: 01.05.2011, 16:09
Taras
Чи хтось з вас знає щось про семінари В.І.Холошні?
http://kholoshnya.com.ua/

Мене цікавить: чи це правда, чи "бізнес проект"?
Може хтось порадить мені чи варто їхати на ці семінари?

1

Повідомлення #2Додано: 02.05.2011, 15:06
Tor
Вже схожа тема вже була http://svit.in.ua/forum/viewtopic.php?t=718
Тарас а правда що "можливе покращення життя вже сьогодн1"???

У нас 1нколи зн1мають ще "родове прокляття" за грош1 звичайно.


Аби в мене були в1льн1 грош1 яб краще на Хортицю з1здив!
1 в пох1д сходив би в Крим.

Повідомлення #3Додано: 04.05.2011, 16:35
Taras
Прочитав я про В.І.Холошню в книжці О.Середюка "Лицарі Сонця". Рік видання: 2006. Після того переглянув сайт.
Думаю, що козаки-характерники і волхви не повністю знищені. Десь одиниці ще є. Може вони і бережуть свої знання, щоб в потрібний час навчити людей. Тому не ставлюсь до цього упереджено і скептично.
Цікаво чи справді після цих "методик" можна: ходити по склу, розпеченому вугіллю, витримувати удари колючо-ріжучих предметів не пошкодивши тіло?

Tor, прочитав тему по вашому посиланню про Одіна. Здається, що Одін (і Куровський) це зовсім інше чим В.Холошня.

Інтересно чи серед рідновірів є такі, кому помогло, або не помогло на цих семінарах. Одна справа читати відгуки про семінари на сайті В.Холошні, інша справа прочитати на іншому (вашому) сайті.

Повідомлення #4Додано: 05.05.2011, 08:28
Василь
Не знаю як для кого, але для мене основним мірилом шарлатана чи цілителя є те ставить він цінник послух. Адже за багатьма культурами чи віруваннями, дар лікування.. знання.. отримані безкоштовно і повинні даруватись безкоштовно. (Скажете, а як тоді заробляти на життя... а я відповім.. а що цілителю в западло працювати руками на заводі чи головою в якомусь офісі?) То ж якщо приходиш.. а тобі.. чистка карми 500грн, рятування душі від гієни вогняної 1000 грн, лікування апендециту в жопі ... така то ціна. Значить то шарлатан, адже як прибутково помахати руками над головою лоха і взяти з нього гроші за чистку карми.

Повідомлення #5Додано: 05.05.2011, 11:53
Svitovyt
Василь
Ми вже таким "умникам", які не знають як облаштовано суспільство, звідки беруться гроші і отримуються знання неодноразово давали відповідь. Якщо голова є, то до шарлатанів не ходи. А цілитель, якщо він на те вартий, має бути професійним. Чи може лікарі у нас на заводі працюють, а потім з нічого робити вечірком приходять побавитися у цілителів?

Повідомлення #6Додано: 05.05.2011, 22:21
Taras
Світовит , скажіть будь ласка, а в Рідновірському середовищі нема ніякого негативу щодо В.Холошні (як наприклад до Одіна і Куровського)?
Бо прочитавши про Холошню бачу що це реально рідновірський світогляд. тому й пораду шукаю у рідновірів.

Повідомлення #7Додано: 06.05.2011, 06:36
Svitovyt
Серед рідновірів до Холошні двояке ставлення - одні хвалять, інші лають. Я відношуся до тих, хто негативно ставиться до його діяльності.
А з рідновір'я у нас зробили таке ж дурисвітство як і христосівство (чи будь яка інша релігія). Тому я дивлюся не тільки на те куди себе відносить людина, а й якими методами діє.

Повідомлення #8Додано: 06.05.2011, 09:01
Василь
Світовит
Ну не скажіть, лікар і цілитель різні речі.. навіть по коренню.. по значенню... лікар.. той хто лікує.. а от чи вилікує... я знаю одну сімейну пару де лікар акушер вбив дитину... під час родів.. і сказав.. "ніхто не сидів і я сидіти не буду". Лиш паталогоанатом написав заключення все як є.. бо сказав що те бидло вже не одну дитину загнало на той світ.. і таких випадків безліч. От вам і професійний лікар... котрому держава платить... + коньяки і хабарі від людей... щоб він хоч трохи з повагою ставився. Чи може пану світовиту розповісти як безліч лікарів доки гроші їм в карман не сунуть, до хворого не підійдуть.. хай дохнуть. У мене є кілька знайомих лікарів.. то ж історій я наслухався за своє життя.
І на противагу знаю кілька людей що і гривні самі не візьмуть.. а якимись народними методами таки піднімають людей і кіски вправляють...
До чого я веду... я ж не проти коли людина бере гроші за лікування... але не тоді коли вона таксу виставляє і ціни піднімає.. бо "долар дорожає".

Повідомлення #9Додано: 06.05.2011, 13:05
Svitovyt
Василь
То вже ваша справа до якого "майстра" йти. Можна звичайно й помилитися, бо те "бидло" недовчилося і тепер калічить людину. Але коли ж ідете до лікаря чи до кого іншого, то вас цікавить наскільки він компетентний у своїй роботі. І тому ви краще запросите ту людину, яка виконує її професійно, а не за вподобанням. І ті люди, які кістки вправляють мають бути фахівцями, а це набувається через навчання і практику, за які вони в свій час заплатили гроші і тепер за свою роботу теж беруть гроші, щоб жити. Якщо цілитель працює, то він має отримувати винагороду, це звичай і обов'язок всіх людей. Тому цей вислів "Адже за багатьма культурами чи віруваннями, дар лікування.. знання.. отримані безкоштовно і повинні даруватись безкоштовно." є надуманим. Я читав літературу і знаю, що плата була і обов'язкова. Інакше який сенс практикувати лікування, якщо тобі не платять за це гроші. Чи на Василя Рудого посилаєтеся? У нього твори із розряду фантастики, тому за приклад їх брати не варто.

Повідомлення #10Додано: 07.05.2011, 00:01
Василь
Світовит
З вами сперичатись не буду... через свою молодість відносно вас... а стовоно Василя Рудого, то я його не знаю.

Стосовно Холошні

Повідомлення #11Додано: 29.03.2012, 10:10
Ant
Минулого року разом з дружиною вмовили її батька (мого тестя) поїхати до Холошні. Як оздоровчу альтернативу операції по видаленню нирки. "Врачі" (рос. в данному випадку краще передається суть слова:D ) знайшли натяк на пухлину і налякали людину наслідками, направили на операцію.
Результат поїздки загалом позитивний. Краще самопочуття, робиться зарядка зранку, більше поваги до РВ-світогляду. Навіть нас з дружиною потягнув у лютому в проруб купатися. (Коли б ще я таке зробив 8) )
І хоч головна мета не досягнута (сили духу не вистачило і нирку відрізали), але є позитивні зсуви в плані здоров"я та світогляду - хоч не дарма з дружиною гроші витратили...
Загалом відношусь позитивно до діяльності Холошні. Він не зациклений на грошах і цілком чесно їх заробляє. Чому б ні?