Символи різних культур

Список розділів Загальна Школа Рідної Віри

Модератор: of

Повідомлення #1 Яр-Тур » 14.01.2008, 20:54

OGNEJAR
Можеш дати більше інфи про руну, в німців відому як "Heilzeichen"?
wolfschanze.vif2.ru/ideol/runi1.htm
Яр-Тур
Автор теми
Репутація: 0
З нами: 12 років 1 місяць

Повідомлення #2 VOGNEJAR » 14.01.2008, 22:42

Яр-Тур
Ця руна, являє собою символ "перемоги" (у значенні уже досягнутої перемоги, тобто впевненість в перемозі не дозволяє інакше гадати.). Цей символ був утворенний з іншої руни, схожої на букву "М", але Гвідо фон Ліст, чомусь вирішив змінити її до такого вигляду. До того ж, Нацистська Свастика не даремно під углом 45 градусів, якщо уважно проглянути, то ця Свастика стилізована под скрещення двуз рун "зиг" (, яку я описував вище). Взагалі, цей символ також є на найголовнішому символі нацистів - "Чорне сонце", там зображено цілих 12 "лучів" руни "зиг", що символізувало 12 найголовніших членів ордену "СС", доречі, на тому сайті і кільця цбого ордену є. Найбільш загадковим для мене символом, є череп - "Мертва голова" - символ перемоги над смерттю, а також, символ тібетського бога царства мертвих - Ями.
Та взагалі, кожна людина може зробити свою власну символіку, знаючі, саме як це робити. Це древній тайний обряд, який я нажаль, ще не встигнув дізнатися досконально, знаю тільки приблизно як його робити. Бо там переплітаються різні науки (астрологія, алхімія та інші).
Тобто, кожна людина може привязати до себе символ, власний оберег, але це потребує власних знань. Тобто такий оберег і рятував Гітлера від багатьох попиток його вбити, як і "Копьє долі", яке було одним з головних артефактів Третього Рейху. Сейф Гімлера, як і тих, кто до нього добрався до наших днів зник і не нагадував про себе.

Постійно задаюсь питанням. Яким чином, Гімлер отримав доступ до таких знаннь? Не можу збагнути. Бо те що він знав, давало йому силу розробити організацію по управлінню планетою на протязі, як мінімум 1000 років. Так що, є чого в нього повчітися, я не маю на увазі силу, сила приваблює низкоморальних людей. Я маю на увазі те, що він міг безпосередньо спілкуватися зі своїми первопредками і навчив цьому ще 11 людей.

Якщо дуже цікавлять руни. для початку, раджу почитати Гвідо фон Ліста "Таємниця рун".
Я вже знаходжусь на той стадії, коли пишу книгу і розшифровую значення древніх символів славян, таких. як "Коло Сварога" (Збручский ідол) методами Гвідо фон Ліста. Але. варто памятати, що ті знання належать Асатру, а там не можна чоловіку займатися магією, тому, раджу просто вивчити збочатку "матччастину", щоб далі робити правильні висновки.

А славянскьу симоліку шє досконало не описали. Наприклад, просто неподобство бачити славнозвісну руну "Хагаль" та називати її "рок", що просто не співпадає значенню.
Слова доречі, в багато чому є підказками, особливо цікаве славянське слово - коло. Воно букви "к-л" (коло, колокола, сокіл...), не менш древніші і значимі у сполученні ніж "з-м" (земля, змій...)
VOGNEJAR
З нами: 12 років 2 місяці

Повідомлення #3 Яр-Тур » 15.01.2008, 00:15

OGNEJAR
Дякую за інформацію. Просто я собі теж хотів перстень з цією руною зробити, наскільки я взнавав, нічого поганого чи чорного вона в собі не несе. Хоча...
Хто його зна.
Яр-Тур
Автор теми

Повідомлення #4 Ясна » 16.01.2008, 15:38

Мені здається, що символи пов"язані із підсвідомістю, є архетипними.
Саме тому потрібно користуватися нашими, народними символами, які характерні українському менталітету.
Чужорідні символи не завжди є корисними. Це як переливання крові, така ж група крові врятує життя, а інша його загубить.
Хоча на вигляд кров в усіх одинакова. Думаю, що облюбувавши певний символ чи оберіг чужої культури, треба перш за все поцікавитися чи є подібне в нашій традиції.
До того ж потрібно знати свій родовід, яка кров тече у ваших жилах.
Лише це дасть змогу поєднувати чужерідні нашій культурі знаки без шкоди здоров"ю собі та своїм рідним.
Ясна
Репутація: 18

Повідомлення #5 VOGNEJAR » 16.01.2008, 18:58

VOGNEJAR

Повідомлення #6 Яр-Тур » 16.01.2008, 21:33

Яр-Тур
Автор теми

Повідомлення #7 Ясна » 18.01.2008, 14:22

Ясна
Репутація: 18

Повернутись в Школа Рідної Віри

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість