Чи є в Рідній Вірі гріхи?

Список розділів Загальна Школа Рідної Віри

Модератор: of

Повідомлення #21 Ant » 12.07.2008, 14:46

Ant
Репутація: 0
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #22 Ясна » 16.07.2008, 10:56

Ясна
Репутація: 18

Повідомлення #23 Гайдамака » 16.07.2008, 12:44

Гайдамака

Повідомлення #24 Богуслав » 31.07.2008, 08:42

Богуслав
Репутація: 5
З нами: 11 років 6 місяців

Повідомлення #25 Роман » 02.08.2008, 09:59

Роман
З нами: 11 років 1 місяць

Повідомлення #26 Ant » 03.08.2008, 11:19

Ant

Повідомлення #27 Оленка » 04.08.2008, 13:14

Оленка

Повідомлення #28 Богуслав » 05.08.2008, 11:11

Богуслав

Повідомлення #29 Оленка » 06.08.2008, 12:07

І як же ви збираєтеся боротися із засиллям християнства у світі, якщо навіть між собою згоди не знаходите?
Оленка

Повідомлення #30 Роман » 06.08.2008, 13:01

Ось бачите Богуславе, ви вже визнаєте, що про знання Карбів не "тепер" мова зайшла, а ще 2004 р.
На решту піднятих вами питань уже давалась відповідь неодноразово, читайте той же Зачин та автобіографічну повість у книзі "Родосвет. Кармическое исцеление души и тела".
Моя вам порада, не спускайтесь до рівня підзабоних бабок, які обсмоктують сімейні питання усіх сусідів. Влада Куровська виховується своїм татом, адже її мати, з часу розлучення, знаходиться за кордоном. Не поширюйте брехні, бо та карма ляже і на вас.

Оленко, ми є продуктом нашого часу, дітьми епохи, тому діємо так як це нам дозволяє наше уявленя про духовність. Але нам, Родовому Вогнищу та Колу, куди простіше порозумітись ніж 4 ортодоксальним християнським церквам (різних патріархатів), католикам, протестантам та сотням тисячам неохристиян. За кілька років ми виробимо правила спілкування, для того і є ця розмова з Богуславом.
Оленко, вже вкотре говорю вам: ріновіри не борються проти християнства, ми утверджуємо Рідну Духовність. Навіщо поборювати християнство, якщо є люди духовний рівень яких воно задовільняє. Це все одно щоб студенти ВУЗу 4 рівня акредетації намагались знищити ВУЗи 3 рівня акредетації. Ні, для чого... у нас різні духовні запити. Тому ми пояснюємо наших землякам, про їхні глибинні, справжні духовні потреби, які тисячу років тому опустили до рівня "спасіння особистої душеньки".
Роман

Повідомлення #31 Богуслав » 07.08.2008, 10:29

Богуслав

Повідомлення #32 Ясна » 07.08.2008, 11:18

Богуслав
Та що ви так причепилися до того Куровського?
Він щго у вас гроші позичав та не віддає? :wink:
Ясна

Повідомлення #33 Роман » 07.08.2008, 11:23

Богуслав, ваші духовні потреби і пошуки я зрозумів. Дай Боже з часом, з віком, ви осягнете, що цими вигадками ви принизили самі себе. Хай Боги датуть вам совісті! Скажу вам останнє словами з Дхаммапади:

Так низким духом суждено
Высоких духом ненавидеть.
Стремленьем гибельным обидеть,
Все сердце их измождено.

Но неожиданным ответом
К ним возвращается назад
Бездумно пущеный по ветру
Песок и ранит им глаза.
Роман

Повідомлення #34 Богуслав » 08.08.2008, 17:20

Роман
Я прошу у вас вибачення. Я не мав права з говорити з вами, як з людиною віруючою і відданою Куровському в такій манері. Я спробую пояснити свої слова, але прошу, коли щось знову змелю не те, повірте, що це від невміння ссно висловити свою думку, а не від намагання вас образити.
Я звичайний собі хлопець(хоча мабуть вже і не зовсім хлопець :roll: ), в міру здоровий, в міру розумний, тобто з певним комплектом проблем, як і всі смертні довколо.
Як ви правильно підмітили, я праваджу зараз свій духовний пошук, і мені зовсім не хотілося б потрапити до шарлатанів, які задурять голову казна чим. Я шукаю собі зразок. на який би міг рівнятися і до рівня якго б прагнув дорости.
І тут мені нав"язують образ отця Володимира, як ідеал на який би я мав рівнятися.
Знаючи, що він, як і будь яка звичайна людина, теж колись шукав свій шлях, робив властиві для всіх нас помилки, виправляв їх як міг, і йшов у своєму розвитку далі,досяг значних результатів, я можу погодитися, що ця людина гідна поваги і того, щоб рівнятися на нього, але ж...
Але ж мені розповідають зовсім іншу інформацію, явно брехливу, яка розлазиться при найменшому прискіпливому погляді.
Звісно, що мене це дратує. І природньо, що у мене виникає питання: а для чого це роблять? І як це властиво думаючий людині я шукаю відповіді.
то ж за моїми словами стояла не спроба принизити вашого духовного лідера, а спроба розібратися, де ж мій ідеал, на який я буду рівнятисяґ у житті.
Сподіваюся, що ви мене зрозумієте і вибачите.
Богуслав

Повідомлення #35 Роман » 08.08.2008, 17:55

Богуслав, як людина не молода, що уже давно стала батьком і має життєвий досвід, скажу вам таке: будьте обережним з тим, що вам кажуть усілякі "доброзичливці". Є така приказка: "ліпше один раз побачити ніж сто разів почути", а коли побачиш, то зваж ще й на таку народну мудрість "встречают по одежке, проважают по уму".
Я не знаю, хто вам нав"язує отця Володимира як ідеал, здається з прихильників РВ РПВ тут тільки я, але чогось подібного в вашу сторону зроблено не було. Було зауважено, що про знання Карбів на пам"ять мова ведеться з самого утворення Родового Вогнища у 2004 р. Натомість ви зачали мені розповідати вигадки про В.Куровського, при чім вигадки які не відповідають і наближеній дійсності.
Колись, ще в 2005 р., Анатолій Кондратьєв з трибуни Віча Українських Рідновірв заявив, що отець Богумир наробив у Хмельницькому дітей, розлучився та втік до Києва. Один рунвірівець (Олег Мазурик), стверджував, що Матінка Лада майор СБУ. Не уподібнюйтесь до таких нравственних виродків...
Є така книга "Фініст ясний сокіл Росії", там дуже грано сказано:
"Натовп не хоче знати істини, він хоче помсти... Натовп не бажає визнавати своєї ницості і ненавидить тих, чій образ життя їй незрозумілий, бо недалекий розум ворожий тому, що вище його розуміння".
Я на вас не ображаюсь, Карна матінка над нами усіма і я лише застеріг вас словами з відичного писання, що всяка промовлена нами неправда вернеться до нас стражданням.
Роман

Повідомлення #36 Богуслав » 14.08.2008, 10:51

Богуслав

Повідомлення #37 Роман » 14.08.2008, 12:25

Богуслав, я не маю наміру обговорювати особисте життя Володимира Куровського. Людина сказала про себе сама в автобіографічній повісті. Якщо ви хочете дізнатись більше звертайтесь безпосередньо до нього, він дуже часто проводить зустрічі та проповіді по Україні. Можна прийти і задати ті запитання які вас цікавлять в пряму. Можна написати йому листа: rodosvit@ukr.net
Але навіщо поширювати те в чому ви самі не впевнені?
Роман

Повідомлення #38 Гайдамака » 12.09.2008, 08:23

Так що, є гріхи чи нема?
Гайдамака

Повідомлення #39 Ясна » 14.09.2008, 07:31

Ясна

Повідомлення #40 Sava » 17.10.2008, 00:15

Sava
З нами: 10 років 8 місяців

Поперед.Наст.

Повернутись в Школа Рідної Віри

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість