Поруйновано образів Богів на о. Хортиця!!!

Список розділів Загальна Новини та Оголошення

Модератор: of

Повідомлення #41 Svitovyt » 12.09.2010, 22:24

12 вересня рідновіри і їх прихильники зібралися на священному острові Хортиця на Богославлення. Волхвом Світовитом було проведено освячення поновленого образа Макоші біля святилища-яйця на південному схилі балки Велика Молодняга. Роботи з відновлення образів Богів також ведуться на святилищі "Триглав".

Фото з богославлення і освячення відновленого образу Макоші можна подивитися в Контакті: http://vk.com/album68178922_116896169?st=0
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 51
Репутація: 13
З нами: 11 років 10 місяців

1

Повідомлення #42 Tor » 13.09.2010, 18:10

Tor
Репутація: 1
З нами: 9 років 4 місяці

Повідомлення #43 Svitovyt » 14.09.2010, 14:14

Репортер-Запоріжжя:
Фотоновость: в Запорожье начали восстанавливать языческие святилища на Хортице

http://reporter.zp.ua/2010/09/14/fotono ... -khortitse
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #44 Svitovyt » 14.09.2010, 14:27

Политсовет:
В Запорожье хотят «замять» ситуацию с уничтожением образов Родных Богов?

http://ps.zp.ua/text/v-zaporozhe-hotyat ... dnyh-bogov
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

1

Повідомлення #45 Tor » 14.09.2010, 21:45

Может только у меня но что то ссылка не роаботает .
Tor

Повідомлення #46 Svitovyt » 14.09.2010, 22:29

Tor
Сайт "Политсовет" вже працює
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #47 Svitovyt » 15.09.2010, 11:56

Репортер:
Национальный заповедник Хортица: уничтоженные скульптуры языческих богов не представляют ценности

http://reporter.zp.ua/2010/09/14/natsio ... e-predstav

Пилип Юрик:
Запорізький голова ОДА сприяє вандалізмові?

http://www.pilipyurik.com/index.php?opt ... atest-news
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #48 Ясна » 15.09.2010, 18:08

сьогодні отримала таке повідомлення від знайомого журналіста

Рідновіри під загрозою!
Повiдомлення: За отриманою мною інформацією, запорізькі лідери Партії регіонів після місцевих виборів планують об'явити рідновірів "тоталітарною сектою" та переслідувати їх на законодавчому рівні. Скоріше за все, за допомогою правоохоронних органів.
Ясна
Репутація: 18

Повідомлення #49 Tor » 15.09.2010, 19:47

Це все "вилами по вод1 писано" Я не знаю як у Вас але багатьом вже зрозумило що покращення житття вже сюгодн1 не буде.
1 тако1 п1дтримки парт1я не отримае. По друге це на цаконодавчому р1вн1 важко зробити.Цей випадок з руйнуванням образ1в виставляе "органи" не в кращому вигляд1.Нав1ть якщо когось знайдуть пояк1й стат1 висувати звинувачення ?Максимум вандал1зм або "хул1ганка".
Розпалення ворожнеч1 не доведуть!Затриманн1 скажуть що вони напились до "чортик1в"а пот1м стали з ними битися а то ввиявилися образи на ранок.Виходе Р1днов1ри "створюють проблему"Тому 1х треба позбутися. Це як у п1сн1 Висоцького про дурдом:"
Tor

1

Повідомлення #50 Tor » 15.09.2010, 19:57

Губернатор вообше отморозок ! Что для него небольшая фин.помощь хотяби дерево купить ?Формулировка "Установленны частними лицами"
Еслибы он чтобы показать какой он правильний(как частное лицо)построил небольшую церковь и от туда например украли бронзовий колокол он бы "кипятком ссцал" пока не нашли воров и наказали по полной! Я например не вижу разницы между этими об"ектами!
Tor

Повідомлення #51 Svitovyt » 20.09.2010, 14:18

Почалася нова хвиля церковної пошесті проти Рідної Віри. По місту вже поширюються нові чутки про сатанинські діяння рідновірів проти працівників і відвідувачів ІКК "Запорозька Січ".
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #52 Дмитре » 20.09.2010, 14:56

Був вчора на Хортиці, бачив результати христианської любові.
Думаю як-що таке буде продовжуватись, доведеться робити кумири з пісковику, або з іншого придатного каменю.
Дніпропетровська громада Віда Полян
Дмитре
Репутація: 0
З нами: 8 років 11 місяців

Повідомлення #53 Svitovyt » 20.09.2010, 14:58

Та ви хоч з чого робіть. Був випадок коли гранітну стелу на обсерваторії розбили, музейні працівники її реставрували.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #54 Рiзбяр Лiтвiнов В.О. » 20.09.2010, 15:08

В четверг,16 сентября я окончил работу Агит-точки РПК на Хортицкой Сечи в !9 часов.В это время ко мне подошел священник Сичевой церкви иеромонах Евгений и заявил что мне надо обратится к Создателю,минуя БОГОВ ибо от меня исходит тьма и чернота от которой болеют люди на Сечи и даже кого -то парализовало...и если я "это" не прекращу то меня отсюда удалят.Я был очень удивлен ибо до этого знал Евгения как адекватного человека.....Вскоре от работников комплекса мне стало известно что иеромонах рассказывает всем что язычники посыпали пеплом территорию Сечи от чего люди болеют.Утром,в субботу 18 сентября я спросил об этом иеромонаха Евгения....он ответил мне что я служу аду и мной займется СБУ ....чему я очень обрадовался ибо очень люблю вести задушевные беседы с умными людьми.
Рiзбяр Лiтвiнов В.О.
З нами: 9 років 5 місяців

1

Повідомлення #55 Tor » 20.09.2010, 17:34

Хай проявить через себе божествену силу 1 розпарал1зуе !!!
В СБУ люди розумн1 але служать не тим кому треба.
А зв1дки той монах нах знае де 1 чим там посипать треба (може ДДТ)?
Вони насправд1 (якщо е криниц1)можуть яко1сь гадост1 насипати 1 скажуть що то р1днов1ри.
Tor

Повідомлення #56 Svitovyt » 21.09.2010, 21:23

Міліція не знайшла складу злочину в руйнуванні святилищ і відмовила у порушенні кримінальної справи. Особи не встановленні, хоча ми чітко вказали прізвище і посаду "священнослужителя" УПЦ МП. Скульптури мовляв встановлені не законно, але стоять вже декілька років привносячи духовну, культурну і туристичну користь Хортиці. Фактів, які б вказували, на те, що руйнування скульптур направлено на розпалювання міжрелігійної ворожнечі, в ході перевірки виявлено не було, але руйнування проводили не хулігани, а група людей на чолі зі "священослужителем" УПЦ МП, який ходив у рясі із хрестом на шиї і кадилом вимахував "духів". І те, що образи Богів, хоч і не стояли на балансі у НЗ "Хортиця", вони все одно є місцем паломництва і шанування у рідновірів. Чим і було порушено наше право згідно Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", ст.21: релігійні організації мають право засновувати і утримувати вільно доступні місця богослужінь або релігійних зібрань, а також місця, шановані в тій чи іншій релігії (місця паломництва).
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #57 Богуслав » 22.09.2010, 08:15

Рiзбяр Лiтвiнов В.О.

З А К О Н У К Р А Ї Н
Богуслав
Репутація: 5
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #58 Богуслав » 22.09.2010, 08:18

Стаття 6. Відокремлення школи від церкви (релігійних
організацій)
Викладачі релігійних віровчень і релігійні проповідники
зобов'язані виховувати своїх слухачів у дусі терпимості і поваги
до громадян, які не сповідують релігії, та до віруючих інших
віросповідань

ось ще цей закон порушує батюшка з Січі
Богуслав

Повідомлення #59 Богуслав » 22.09.2010, 08:48

Р о з д і л IV

ПРАВА РЕЛІГІЙН
Богуслав

Повідомлення #60 Леля » 22.09.2010, 08:56

Леля

Поперед.Наст.

Повернутись в Новини та Оголошення

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість