Шкідливі продукти

Список розділів Загальна Будьмо Здоровими

Опис: Все що стосується здорового способу життя

Повідомлення #1 Світлана » 02.03.2010, 11:51

Зображення

Фундаментальні дослідження виявили критичний вміст цукру та солі в сухих сніданках для дітей у багатьох продуктах торгових марок Kellogg's та Nestlé.
По всьому світу бачимо підтвердження всеохоплюючого просування на ринок шкідливих сніданків для дітей і батьків.
Не зважаючи на небезпечні інгредієнти, які входять до складу такої продукції, батьків дезінформують, запевняючи у протилежному.

Всесвітня Організація Союзів Споживачів (Consumers International, CI) як глобальна федерація споживчих організацій оприлюднила доповідь, в якій засуджується продаж сухих сніданків для дітей.

Вміст небезпечних для здоров'я людини інгредієнтів виявлено у складі продуктів, найбільш поширених сухих сніданків для дітей у всьому світі. Механізми просування та збуту такої продукції на ринку є вкрай безжалісними й неприпустимими.

Глобальні дослідження, проведені у 32* країнах, виявили шокуючі результати щодо вмісту цукру та солі в сухих сніданках для дітей, в тому числі і серед лідерів ринку - Kellogg's та Nestlé.

Хоча вміст цукру в такій продукції є різним у кожній країні, популярні продукти, такі як сухі сніданки Kellogg's Frosties, Froot Loops та Nestlé' s Cheerios і Nesquik вважаються високоякісними згідно діючих стандартів**. До того ж виявлено, що рівень вмісту цукру у багатьох із таких продуктів є значно більшим, ніж у морозиві чи смажених пончиках, вкритих цукровою глазур'ю.

Дослідження також показали, що вміст солі у рисових пластівцях торгової марки Kellogg's (Kellogg ' s Rice Krispies) , реалізованих на ринку Гонконгу, та у пластівцях торгової марки Nestlé' (Nestlé Chocapics) , реалізованих на ринку Аргентини, був таким же високим, як у морській воді***.

У претензіях/скаргах, що надходять до компаній-виробників, підіймається питання, що рівень вмісту солі та цукру в сухих сніданках для дітей ставить під сумнів національні цінності. Разом з тим, дослідження не виявили жодних перевищень вмісту цукру чи солі у пластівцях Kellogg's та Nestlé , що знаходяться у продажу на вітчизняних ринках.

У звіті йдеться й про те, що разом із відображенням на картонних упаковках героїв мультфільмів та іграшок для привернення дитячої уваги, виробники також адресуються до батьків, запевняючи їх щодо натуральних та оздоровчих якостей продукції. І це не зважаючи на височенний вміст цукру та солі. В очі кидається зображення та повідомлення на упаковках як намір допомогти у свідомому придбанні, оскільки товар «вільний від жирів» (`fat free`) або «схвалений батьками» (`approved by parents`).

Також у звіті містяться незаперечні докази, виявлені членськими організаціями СІ у різних країнах. Це демонструє хибність політики, що її проводять компанії-виробники на ринку дитячого харчування, не зважаючи на усі їх запевнення у протилежному.

Всесвітня Організація Союзів Споживачів ( Consumers International ) звертається до міжнародних норм аби заборонити продаж нездорової їжі для дітей. Організація стверджує, що це єдиний ефективний спосіб уберегти дітей від їжі з високим вмістом жирів, цукру та солі.

Джастін Макмаллан (Justin Macmullan), керівник інформаційних кампаній Всесвітньої Організація Союзів Споживачів (Consumers International), зазначає: «Дізнавшись про результати дослідження, батьки у всьому світі будуть шоковані. Високий вміст солі та цукру, виявлений у сухих сніданках для дітей відомих світових брендів, та їх постійне просування на ринок є свідченням неправомірності та невідповідності заходів, до яких вдаються виробники. Саме тому ми вимушені звертатися до міжнародних норм».

*Дослідження проводилися в Аргентині, Австралії, Бельгії, Бразилії, Чилі, Чехії, Данії, Фіджі, Франції, Німеччині, Гонконзі, Індії, Індонезії, Ірландії, Італії, Кенії, Малайзії, Нідерландах, Новій Зеландії, Норвегії, Перу, Польщі, Португалії, Росії, Словенії, Іспанії, Південній Кореї, Швеції, Швейцарії, Таїланді, Великобританії та США.

** Агенція Великої Британії зі стандартизації харчових продуктів, листопад 2007 р. http://www.food.gov.uk/multimedia/pdfs / frontofpackguidance2. pdf >

*** Загальний вміст солі в морській воді складає 3,5%, в той же час ця кількість складається з різновидів солі. Щоб визначити у відсотках вміст саме хлористого натрію (повареної солі), що використовується як столова сіль та міститься у харчових продуктах, необхідно розглядати рівень натрію в морській воді. Склад натрію в морській воді становить приблизно 1%, що дорівнює 2,5% хлориду натрія.
Світлана
Автор теми
Репутація: 0
З нами: 11 років 7 місяців

Повідомлення #2 Світлана » 02.03.2010, 11:55

Зображення

Зображення
Світлана
Автор теми
Репутація: 0
З нами: 11 років 7 місяців

Повідомлення #3 Світлана » 12.03.2010, 14:30

молочні продукти
в некоторых "молочных продуктах" молока нет совсем! В частности, исследования качества сгущенного молока, проведенные Госпотребстандартом в прошлом году, позволили экспертам утверждать, что половина сгущенки отечественного происхождения вместо молока содержит растительные жиры. Специалисты сообщили, что из девяти брендов четыре (!) марки практически не содержали молока.

Нередко нет молока и в ароматическом мороженом, представляющем собой кусок взбитого льда с добавлением красителей и ароматизаторов. А, как показали последние проверки Укрметртестстандарта, в "пломбире" от самых известных производителей имеется до 90% растительного жира.


90%-м содержанием растительного жира могут "похвастать" и некоторые сырки в шоколаде. "В технологии производства глазированного сырка самое главное - сформовать основу, которую потом было бы легко глазировать. В твороге содержится значительно больше влаги, чем в той массе, из которой формуется основа сырка. А если в массу ввести высокоплавкий жир, не нужно дополнительно прессовать творог - можно сразу формовать полуфабрикат", - разъяснила Полищук "ход мыслей" производителей интернет-газете "СЕЙЧАС".
Світлана
Автор теми
Репутація: 0
З нами: 11 років 7 місяців

Повідомлення #4 Ant » 15.03.2010, 09:53

Ant
Звідки: Курган Товста Могила
Репутація: 0
З нами: 12 років 2 місяці

Повідомлення #5 Світлана » 19.03.2010, 00:16

Ant
Ну до білизни чи меблів це точно не віднесеш, а продається у продуктових магазинах.
Світлана
Автор теми
Репутація: 0
З нами: 11 років 7 місяців

Повідомлення #6 Ant » 28.03.2010, 16:48

Світлана
За вашою логікою, якщо у продуктових магазинах почнуть продавати меблі і білизну, ми теж почнемо їх їсти? :shock:
Ant
Звідки: Курган Товста Могила
Репутація: 0
З нами: 12 років 2 місяці

Повідомлення #7 Ясна » 29.03.2010, 09:49

Ant
люди не винні, що їм під назвою продукти сунуть різни непотріб.. не в усіх є інтернет, щоб знайти потрібну інформацїю. тому краще приєднуйтеся до поповнення списку, щоб інші мали можливість побільше дізнатися, що не можна вважати продуктами
Ясна
Репутація: 18
З нами: 12 років 2 місяці

Повідомлення #8 Ant » 14.06.2010, 18:11

Ant
Звідки: Курган Товста Могила
Репутація: 0
З нами: 12 років 2 місяці

1

Повідомлення #9 Tor » 22.05.2012, 23:10

Д/ф Сливочный обман
http://www.ex.ua/view/14726684
Tor
Звідки: Днепр
Репутація: 1
З нами: 9 років 8 місяців

Re: Шкідливі продукти

Повідомлення #10 Світлана » 03.10.2013, 20:04

чим більше дізнаюся про продукти, тим страшніше стає заходити в магазин
Світлана
Автор теми
Репутація: 0
З нами: 11 років 7 місяців


Повернутись в Будьмо Здоровими

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість