Голодання - як очистна та оздоровча система

Список розділів Загальна Будьмо Здоровими

Опис: Все що стосується здорового способу життя

Повідомлення #21 Богуслав » 09.07.2010, 15:01

Богуслав
Репутація: 5
З нами: 11 років 6 місяців

Повідомлення #22 Шляк » 09.07.2010, 15:11

Шляк
Репутація: 0
З нами: 9 років 1 місяць

Повідомлення #23 Валькірія » 09.07.2010, 16:14

Валькірія
Автор теми
З нами: 9 років 7 місяців

Повідомлення #24 Svitovyt » 09.07.2010, 18:09

Svitovyt M
Адмін
Аватар
Вік: 51
Репутація: 13
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #25 Валькірія » 09.07.2010, 19:55

Світовит
Панацеї взагалі не буває. Звісно краще своє цілительство мати, яке адаптоване під наший народ. В аюрведі наприклад використовується багато лікарських рослин, які у нас не ростуть. Тому ця система для нас не зовсім підходить. Але це не означає, що її не потрібно вивчати, там багато є й універсальних вчень, які підходять всім. Одним словом, любу інформацію не слід сприймати сліпо, а розмірковувати над нею, співставляти з іншою інформацією, і саме головне - це робити власні висновки. Я не сліпа сторонниця аюрведи чи будь якої науки взагалі. Я вивчаю все, що мене цікавить і роблю для себе власні висновки.
А наше слов янське дохристиянське цілительство нажаль не збереглося. З нього залишилися лише деякі відголоски травництва. Переважна ж більшість людей у нас лікується за допомогою хіміотерапії. Вивчаючи ж інші древні цілительські системи світу, можна провести паралелі і дещо реконструювати з нашої забутої. Це моя особиста думка. Якщо ви думаєте по іншому, я не проти, головне щоб це приводило до якогось результату.
Усяке зловживання приводить до поганих наслідків: те що в малих дозах ліки - в великих дозах отрута. Організм треба чистити правильно. Зараз на полицях магазинів є багато шарлатанських методик по очищенню організму. Вони популярні серед читачів завдяки своїй простоті сприйняття. От і купують ці брошури, сприймають ці системи як панацею та калічать собі організм. Я в одній книжці читала, що клізми треба робити 4 рази на рік в дні сонячних рівнодень і сонцестоянь по 3 тиждня підряд. Думаю, це вже і є зловживання. На мою думку, чиститись треба тоді, коли є конкретні симптоми забруднення і організм з цим сам не справляється.
А саме краще - правильно харчуватися, займатися спортом (в розумних мірах) і жити в гармонії з природою. Тоді й чиститись не доведеться.
Валькірія
Автор теми

Повідомлення #26 Шляк » 09.07.2010, 22:34

Валькірія
Хтілося б дещо уточнити. Деякі проблеми, як то напр. відкладення солей в хребті, чи утворення каменів в нирках чи жовчному міхурі ніяк неможна відносити до такзваного "зашлакування". Ці проблеми є наслідком інареальних еволюційних змін. По-простому: це на рівні генетики. Перекладаю: Якщо ваші предки прожили тисячі років в середовищі де як продукти харчування не зустрічалися чай, кава, шпинат, щавель (завезений в Європу в 18ст. з о. Ява) то ваш організм не розкладатиме і не виводитиме солі оксалатів. В резцультаті отримаєте відповідний камінь в нирках. Якщо ваші предки харчувалися виключно рибою і рослинною їжею, то те саме буде з солями уратів якщо ви вживатимете мясо. Результат - каміння в нирці. Подібне з каміннями печінки, чи солями хребта. Якщо ваші предки проживали на теренах де тисячі років не вживався алкоголь (Півн. Америка, Крайня Північ РФ) то ваш організм не сприймає алкоголь як токсин, а одразу сприйма як ПРОДУКТ ХАРЧУВАННЯ. В результаті - ви алкоголік як тільки випєте перший грам алкоголю.
Так що те що називають "шлаками" є або наслідком хвороби, або бездумного, самогубчого існування, порушення традиційного способу життя та харчування, що випрацювалося впродовж тисячоліть.
Валькірія сказала:
А наше слов янське дохристиянське цілительство нажаль не збереглося. З нього залишилися лише деякі відголоски травництва.
А ви певні? :)
Шляк

Повідомлення #27 Валькірія » 09.07.2010, 23:11

Шляк
Можете дати ссилку на джерело цієї інформації?
Ні, не певна. Але я особисто не зустрічала ніяких старовинних дохристиянських письмен по цілительству. Дещо передавалося в народі в усній формі, та чи не втратила ця інформація зміст пройшовши через такий великий проміжок часу і християнські реформи?
Валькірія
Автор теми

Повідомлення #28 Шляк » 10.07.2010, 05:21

Валькірія
Ну в неті цієї інфи точно нема. :D
Це передавалося в родинах від батьків до дітей. І якби щось втратилось, або перекрутилося то б попросту НЕ ПРАЦЮВАЛО.
Письмена... Жартуєте? Якщо ви хочете стати добрим лікарем то не стільки будете шкрябати конспекти, як будете шукати доброго лікаря і вчитись у нього працючи разом з ним.
Розпитайте, так за кавою, будь-кого з лікарів і вони скажуть: 6 років протирання штанів в аудиторії дало теоретичну базу, але без практики сенсу нуль. А так насправді, всю теорію можна пройти років за два.
А от справжнє навчання молодого лікаря тіки починається коли він приходить на відділення.
В старовину - навчання проходило десятиліттями. І ви думаєте про що говорили довгими зимовими вечорами знахарка з дочкою чи онукою? (нагадую, тоді серіалів не було і треба ж якось час вбивати.)
Шляк

Повідомлення #29 Svitovyt » 10.07.2010, 06:30

Шляк
А де ви вичитали, що щавель завезений у 18 ст., бо наскільки я знаю він розповсюджений по всій Євразії.
Svitovyt M
Адмін
Аватар
Вік: 51
Репутація: 13
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #30 Валькірія » 10.07.2010, 10:51

Шляк
І ви особисто знаєте такі родини?
Валькірія
Автор теми

Повідомлення #31 Шляк » 10.07.2010, 14:01

Світовит
В якійсь книжці трапилося. Взагвлі, років 500 тому наш раціон містив тільки біля 20% нинішньої рослинної, та 70% тваринної їжі. Я маю на увазі найменування, бо якщо взяти обєм загальний, то цифри будуть ще менші.
Валькірія
А що, ви не знаєте нікого з знахарок? Я маю на увазі не шарлатанів-бізнесменів, а результативних, що гроші на цьому не заробляють? Мені траплялися.
Шляк

Повідомлення #32 Валькірія » 10.07.2010, 15:28

Шляк
Шарлатани екстрасенси траплялися, або бабки-християнки які порчу відводять, а от справжні знахарі ні, нажаль :(
Валькірія
Автор теми

Поперед.

Повернутись в Будьмо Здоровими

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість