Європейські "цінності" в родинному вихованні

Список розділів Загальна Берегиня Роду

Опис: Обговорення питань про виховання дітей
Модератор: of

Повідомлення #1 Svitovyt » 29.03.2012, 19:17

Прогрес по-шведськи

Швеція переживає кризу інституту сім’ї. Це результат багаторічної політики правління соціал-демократичної партії, метою якої було отримати повний контроль над суспільством.

http://dt.ua/SOCIETY/progres_po-shvedski-99254.html
Востаннє редагувалось Svitovyt 29.03.2012, 19:26, всього редагувалось 1 раз.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 7 місяців

Повідомлення #2 Svitovyt » 29.03.2012, 19:25

Поступово й Україні нав'язують такі "цінності". Поки наші звичаї перешкоджають швидким перемінам в бік збоченості, але бачимо, як влада закріплює їхні права в законодавстві.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 7 місяців

Повідомлення #3 Ясна » 30.03.2012, 13:41

Щорічно у батьків забирають у середньому 12 тис. дітей. Роблять це з добрими намірами. Приводом можуть бути «помилки у вихованні», «розумова нерозвиненість батьків» і навіть «надмірна опіка».

Мар’яну Зігстроєм було позбавлено батьківських прав через те, що вона «надто опікувалася» своїм хворим на епілепсію сином Даніелем. Хлопчик переходив із сім’ї в сім’ю, стан його погіршувався. Даніель написав матері близько 40 листів із проханням про допомогу, вона зверталася в різні соціальні та урядові організації, але марно. Хлопчик помер, бо під час нападу черговий опікун просто не знав, як йому допомогти. Мар’яна Зігстроєм висунула обвинувачення державі. Програла у всіх інстанціях. Мало того, держава зобов’язала жінку відшкодувати судові витрати в розмірі 1,5 млн. крон.

Широкого розголосу набула історія дівчинки-підлітка, яка звинуватила свого вітчима в побитті та сексуальних домаганнях. 12-річна Агнета просто розгнівалася на нього за те, що той усипив кошенят, а вона хотіла їх залишити. Вона звернулася до поліції, проінструктувавши свою молодшу трирічну сестричку, що слід говорити. На підставі свідчень вітчима затримали і засудили. Мати, яка не повірила дочці, була позбавлена права батьківської опіки. Агнету передали в прийомну сім’ю. Через три місяці дівчинка зрозуміла, що вчинила неправильно, спробувала повернути свою заяву і звільнити вітчима. Але юридична машина вже закрутилася. До того ж ніхто не сприймав каяття дівчинки серйозно, адже жертви інцесту дуже часто відмовляються від своїх свідчень. Дійшло до того, що «жертва» почала писати в численні інстанції, генеральному прокурору зокрема, де докладно описала всю історію, що вітчим невинуватий, що вона все вигадала, пояснила чому. Але прокурор теж не втрутився.

До восьмого класу учням не ставлять оцінок, слабких у навчанні не залишають на другий рік, ну й, звісно, нікого не виганяють зі школи. Учні говорять учителю «ти» і не зобов’язані відповідати на його вітання. Учителі скаржаться, що в класах важко працювати через хаос, шум і агресію на уроках.
Ясна
Репутація: 18
З нами: 12 років 7 місяців

Повідомлення #4 Радомира » 04.04.2012, 08:35

Радомира
Радомира
Звідки: Україна
Репутація: 1
З нами: 11 років 9 місяців

Повідомлення #5 Svitovyt » 08.04.2012, 22:30

phpBB [media]
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 7 місяців

Повідомлення #6 Svitovyt » 26.04.2012, 13:22

У Києві пройде акція з вимогою заборонити пропаганду гомосексуалізму в Україні

У п’ятницю, 27 квітня 2012 року, о 10.00 в Києві розпочнеться вулична акція коаліції громадських організацій з вимогою заборонити пропаганду гомосексуалізму в Україні. ЗАПРОШУЄМО всіх небайдужих до участі у вуличній акції на захист традиційних сімейних цінностей!

http://sd.org.ua/news.php?id=20940
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 7 місяців


Повернутись в Берегиня Роду

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron