Як Ви відноситесь до поняття "Господь"?

Список розділів Загальна Школа Рідної Віри

Модератор: of

1
8%
0
Голосів немає
0
Голосів немає
0
Голосів немає
11
92%
0
Голосів немає

Всього проголосували: 12

Повідомлення #1 Скіф » 20.01.2010, 17:25

Чим менше людина думає - тим більше у неї однодумців.
Скіф
Автор теми
Репутація: 0
З нами: 11 років

Повідомлення #2 ПЕРУН » 17.02.2010, 20:42

http://blog.i.ua/user/941299/
http://vkontakte.ru/id68178922
ЄДНАЙМОСЯ!
Слава Руським Богам!
Слава Русі-Україні!
ПЕРУН
З нами: 10 років 10 місяців

Повідомлення #3 Богуслав » 26.02.2010, 15:36

Скіф
Господарь окрім рабів має ще й дітей та онуків.
Богуслав
Репутація: 5
З нами: 11 років 6 місяців

Повідомлення #4 Скіф » 26.02.2010, 17:39

Скіф
Автор теми

Повідомлення #5 Svitovyt » 26.02.2010, 22:25

Svitovyt M
Адмін
Аватар
Вік: 51
Репутація: 13
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #6 Скіф » 27.02.2010, 13:38

Скіф
Автор теми

Повідомлення #7 Скіф » 27.02.2010, 13:41

Скіф
Автор теми

Повідомлення #8 Svitovyt » 27.02.2010, 15:56

Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #9 VOGNEJAR » 27.02.2010, 18:50

Світовит

Але, все ж таки у південних слов'ян Дажбог (суммус деус) протиставлявся жидівському Адонаю....

Я не думаю, що можна мішати богів для просто із семітськими... Нас з ними нічого не пов'язує...

Вірт спробував довести своєю Ура-Лінда, ніби то жиди переробили нордичну релігію язичників, але вона сама себе не виправдала... Йому так і не вдалось це довести...

І у наш час, його працю можна доволі негативно оцінювати... Саме з тої причини, шо він шукав нордичних богів у християнстві...

Звісно, аріанство було антижидівським, але воно під собою також не мало якоїсь бази...

Про скіфів греки казали, що вони не позичали ні в кого богів...

Християнство все ж таки антиприродне за суттю... В цьому його брехня... Але, шукати там правду, також наврятчи є якийсь сенс...

Але, я не маю жодного світчення того, щоб слов'яни називали свого бога Господь.... Скоріше - батько... Бо якщо унуки дажбожі, то він для них був батьком....
VOGNEJAR

Повідомлення #10 Svitovyt » 27.02.2010, 23:44

OGNEJAR
Щодо жидівського Адоная, то я поки уникну робити паралелі з Дажбогом, бо не вивчив цього питання. А от мовна тотожність Адоная і Одіна наявна, але треба ще довести міфологічну тотожність.
Я не читав Вірта, але відразу скажу, що тотожність нордичних богів і християнських довести можна і досить легко, треба лише бажання і час.
Щодо скіфів, то дуже складно судити про віру лише через свідчення Геродота.
Християнство стало антиприродним за суттю лише через те, що вони стародавніх богів намагалися видати за історичних осіб. А роблячи Ісуса монахом, порушили природне поєднання вогонь-вода. Я не шукаю правди в біблії, а лише розкриваю таїни її творення через міфологічні сюжети, що дає нам чіткі підстави стверджувати, що в основу біблійних творів закладені давні арійські вірування, а більшості описаних подій взагалі ніколи (!) не було. Окрім того, завдячуючи біблійним казкам, може частково відновити прогалини нашої віри. З таким же успіхом можна користуватися іншими стародавніми книгами і, віднайшовши тотожність міфологічних сюжетів, порівняти із залишками наших творів, із чого вилаштувати системну цілісність богорозуміння.
Розкривши таїни христосіанства, ми даємо підгрунтя стверджувати про вторинність їхньої віри, що сталася внаслідок трансформації природної віри стародавніх людей і їхніх космогонічних поглядів.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #11 VOGNEJAR » 01.03.2010, 19:41

VOGNEJAR

Повідомлення #12 Svitovyt » 01.03.2010, 20:21

OGNEJAR
Треба розглядати Богів і за функціями і за іменами. Адже імена несуть в собі, як правило, призначення. Так дослідивши Мордихая та Істер, Ваала, Іллю та ін. побачив як мовну, так і міфологічну тотожність з нашими (і не тільки) Богами. Оця тотожність дає подеяким "язичникам" віднести наших рідних Богів, як не до хозарських, то до іранських. Практично всі руські Боги мають відповідник в інших народів, як мовний так і міфологічний.
Звичайно, що багато спільного маємо і з балтами. Нажаль в мене не має книжки з дослідження їхнього богорозуміння. А біблійні персонажі розглядаю тому, що ця паскудна книга наносить найбільше шкоди нашій духовності і треба розкрити їхні таїни.
На жаль, я опиняюся в тій же ситуації, як і Іван Франко, коли розкрив біблійні таїни і книзі "Сотворення Світу". Обом таборам як юдо-христосівському так і язичницькому не вигідні мої дослідження. Їх тупо не хочуть бачити. Вчорашній приклад. Я кілька років тому написав статтю про свято Пурим і відкинув його тотожність з 8 березня. Вчора випадково слухав промову одного з керівників рунвірівської громади, який має інтернет і напевне читав мої статті, але вперто розповідав про свято Пурим, 8 березня і 23 лютого, які начебто мають спільні витоки. Що це повна дурість чи намагання протиставити себе іншим, навіть там де це нелогічно.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #13 VOGNEJAR » 01.03.2010, 22:25

Світовит

У цьому й мінуси, й плюси рідновірря... багато людей, не знаходять себе у християнстві або науковому атеізмі... вони шукають альтернативу... Але, є й шахраї, які бачать, що тією альтернативою, можно зробити нове християнство чи світову релігію...

Тож, рідновірами стає багато дуже різних людей... Тому й проблеми... А ще, після розпаду СРСР, пішов пошук ідентифікації народів та націй... Тут багато чого зіплелося...

Мені ось, лише, що цікаво... Чому, ті хто робили або перероблювали ВК, чому вони просто не назвали це своїм твором, реконструкцією? Чи потрібно наш народ, щоб заставити думати про корені, наворачувати на це таємничістю і фальсифікацією?

І чи навмисно ВК виклали у такому вигляді, щоб в неї менше людей повірило?

Бо той же ПВЛ, хоча й не дуже й доказаний, але він, навіть якщо підробка то якісна...
VOGNEJAR

Повідомлення #14 Svitovyt » 01.03.2010, 22:46

OGNEJAR
Тут якраз помиляєшся. ПВЛ - це примітивна підробка. Навіть, якщо не будеш звертати на мою статтю про Володимира, то майже всі нормальні дослідники пишуть про історичну невідповідність ПВЛ і суцільні вставки пізніших авторів. Деякі навіть чітко вказують, де була зроблена вставка, бо текст обривався, а через деякий проміжок знову продовжувався.
Розібратися з ВК складніше. Вважається, що її писало як мінімум чотири чоловіки, тобто дощечки належали різним авторам і були записані в різний час, це випливає із стилю письма, історичних відомостей і граматики. Те що при переписуванні Миролюбов міг допустити собі деякі вольності, це й так відомо. Але відомості, які там подані не всім дано зрозуміти навіть зараз, особливо це стосується міфологічних сюжетів. Принцип передачі історичної інформації через міфологію є і в ПВЛ і в Біблії, але ці книги не називають чомусь підробками.
А те що Миролюбов не зміг би написати ВК видно за його твором "Сказання про стародавні минувшини Руські (Сказання Захарихи)"
Та й хто б зміг таке підробити? Я знайшов стільки цікавих відомостей, що більш аніж впевнений, що ніде їх не знайдете. Миролюбов, чи хто інший, могли щось трохи додряпати чи домислити, але не написати щось суцільне.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #15 VOGNEJAR » 01.03.2010, 23:17

Світовит
Ну, мені здається, що його переробка - це скоріше місцями зміст + вязані руни під індусську стилістику (але, то не руни, бо руни не бувають округлої форми, як в деяких там місцях) + приголосні без голосних (-це також стилізація під індусьську давню традицію, стосовно слов'ян, вона також була, але не тотальна)

Також, він припустився й ляпів, там були слова, що з'явилися тільки у слов'янських мовах у 15 сторіччі!

Звісно, зміст ВК, не прегорнув такої уваги, як би був не цікавий...

Зміст ВК - це єдине, що може зацікавити...

А лінгвісти не розуміють, що мови мають не тільки еволюцію, а й циклічність... Тож, якщо вони вони дуже наївно очікували побачити у ВК, наіть у повністю достовірній - носові гласні та інші особливості старослов'янських відомих мов...
VOGNEJAR

Повідомлення #16 Svitovyt » 01.03.2010, 23:35

OGNEJAR
Тоді виникає питання, якщо хотіли підробити ВК, тоді навіщо використовувати підвішений стиль, якому не знаходять прикладів у словянській писемності?
Приголосні без голосних досить розповсюджені в стародавніх руських творах. Тому це аргумент на користь справжності.
Що значить слова з'явилися в слов'янських мовах у 15 сторіччі? Які саме слова? А чи було багато записано тих слів до 15 сторіччя, адже творів дуже мало, а тим паче тих, що стосується руської віри. Наші умники стародавні руські слова і ті виписали як пізнє запозичення. І що мені тепер у те вірити, бо так написав якийсь дуже "об'єктивний" професор?
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #17 VOGNEJAR » 01.03.2010, 23:56

VOGNEJAR

Повідомлення #18 Ярополк » 02.03.2010, 07:27

Ярополк

Повідомлення #19 VOGNEJAR » 02.03.2010, 12:12

Ярополк
Просто, руни не так давно з'явились... а ті, з яких могли вийти грецьке та слов'янське письмо - датуються 1-2 сторіччям, хоча у 6 сторіччі до н.е. вже існував венетський алфавіт...

Але, вязане письмо взагалі то араби широко використовували....
VOGNEJAR

Повідомлення #20 Svitovyt » 02.03.2010, 12:38

OGNEJAR
Причому тут Індія, ніхто її не приписував, а риска над словами, може мати й інше значення.
Це особиста моя думка, її ще ніхто не озвучував: на рушниках зображення під рискою позначають нижній світ. Так як книга присвячена Велесу, богу нижнього світу і прихованих скарбів, то підвішане письмо якраз і символізує духовні скарби сховані від людства. Швидше за все, книжок чи авторів має бути п'ять, за кількістю зірок сузір'я Тельця. Аналогічна ситуація є з Торою, яка складається з п'яти книг. Перун, що б'є у Велеса, історгає ці знання.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Наст.

Повернутись в Школа Рідної Віри

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість