Чи є в Рідній Вірі гріхи?

Список розділів Загальна Школа Рідної Віри

Модератор: of

Повідомлення #41 Ярополк » 17.10.2008, 00:26

Ярополк
Репутація: 0
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #42 Роман » 17.10.2008, 12:53

Ярополк, якщо я не погоджуюсь з тими інтерпретаціями, які ви даєете, всупереч джерелам, ідеям Рідної Православної Віри значить я провокую? Хм... але хазяї-барін...
Тільки дивно це якось усе. Про свій світогляд ви розповідати не хочете, зсилаючись нат те, що все уже написано. Де, ким - дайте почитати!!! Коли переглянути форум, то справді виглядає, що Куровський і Миколаїв позичили у вас горші і то напевно не малу сумму, інакших причин так вз'їдатись на них я не виджу. Єдина людина, яка уміє вести дискусію - це пані Ясна. Взяла цитати з книги, виписала і сформулювала запитання. Без власних димислювань і вигадок. Таким чином можна і потрібно спілкуватись. Як спілкується решта. Спочатку йде чергова нісенітниця про керівників РВ РПВ, а потім, як праволи без цитат, звинувачення в космополітизмі чи ще бозначому.
Яким чином ми порозуміємся, якщо сам Великий Батько Нації поширює нісенітниці, на кшталт тієї, що якийсь Світозар Матвієнко виявляється писав Карби відання... :lol:
Роман
З нами: 11 років 1 місяць

Повідомлення #43 Svitovyt » 17.10.2008, 13:36

Svitovyt M
Адмін
Аватар
Вік: 51
Репутація: 13

Повідомлення #44 Ярополк » 17.10.2008, 14:40

Ярополк

Повідомлення #45 Кобза » 17.10.2008, 15:48

Все що тебе не вбиває, робить тебе сильнішим!
Кобза
З нами: 10 років 8 місяців

Повідомлення #46 Роман » 17.10.2008, 17:47

Світовит, вибачте, що ви торочете? РВ РПВ утворилось 22 травня 2003 року, в цей же день були презентовані Карби відання. В
Роман

Повідомлення #47 Ярополк » 17.10.2008, 18:06

Ярополк, вибачте, але ви страждаєте на манію "всюди агенти КГБ". Коментувати те, що ви пишете просто немає сенсу, у вас бо так прийнято, під ваші фантазії підганяти факти...[/quote]

Я не страждаю манією, це видно по моєму житті, всяка людина помиляється. Хотів написати щось добре і гарне, та після вашого відпису пропало бажання. Факти видаєте Ви а не я тим більш всі про це читають на форумі.
Ярополк

Повідомлення #48 Ярополк » 17.10.2008, 18:23

Ярополк

Повідомлення #49 Роман » 17.10.2008, 18:52

Ярополк, ви хочь раз можете бути до кінця відвертим? Ви стверджуєте, що це я пишу під ніком Sava?
На щастя я не маю роздвоєння особисті, мені не потрібно хаяти рідновірів за видання книг російською мовою, поряд з тим самому будучи російськомовним, як от вам Ярополче. Тому все, що я думаю кажу відверто. Я пам'ятаю вас з табору "Луки Сварожі" в Маліївцях, вашу сором'язливість та небагатослівність. Може ви мене згадаєте, я жив зліва поруч вашого намету (радянського такого, який сильно замок після зливи). З того саму бачу ви сильно перемінились і за словом у кишеню не лізете. Нажаль, правда, ваші слова як правило помилкові...
Роман

Повідомлення #50 Ярополк » 17.10.2008, 19:03

Ярополк

Повідомлення #51 Роман » 17.10.2008, 20:10

Ярополк, я не буду шукати цитат з цього форуму та інтерв'ю, де ваш Духовний провідник, а ви повторювали це за ним, винуватив Волхвів РОдового Вогнища у зраді національних інтресів - наводячи в приклад використання російської мови. Це бо мовляв дає їм статки і гроші. То чим кращі ви, ви так само, заради успіху в перемовинах зраджуєте рідну мову, йдете на компроміс із совістю заради грошей. Знаєте, я б вам і не робив таких зауважень, але це ви кинули цей камінь розбрату... а рильце (це гіпербола) то, як кажуть, у самих в пушку...
Роман

Повідомлення #52 Ярополк » 17.10.2008, 20:22

Ярополк

Повідомлення #53 Роман » 17.10.2008, 20:50

Ярополк, а про світогляд Слов'ян можна говорити тільки мовою українською? Чому? Поясність.
Пояснюю позицію РВ РПВ, хоча про це вже було мовлено меою не одноразово. В 1943 р. ОУН видала таку книгу "Кто такие бандеровы и з что они борются", спеціально для Східної та Південної України. Ви теж вважаєет, що вони сприяли русифікації? :lol: Щоб донести ідею до людини, потрібно говорити на зрозумілій їм мові. Важлива, в нашому випадку, не мова, а що тією мовою говориться. Хочу вам нагадати, що першими українофілами були польські аристократи, які чули від батьків та користались мовою польською. Ви ж перетворюєте Рідну Віру на український націоналізм в релігійних шатах, не розуміючи, що це смерть Віри Предків. Не ображайтесь, не вважайте, що я лізу у ваші справи. Але рік тому ви з таким патріотичним пафосом говрили про велике майбутнє РПК, а нині ви пересварились. При чім пересварились найбільш дійові особи минулорічного "розколу". Чого ви не поділили, у вас, що України дві? Я розумію, що ви не погодитесь зі мною. Та я дозволю собі висловити думку, що витоков РПК об'єднала нелюбов до Куровського, яка огорнулась в боротьбу за українську ідею. Врешті ця ідея не врятувала вас від чергового розколу. Нажаль...
Роман

Повідомлення #54 Ярополк » 17.10.2008, 21:21

Ярополк

Повідомлення #55 Роман » 18.10.2008, 13:56

Дай Боже вам вже не наштовхуватись на внутрішні непорозуміння та роздори! Можливо час змінить вас і ви збагнете, що не потрібно ні мисллю, ні словом бажати лиха не тільки колишнім друзям, а душам взагалі, бо ми єдині в Богові Роді і все лихе, що ми посилаємо іншим приходить до нас, всяке добро яке ми бажаємо іншим і творимо іншим, повертаєьться до нас. Прошу вибачення, якщо образив вас чи ваші почуття до сувого Духовного провідника, я мусив зрозуміти, що ви є в рідновірському русі, яка ваша перспектива, чи зможемо ми допомогти Матінці-Землі разом. Добра вам на вашому шляху!
Роман

Повідомлення #56 Sava » 20.10.2008, 20:22

Моя думка, чому пересварилося РПК така - бувши в РВ замість навчання і праці над собою займались більше суперечками, шукали "жучки" в усьому, при цьому самі фактично окрім фольклору більше нічим не займались. Кажуть яка різниця між лягушкою і жабою, а така- лягушка скаче, а жаба давить. Чи то заздрість, яка іще досі невщухла, чи погане дитинство, небуду стверджувати, було цьому поштовхом, але деякі панове вирішило бути самостійними і старшими. Вот і невідпрацювавши свої негативні сторони, пішли РПК у велике поле, щось собі чи комусь доказати. І як ви думаєте, ті про що їх так пече видно мають те саме і в середині, маючи така якості іншого і не могло бути. :lol:
Рідна Віра повина творитися на духовності, повазі, натхненні праці.... Де є чітка ієрархія, там все гаразд і зрозуміло, йкщо є душа то є фізичне тіло, якщо є організація то і повине бути фінансове її забезпечення, без цього ніяк. Я бачу, що в РПК це вже зрозуміли, але іще продовжують боротись.
Час усьому лікар і судя.
Sava

Повідомлення #57 Sava » 20.10.2008, 20:39

Ярополку, скажу тобі особисто іще раз, якщо хто іще не розуміє то скажу грубовато "для тих хто їде на броніпоїзді", поки роблю вибір. Я займаюсь екстрасенсорікою і мені цього мало, невистачає саме чогось рідного- Рідної Віри. Чесно кажучи форум РВ РПВ мені більш довподоби, меньше різних нарікань, можна щось дізнатись, є багато книжок написано, тай заходів теж.
Перед тим, як зробити вибір, треба дізнатись, бо зараз багато є чого, але не від чистого серця. Ви тут якісь всі злі, може щось не так :wink: Чому?
Sava

Повідомлення #58 Ярополк » 21.10.2008, 08:55

Ярополк

Повідомлення #59 Sava » 21.10.2008, 21:12

Ярополку я звичайно вибачаюсь, але прийдеться потерпіти :lol:
Sava

Повідомлення #60 Sava » 21.10.2008, 21:20

Доречі, я говорив з вінницькою громадою і мені казали, що у Вінниці проводилась школа Рідної Віри, і що там багато чого цікавого розказували, хто знає що то за школа була?
Sava

Поперед.Наст.

Повернутись в Школа Рідної Віри

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість