Поруйновано образів Богів на о. Хортиця!!!

Список розділів Загальна Новини та Оголошення

Модератор: of

Повідомлення #1 Svitovyt » 06.09.2010, 21:44

Поруйновано образів Богів на о. Хортиця!!!

Руське Православне Коло (РПК), офіційна група
http://vk.com/album-15588182_11656009
Востаннє редагувалось Svitovyt 06.09.2010, 22:25, всього редагувалось 1 раз.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 51
Репутація: 13
З нами: 11 років 11 місяців

Повідомлення #2 Via » 06.09.2010, 22:05

Фотографії не видно - викладіть на сайті чи бодай вкажіть, у яку групу френдитись.
Via
Репутація: 0
З нами: 9 років 3 місяці

Повідомлення #3 Лисиця » 06.09.2010, 22:23

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Лисиця
З нами: 9 років 2 місяці

Повідомлення #4 Svitovyt » 06.09.2010, 22:26

На Хортице спалили и изувечили языческие святилища (ФОТО)
06.09.2010 | 16:28

Сегодня утром неизвестные вандалы сожгли и изувечили деревянные лики славянских богов на острове Хортица. Это уже не первое нападение на языческие святилища. Создается впечатление, что кто-то специально разжигает религиозные междоусобицы. Кстати, совсем недавно, в декабре прошлого года в Григорьевке так же изувечили два капища (Рода и Роданы). Милиция виновных не нашла, но родноверы знают, что это был священник.

В то, что для сегодняшнего преступления наняли случайных людей язычники также не верят. Уж слишком выместили ненависть на ни в чем не повинных ликах богов неизвестные. Часть идолов просто облили горючей жидкостью и сожгли, а часть жестоко изрубили, срезали лики и бросили в воду. Как сказал корреспонденту 061 Верховный волхв Свитовит, на возрождение идолов понадобится примерно год - все-таки финансирования у общины нет, все своими силами.

- Одну из уничтоженных скульптур делал лично я. Это скульптура Макоши*,- рассказал 061 Вадим Литвинов, резчик Руського Кола. - Сегодня утром волхв сообщил мне, что уничтожены наши святилища. Когда мы приехали, мы увидели это пепелище и изрубленные лики богов. Я считаю, что это неправильно и так быть не должно. Мне кажется, в виду начала выборной компании, кто-то хочет поселить в городе межрелигиозные междоусобицы и отвлечь от выборов. Почерк очень похож на тот, что был в Григорьевке. Мы считаем, что сделали те же люди. Но я бы не хотел сейчас называть их имена.

- Я сегодня был выходной, и собирался на Брагарне (Обсерватории)* встретиться с друзьями забрать фото. Пришел туда, забрал фото. когда возвращался обратно, встретил девочку, которая спросила, как пройти на деревянное святилище Триглав*. Время у меня было, и я решил показать дорогу. Когда подходили, я увидел какой-то дымок, - поделился с 061 Станислав Рябуха, родновер, работник заповедника, первый, кто увидел результат вандализма. - Когда мы подошли, здесь еще все тлело. Мне даже пришлось присыпать землей, чтобы не случился пожар. А девушка и подошедший парень нашли пустые бутылки, наполнили водой и залили угли. Я позвонил Свитовиту и сообщил о происшедшем, и он попросил меня проверить, что с остальными идолами... Макоша была полностью выдернута из земли, я ее даже не нашел вначале. Велес* и Перун* - срезаны бензопилой.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #5 Svitovyt » 06.09.2010, 22:34

Уничтожение языческих богов в Запорожье могло быть специальным ритуалом
06.09.2010 17:42

Уничтожение языческих богов, которое произошло сегодня, 6 сентября, в районе балки Великая Молодняга на Хортице, было специальным ритуалом. Об этом "РепортерUA" на месте оскверненного святилища Триглав заявил один из лидеров запорожских язычников, волхв «Руського Православного Кола» Световид Пашник.

- Групою людей стовбури скульптур були віднесені та кинуті в Дніпро. Це відображення давнього обряду, коли князь Володимир начебто скинув богів у Дніпро, - отметил Световид Пашник. – Насправді ми вважаємо, що такого ритуалу взагалі не було, бо все, що написали про князя Володимира, – це міфологічний сюжет.
Напомним, что, согласно общепринятому мнению, Киевская Русь приняла крещение в 988 году в период правления князя Владимира.

В процессе утверждения новой официальной религии были уничтожены языческие изваяния. Так этот период истории описывает «Повесть временных лет»:
-
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #6 Svitovyt » 06.09.2010, 23:02

В Запоріжжі знищили образи Рідних Богів

Сьогодні вночі, 6 вересня, в Запоріжжі на острові Хортиця знищили образи Рідних Богів. Деяких з них спалили, інші розрубили та викунили в Дніпро.

Як розповів Верховний волхв Руського Православного Кола, спалили не менше чотирьох образів – Перуна, Макоші, Дажбога та Білобога. Крім того, три скульптури слов’янських богів – Перуна, Макоші та Велеса – порозгублювали сокирою та скинули в Дніпро.

Рідновіри підозрюють, що це – справа рук Московського патріархату, бо зазвичай це роблять або вони, або греко-католики. Але греко-католиків в Запоріжжі мало, і всі вони – цілком адекватні люди, які товаришують з рідновірами.

До речі, за станом на 13.00 на місце навіть не виїхала міліція, хоча про це було відомо вже рано зранку.

Подібні дії були на острові Хортиця цього року, коли від рук невідомих постраждав образ бога Перуна. А восени цього року в селі Григорівка Запорізької області невідомі знову-таки знищили образи Рідних Богів. Міліція винних знайшла, але практично одразу відпустила, не покаравши..

Надія Красножон, журналіст, Запоріжжя"
"Знаєте, що здивувало найбільше? сьогодні зверталася до колег з проханням поширити інформацію про це в їхніх ЗМІ, але більшість якось реагувала на це.. м"яко кажучи пофігістично.

Звісно, як храм підірвали - це подія, весь світ про це писав! а образи Богів знищили - це фігня??!"

"Хвиля" нагадує, що це не перший та не останній приклад "журналістської солідарності"...
06-09-2010 17-46

http://hvylya.org/index.php?option=com_ ... 4&Itemid=8
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #7 Svitovyt » 06.09.2010, 23:08

В Запорожье на острове Хортица вандалы сожгли и изрубили богов
06.09.2010 13:44

Сегодня с утра, 6 сентября, на острове Хортица в Запорожье неизвестные осквернили скульптуры языческих богов, установленные на трех святилищах заповедного острова.

Как передает с места события корреспондент "РепортерUA", не менее четырех скульптур сожжены — Перуна, Макоша, Дажбога и Билобога -, а еще три скульптуры славянских богов - Перун, Макоша и Велес - изрублены топором и сброшены в Днепр.

Как рассказал нашему корреспонденту руководитель украинских язычников Запорожья, глава «Руського православного кола», волхв Свитовыт Пашник, о данном факте они уже проинформировали ГУМВД региона, СБУ в Запорожской области и Запорожскую облгосадминистрацию.
РепортерUA
http://reporter.zp.ua/2010/09/06/v-zapo ... bili-bogov
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #8 pandora » 07.09.2010, 09:22

повбивав би падлюк
pandora
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #9 Святослав_ » 07.09.2010, 09:45

Світовит, открывай счёт... это и будет способ совместными усилиями победить беду.

Когда будут реквизиты , размещу объявление на Славянском Мире.

Победа - пожранная беда.
Это как раз тот случай, когда беда объединяет.

Могу решить вопрос с дубом. Сухим или свежеспиленным. Скажи необходимое количество стволов и размеры - длина, диаметр.
Везти правда далековато, с Харькова.
Святослав_
З нами: 9 років

Повідомлення #10 Svitovyt » 07.09.2010, 13:34

Як повідомив наш побратим Величар Бабич, сьогодні у нього на квартирі в Запоріжжі міліція проводить обшук. Мотивація - підозра в участі здійснення вибуху в церкві на Малому ринку в Запоріжжі
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #11 Svitovyt » 07.09.2010, 13:35

Президенту України
Януковичу Віктору Федоровичу

Голові Верховної Ради України
Литвину Володимиру Михайловичу

Міністру внутрішніх справ України
Могильову Анатолію Володимировичу

Голові Служби безпеки України
Хорошковському Валерію Івановичу

Голові Державного комітету України у справах національностей та релігій
Богуцькому Юрію Петровичу

ЗАЯВА

Звертаємо вашу увагу на те, що з 5 на 6 вересня 2010 року в м. Запоріжжя, на о. Хортиця було знищено дев'ять образів Богів виготовлених з дерева, які знаходилися на трьох діючих святилищах, що є місцями паломництва сповідників звичаєвої віри Русі-України. Ці святилища відомі як в Україні так і за її межами. Їх існування сприяє підвищенню духовного рівня нашого народу, сприяє вихованню людей у пошані до Предків і Природи, сприяє розвитку туризму, стверджує позитивний образ Запорозького краю, як одного з центрів духовності і культури.
Як видно з характеру та розмірів заподіяної шкоди, ці дії були вчинені організованою групою осіб з використанням елементів обрядовості, а саме: за короткий час образи Перуна, Велеса, Макоші були спиляні, викопані і порубані, а потім віднесені та вкинуті у Дніпро, в чому вбачається бажання руйнівників відтворити відомий акт наруги над образами Богів, який був вчинений князем Володимиром 988 року і описаний у "Повісті минулих літ". Інші образи (на святилищі "Триглав") були порубані та спалені. Характерно, що у всіх образів лики були цілеспрямовано понівечені так, щоб їх неможливо було відновити.
На місце злочину було викликано наряд міліції та запрошені представники ЗМІ. Події були широко висвітлені на телебаченні, в друкованих та електронних засобах масової інформації.
Зазначаємо, що випадки руйнування рідновірських святинь в Україні стали систематичними. Неодноразові звернення рідновірів до правоохоронних органів до сих пір не мали жодних результатів – винуватці не були притягнуті до відповідальності за розпалювання міжрелігійної ворожнечі та нанесення матеріальної, моральної та фізичної шкоди.
Як відомо, подібні вчинки та їх безкарність часто призводить до загострення протистояння в суспільстві. Тому вимагаємо відшукати та притягнути до відповідальності осіб причетних до руйнування святинь русинів-українців і відшкодування нанесених матеріальних та моральних збитків.

Верховний Волхв
Руського Православного Кола Світовит Пашник

Жрець громади Рідної Віри
"Арійський Шлях" Мирослав Зуєнко
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #12 ПЕРУН » 07.09.2010, 14:10

http://blog.i.ua/user/941299/
http://vkontakte.ru/id68178922
ЄДНАЙМОСЯ!
Слава Руським Богам!
Слава Русі-Україні!
ПЕРУН
З нами: 11 років 1 місяць

Повідомлення #13 Svitovyt » 07.09.2010, 14:21

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #14 pandora » 07.09.2010, 14:52

pandora
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #15 Величар » 07.09.2010, 15:09

Величар
Репутація: 3

Повідомлення #16 Svitovyt » 07.09.2010, 20:29

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #17 Svitovyt » 07.09.2010, 21:01

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #18 Svitovyt » 07.09.2010, 21:27

У запорожского язычника милиция дома провела обыск
07.09.2010 15:31

Сегодня, 7 сентября, у одного из запорожских активистов конфессии "Рідна віра" Величара Бабича милиция произвела обыск. Его самого в это время не было дома и даже в городе. Дверь представителям правоохранительных органов открыла его мама. Как рассказал по телефону "РепортерUA" сам Величар, его подозревают в возможной причастности ко взрыву в Свято-Покровском храме Запорожья.

"Однако у меня есть алиби - в этот день я находился в командировке в другом городе", - отметил Величар Бабич. На вопрос корреспондента, почему милиция проявляет к нему такой интерес, Величар ответил, что он уже несколько лет принимает участие во многих акциях патриотических сил. Кроме того, по словам Бабича, он активно интересуется боевыми искусствами и методиками выживания, играет в страйкбол. "Поэтому милиция воспринимает меня как "боевика" и ждет от меня возможных ответных действий на вчерашнее ЧП с языческими святилищами на Хортице", - говорит ридновер.

Кстати, милиция, по словам подозреваемого, не нашла противозаконных вещей у него дома. Однако милиционеры изъяли страйкбольную пиротехнику и армейскую дымовую шашку. "Я дней через 5 приеду в Запорожье и найду следователя, который ведет это дело. Хочу с ним пообщаться, а также хочу вернуть свою конфискованную пиротехнику", - говорит Величар. По его словам, запорожская община "Рідної віри" обещает найти ему адвоката, чтобы подозреваемому было легче общаться со следствием.

http://reporter.zp.ua/2010/09/07/u-zapo ... vela-obysk
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #19 Svitovyt » 07.09.2010, 23:33

Губернатор обещал взять под свой контроль ход дела об изувеченных идолах

07.09.2010 | 13:19

Сегодня на пресс-конференции в обладминистрации губернатор области Борис Петров пообещал взять дело о расследовании вчерашнего чудовищного посягательства на языческие святыни на Хортице под личный контроль.

Как мы уже накануне писали, вчера утром на Хортице произошел жестокий факт вандализма: неизвестные утром сожгли и изувечили деревянные лики славянских богов.

Отвечая на вопрос журналистов, Борис Федорович заметил, что никак не связывает недавний взрыв в храме и уничтожение деревянных идолов на острове.

Сегодня утром на совещании руководитель региона поручил своему заместителю Николая Ярмощуку узнать все подробности произошедшего. После получения информации власти будут общаться с правоохранительными органами.

- Это беспрецедентный случай для Запорожья, - подчеркнул Борис Петров. -
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #20 Лисиця » 08.09.2010, 06:21

Обговорення інформації щодо інцеденту:
- у "Слов'янській бібліотеці"
http://slav.olegern.net/forum/viewthrea ... post_53791

- на форумі "Магія і містика України":
http://mystery-ua.com/viewtopic.php?f=25&t=2844

- на форумі общини "Дике поле"
http://sord.at.ua/forum/10-120-1#572
Лисиця
З нами: 9 років 2 місяці

Наст.

Повернутись в Новини та Оголошення

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість