Прояви сатанізму в юдо-христосівській вірі

Список розділів Загальна Школа Рідної Віри

Модератор: of

Повідомлення #1 Svitovyt » 15.10.2010, 20:41

Часто христосівці прирівнюють рідновірів із сатаністами. Я думаю, що треба допомогти їм знайти сатанізм в їхній вірі і вказати на ті речі, про які самі христосівці не хочуть говорити на люди, або прикриваються під різними тлумаченнями, що відводить від первісного значення.
Спочатку наголосимо, що рідновір'я базується на природному дуалізмі, де Білобог і Чоробог перуняться, і почергово один одного перемагають, а від того день змінюється на ніч, а літо на зиму і навпаки. Тому вони знаходяться під владою Божою. Світ без них не існує.
Але є збоченці, які намагаються викривити і підсилити дії Чорнобога. Як є й такі, що намагаються перебільшити діяльність Білобога. А потім все це переходить у неправильне світорозуміння.
Якраз у сліпій вірі в Ісуса Христоса з'явилася його противага - віра в Сатану. Тобто сатанізм - це є наслідок христосівства. Якщо розібратися, то з обох боків йде просто декларація і нерозуміння світоглядних процесів, бо ці дві протилежності майже тотожні нашим Білобогу і Чорнобогу - обидва діють під владою Божою. Більше того, в міфологічних діях самого Ісуса Христоса простежується Сатана, тобто вони накладаються один на одного.
Пропоную зібрати свідчення прояву сатанізму в христосівській вірі і самі побачите скільки у них спільного.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 51
Репутація: 13
З нами: 11 років 10 місяців

Повідомлення #2 pandora » 18.10.2010, 08:54

pandora
Репутація: 0
З нами: 11 років 7 місяців

Повідомлення #3 Лисиця » 18.10.2010, 22:18

Лисиця
З нами: 9 років 1 місяць

Повідомлення #4 Богуслав » 19.10.2010, 10:00

Богуслав
Репутація: 5
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #5 Лисиця » 19.10.2010, 17:12

Лисиця

Повідомлення #6 Svitovyt » 20.10.2010, 19:43

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #7 Лисиця » 20.10.2010, 21:02

Лисиця

Повідомлення #8 Svitovyt » 20.10.2010, 21:38

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

1

Повідомлення #9 Tor » 20.10.2010, 21:41

Tor
Репутація: 1
З нами: 9 років 4 місяці

Повідомлення #10 Лисиця » 20.10.2010, 22:00

Лисиця

Повідомлення #11 Svitovyt » 20.10.2010, 22:20

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #12 Лисиця » 20.10.2010, 22:30

Лисиця

Повідомлення #13 Svitovyt » 20.10.2010, 22:56

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #14 Svitovyt » 23.10.2010, 18:23

Розглянемо заплутаний текст основної молитви:
Отче наш, що єси на небесах!
Нехай святиться Ім'я Твоє,
нехай прийде Царство Твоє,
нехай буде воля Твоя,
як на небі, так і на землі.
Хліб наш насушній дай нам сьогодні.
І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим.
І не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.
Бо Твоє є царство, і сила, і слава навіки. Амінь.

Отець є тільки на небесах, Його воля не розповсюджується на землю. У молитві є прохання прийти Його Царству, тобто якщо царства Бога немає, то є царство Сатани. Вислів "не введи нас у спокусу" виглядає досить дивно, бо знаємо, що основним спокусником є Сатана. У даній молитві монотеїзмом і не пахне, бо влада Бога не розповсюджується на все.
Словом "амінь" завершують молитви, що підтверджує істину сказаного. Воно тотожно слов'янському "камінь", по якому ударяли молотом Перуна на підтвердження твердості (істинності) слова. Аналогічно ударяють кулаком по столу, коли хочуть наполягти на сказаному.
Сам камінь може символізувати нижній світ і удар по ньому - це визволення скарбів із потойбіччя, якби із яйця-зародку. Думаю, що ім'я антихриста Омен є тотожним до "амінь".
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #15 Рiзбяр Лiтвiнов В.О. » 02.11.2010, 21:11

Мені вже другий рік не дае покою думка:хто наругався над Образом ПЕРУНА на Савур - Могилі? В обличчя Образу позабивали цвяхи.Навколо валялися банки з під пива та обгортки від чипсів...Хрюси Образи рубають та палять а тут ....Я підозрюю сатаністів...І це явно не якісь вандали - хулігани - п'яниці бо до самого ближчого житла там десь 2 км. та ще на гору лізти.А багато цвяхів були перекушені навпіл а потім забиті так що таскати звідкилясь молоток,цвяхи та опценьки, не навмисно, ніхто не буде.
Рiзбяр Лiтвiнов В.О.
З нами: 9 років 5 місяців

1

Повідомлення #16 Tor » 02.11.2010, 21:43

Прояви ? Це 1 е "гойдалка"на як1й гойдается христос 1 сатана.
Якщо одного прибрати "атракц1он" не д1е.Опора (ось) це в1ра людей поклонеие 1 як сл1дство енерг1я душ1 яку вони в1ддають добров1льно.

А ще "товарищ1 ходять в гост1 один до одного".Та 1м1тують бородьбу м1ж собою.
http://svit-forum.virshi.org/viewtopic. ... ght=#11519

Я не думаю щоце е прояви сатан1зму.Стравжн1 сатан1сти не ходять с пи1ктограмами в вухах та не роблять "мастухи" з козлячою головою на п1в торса.

Просто якась б1о масса швидше за всюго нанята та про1нструктована.
Зробила це щоб в раз1 пошкодження образа неможливо було його р1зьбити заново.1 потр1бно булоб м1няти весь образ.Цвях 1з головкою легко витягнути тому забивали кусочки.1х не кусали на м1ст1 а принесли з собою накусан1.Мета цього акту вандал1зму руйнац1я та створення проблем при в1дновленн1 образу.См1ття це прояв зневаги.

Сатан1сти в "кожанках" 1м нема д1ла до деревяних чур1в. Вони кот1в та собак в л1сах р1жуть.1нколи вбивають бомж1в.Тод1 1х ловлять 1 показують у СМ1.Роблячи на цьому пропаганду християнства при ф1нансов1й п1дтримц1 1уде1в!
Tor
Репутація: 1
З нами: 9 років 4 місяці

Повідомлення #17 pandora » 04.11.2010, 09:42

pandora
З нами: 11 років 7 місяців

Повідомлення #18 Svitovyt » 04.11.2010, 13:30

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #19 Шляк » 06.11.2010, 16:19

Світовит
перепрошую, але саме питання було сформульовано апсолютно невірно. Тому і відповідь отримати небачу жодної можливості.
Спершу необхідно розглянути корінну відмінність між арійським і семітським баченням/розумінням Бога.
В арійському розумінні дуалізм Бога проявляється як активне і пасивне начало. В цілості Бог, через Сваргу доносить до нас розуміння Вселенської Ваги. Гармонії. Завершеності.
Семіти ж ввели поняття добра-зла, що апсолютно не прийнятне в арійському розумінні світобудови, так як ці поняття є природньо субєктивними на відміну від обєктивного поняття Вселенської Рівноваги.
Та наділивши пасивне Божественне начало прозвіщем Сатани, Зла семіти надлили йогог негативним змістом, що аж ніяк не відкидало присутність елементів поклоніння йому в богослуженні.
Більш того, на нім грунтується більшість "таїнств", як то символічний канібалізм причастя, некромантський культ мощів, догмати про пекло, чистилище, гріх та його відпущення.
Взагалі якщо з християнства забрати всі прояви сатанізму, то залишиться мережа єврейських самодіяльних фольклорних ансамблів.
Шляк
З нами: 9 років 3 місяці

Повідомлення #20 Svitovyt » 06.11.2010, 18:25

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Наст.

Повернутись в Школа Рідної Віри

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість