Домашня освіта

Список розділів Загальна Берегиня Роду

Опис: Обговорення питань про виховання дітей
Модератор: of

Повідомлення #41 Ясна » 18.02.2008, 20:57

Ясна
Репутація: 18
З нами: 10 років 8 місяців

Повідомлення #42 Яр-Тур » 19.02.2008, 00:08

Яр-Тур
Репутація: 0
З нами: 10 років 7 місяців

Повідомлення #43 Гайдамака » 19.02.2008, 08:53

Востаннє редагувалось Гайдамака 19.02.2008, 09:38, всього редагувалось 1 раз.
Гайдамака

Повідомлення #44 Гайдамака » 19.02.2008, 08:56

І як пишеЯр-Тур - теж правильно. А міста вам не шкода?
У мене в під"їзд вже зайти страшно - можна прямо в лифті в гівно вступити. Це хто насер? Я? Чи сусід знизу, що теж 20 років живе в цьому будинку?
Ні, насер той самий екс-селянин, а тепер безробітний водій маршрутки.
Гайдамака

Повідомлення #45 Богуслав » 20.02.2008, 10:33

Суспільсво зараз швидко змінюється. І батьки вже не мають права вирвшувати долю своїх дітей. У мене знайомі - військові, як то кажуть "потомственні". і хлопчика свого готують в Суворівське училище.
Хлопчик явно не тягне на військового - артистичний, з хорошим музичним слухом, допитливий. А його - в казарму. Що ми матимемо - ще одну скалічену батьківськими амбіціями долю :?
А за село я з вами згоден. мабуть зараз єдина причина такого відтоку із села - низький рівень життя та плюс важка фізична праця.
Якщо на державному рівні це зміниться, то і люди повернуться в село. Адже, що краще - все життя скитатися по найманим квартирам, чи чи сидіти в холодочку свого двору і хрумати власовирощений огірочок.
А якщо в селах зараз хліб завозять не кожного дня, а дитину треба гнати в школу за кілька кілометрів, то і шукають люди кращого життя.
І чесно кажучи, я їх не засуджую.
Богуслав
Автор теми
Репутація: 5
З нами: 10 років 6 місяців

Повідомлення #46 Гайдамака » 20.02.2008, 10:39

Гайдамака

Повідомлення #47 Ясна » 21.02.2008, 17:27

Ви генеологію перевірте тих "алкашей", 99 відсотків - нащадки переселенців з Росії.
У них це спадкове :roll:
Ясна

Повідомлення #48 Яр-Тур » 21.02.2008, 22:12

Яр-Тур
З нами: 10 років 7 місяців

Повідомлення #49 Гайдамака » 22.02.2008, 11:04

Гайдамака

Повідомлення #50 Ясна » 25.02.2008, 10:55

Ясна

Повідомлення #51 Олег » 23.03.2008, 09:37

Олег
З нами: 10 років 4 місяці

Повідомлення #52 Олег » 24.03.2008, 16:06

Справа в тому, що вільна масова домашня освіта, вибачте, ніяк не передбачена державою.
Бо державою передбачена масова шкільна освіта, згідно вироблених та затверджених учбових програм.

Не буду говорити про принципи освіти в країнах сходу, але дещо скажу про них стосовно країн заходу.
Згадаємо так звану пруську систему освіти, котра виникла на початку епохи індустріалізації. Дана система була покликана для того, щоби масово продукувати найману робочу силу, котра повинна мати навички, необхідні для роботи на хазяїв підприємств та фірм, в ролі кваліфікованої робочої сили.

Вища школа також покликана для того, щоби масово продукувати найману робочу силу, котра повинна мати навички, необхідні для роботи на хазяїв підприємств та фірм, але в ролі керівників робочою силою.

Дана система НЕ передбачала і НЕ передбачає індивідуальний учбовий підхід до кожного школяра, із метою максимального виявлення та розвитку його природних здібностей.

Гадаєте, що я фантазую?
Хто бачив фільм Стіна (The Wall), той нехай згадає епізоди зі школою та великою м’ясорубкою (Another Brick in the Wall), до якої йдуть школярі в однакових масках.
Олег

Повідомлення #53 Гайдамака » 24.03.2008, 16:22

Гайдамака

Повідомлення #54 Олег » 24.03.2008, 16:44

Тут справа не в фільмі...

Та й не по ньому я роблю свої судження про принципи осіти.
Справа в тому, що вільна масова домашня освіта, вибачте, ніяк не передбачена державою.
Бо державою передбачена масова шкільна освіта, згідно вироблених та затверджених учбових програм.
Олег

Повідомлення #55 Ясна » 25.03.2008, 20:10

Ясна

Повідомлення #56 Гайдамака » 26.03.2008, 10:05

Гайдамака

Повідомлення #57 VOGNEJAR » 26.03.2008, 10:48

Я Вам скажу, що всі ці науки брехня.
І те, що ми їх вивчаємо, не робить нас умнішими, бо вони нас ідеатизують. Ми не бачимо глобальної картини, не можемо всі ці науки об єднати. Чому? Все просто - це чиста ложь, в ній не має ні долі істини (, бо знання поділені, як колейдоскоп).
Цю концепцію розробило єгипетське жречество: розділяй, натравлюй і властвуй.
Наприклад (протиставлення, які насправді, являються звязаними і цілисними знаннями):

Ідеологізм-матеріалізи (філософія)
Релігія-наука (з малих літ протиставляються і викреслюється повязуєче поняття "міра", про цей принцип триєдинства: "сознанія", "матерія", "міра", знали ще з єгипетських часів)
Капіталізм-соціалізм
Планова економіка("ціль")-ринорчна економіка ("засіб") (протиставляються "засіб досягнення цілі" і "ціль")

Всі ці протиставлення - ложь. Протиставляючи ложь і істину, людина може дійти і дізнатися істину, а протиставляючи ложь з ложю - людина ніколи е дізнається істини.
На цьому і базується безструктурне управління, яке втілюють у життя глобалізатори, ті, хто займається глобальною політикою, про яку, нам не говорять, а якщо еліті щось і говорять, то тільки у межах того, що їм необхідно знати по работі. Загальний загальний план там не скажуть.

Я не вірю у дитячу, дошкільну, шкільну, академічну освіту, бо вони, являються часткою одного з трьох китів світового єврейства, яке впливає на рівні інформації.
Ми не усвідомлюємо, що наші землі окуповані, а замість флагів і поліції окупантів, ми бачемо рекламу з НЕ НАШ
VOGNEJAR

Повідомлення #58 Гайдамака » 26.03.2008, 11:33

Гайдамака

Повідомлення #59 VOGNEJAR » 26.03.2008, 12:05

Гайдамака
Це все, чим забивають голову - брехня! :wink:

А правда саме у тому і полягає, що, всі на різну частку вплутані у цей ідеотизм. А хто категорично говорить, що все знає і все зєднав воєдино, не бреше?

Я говорю правду, вона полягає у тому, що методологія цих наук основана на протиставленні, а не на зєднанні, до того, ж нам не говорять багато речей, які б все це зєднували у цілісне.

Так категорично, я рідко коли кажу, але я вже обачив, як працює ця система з іншого боку і можу впевнено сказати. Не треба шукати правду там, дє її нема!
VOGNEJAR

Повідомлення #60 Гайдамака » 26.03.2008, 13:22

Гайдамака

Поперед.Наст.

Повернутись в Берегиня Роду

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість