Магія

Список розділів Загальна Школа Рідної Віри

Модератор: of

Повідомлення #1 Славко » 19.04.2008, 22:05

Славко
Автор теми
Репутація: 0
З нами: 11 років 5 місяців

Повідомлення #2 VOGNEJAR » 20.04.2008, 09:03

Славко
Перш за все, раджу дізнатися, чи можно вам займатися магією. Це можно дізнатися, наприклад за допомогою астрології або астролога.

А літератури безліч, я міг би поділитися, але я не знаю саме, що вам потрібно. Обрядів, які називають підключенням до природи багато, але вони не дуже безпечні. Декотрі люди практично неусвідомлюючі можуть стати психічно хворими після цих обрядів, тмоу треба до всього дуже-дуже дбайливо відноситись.
VOGNEJAR
З нами: 11 років 10 місяців

Повідомлення #3 Гайдамака » 21.04.2008, 16:30

Славко
а ви спробуйте дуже уважно прочитати перші 2 книги Костанєди.
Але дуже уважно. Там прямий посібник з магії на дуже високому рівні.
Гайдамака

Повідомлення #4 Ясна » 22.04.2008, 11:19

Ясна
Репутація: 18

Повідомлення #5 Гайдамака » 22.04.2008, 11:50

Так. Справжна магія потребує аскетизму.
Я, наприклад, нехотів би жити аскетом :shock: - хай йому грець.

А як пише Ясна - простенькі штучки цілком можливі... проте небезпечні, якщо дилетант робить.

Маю приклад.
Мій друг закохався в одну жінку. Причому як школяр - дуже хотів її.
Ну прийшов, каже - а давай якесь заклинання почитаємо (він язичник ближче до рідновірського толку). Мені цікаво було чим скінчиться, кажу - в мене є заклинання але сам читай.
Ну, дав йому книжку з заговорами (непогане фолькльорне видання, начебто справжні заговори), замість богоматері та Ісуа повставляв наших Богів, де яких доречно... і таку компеляцію йому віддав.
Але кажу - краще нетреба, чесно :wink:
Результат був вражаючий. Постраждав мій друг більш за всіх. Жінку ту він отримав, але закохався вже паталогічно. Більше року сам не свій ходив :shock: , як дурний. Вона його покинула швиденько, а він майже глузд не втратив - якесь нездорове кохання.
Ось такі експерименти. Деякі заговори як хімічна лабораторія. Якщо хімії незнаєш і почнеш змішувати реактиви- можна й загинути від вибуху чи отрути.
Гайдамака

Повідомлення #6 VOGNEJAR » 22.04.2008, 16:54

Ясна

Згоден з вами, мабуть вчитель потрібен, але практика показує, що всі ці вчителя - шахраї :) І вони можуть такого понаробити з бідним учнем, що зіпсують усе життя. А щє гірше - цн секти, у які можуть взяти подібні вчителі. Та й треба памятати, що за всю чудотворність треба платити. Та й об єктивно, людина маюча подібні знання не буде їми ділитися, бо втратить свою цінність, вагомість та можливо отримає конкурента. Щоб найти реального вчителя, необхідно вже й самому дещо знати, як оберегтись від неприємностей.

Все залеєить від того, яка ти людина, якщо воно тобі потрібно дійсно, ти й сам найдешь, знання самі тебе знайдуть, необовязково, через вчителя.

Подібне притягує подібних :)
Отшельники-волхви - це вже з другої опери. Там ціль не робити якісь чудеса, а зрозуміти світ, його зовнішню і внутрішню мову.

Ми просто звикли називати магією різні речі, а більшість цих речей, зовсім не магія. А взагалі, у магії нічого надзвичайного немає, просто людина більше розуміє і баче, і можливо, такі люди вже зовсім інша суть людей. Більшість з таких людей особисто мені неподобається, я шукаю більш гуманні способи зрозуміти світ і переробити його гармонійно. А у наш час, гармонія - синонім мабуть, тільки музики.

Доречі, а існують якісь мантри безпосередньо язичницького походження? Ініциація? та інше. Взагалі то усі слова - це якісь мантри, але є й сильні слова, хотілося б дізнатися їх, бо я знаю багато переважно про індійські мантри повязані з Шивою, мені це нічого не дає, бо я в них ініціації не проходив, тому і не рекомендується їх застосовувати. Знаю дещо про Асатру, руни... Знаю гарного спеціаліста у рунній магії Асатру, але там присутні жертви, які сособисто мені не подобаються, тому вирішив, пошукати це у нас.
VOGNEJAR

Повідомлення #7 Сережень » 22.04.2008, 18:20

Сережень
З нами: 11 років 5 місяців

Повідомлення #8 Богуслав » 23.04.2008, 14:27

Богуслав
Репутація: 5
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #9 Гайдамака » 23.04.2008, 14:55

Гайдамака

Повідомлення #10 Богуслав » 23.04.2008, 17:39

Бог у деяких міфологіях вважався гончарем, який виліпив світ на гончарному крузі.
У нас - Боги - ковалі, які скували небесне склепіння - чертоги Сварога,
у греків - існувала музика сфер

У давні часи знання майстрів передавалися одиницям, і з учнями досить жорстоко поводилися, хто витримає - тому значить більше за всіх треба.
Коли я говорив про ремесла, то не мав на увазі часи, коли воно стало доступне будь кому, і граблі можна було склепати по бистрячку. мова шла про час, коли у майстерності бачився шлях до Бога, а людина, яка володіла цією майстерністю з якогось ремесла, уподібнювалася Богу - Творцю.
була руками Богів у світі Яви.
Богуслав
Репутація: 5
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #11 Ясна » 27.04.2008, 20:06

Ясна

Повідомлення #12 Гайдамака » 27.04.2008, 20:10

Гайдамака

Повідомлення #13 pandora » 28.04.2008, 12:10

pandora
З нами: 11 років 7 місяців

Повідомлення #14 Ясна » 09.05.2008, 11:03

Ясна

Повідомлення #15 Ясна » 09.05.2008, 11:04

Ясна

Повідомлення #16 VOGNEJAR » 09.05.2008, 19:16

Ясна

Цікаво :)

Я точно не памятаю, стільки багато в голові, але можливо у Фролової імхо було багато сильних заговорів. Можливо є сенс їх перекласти на український.
VOGNEJAR

Повідомлення #17 Ясна » 11.05.2008, 15:59

Ясна

Повідомлення #18 Ясна » 11.05.2008, 16:00

Ясна

Повідомлення #19 Яр-Тур » 11.05.2008, 21:35

Яр-Тур
З нами: 11 років 9 місяців

Повідомлення #20 VOGNEJAR » 11.05.2008, 21:48

Яр-Тур
Доречі, наговори усього поганого, щоб воно утікло з водою, є навіть в зороастрійських обрядах, але там у спеціальні дні, за їх календарем.

Ясна

Ну, це мене ще в дитинстві вчили. :wink: Доречі, також від мами, а їй мабуть, від бабусі, яка, наскільки я знаю, була цилітелькою чи як зараз модно казати - відьмою, хоча мені це слово применительно до колдунів не дуже подобається. Все ж таке, відьма - широкий профіль має, а не тільки на травах, заговорах.
VOGNEJAR

Наст.

Повернутись в Школа Рідної Віри

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість