Якщо маля зурочили

Список розділів Загальна Берегиня Роду

Опис: Обговорення питань про виховання дітей
Модератор: of

Повідомлення #21 Леля » 20.11.2009, 09:10

Ясна
Я до речі погоджуюсь що дитина зчитує мамину інформацію,,, от може ви підкажете де про те можна дізнатись більше..
І ще якщо можна то якими засобами ви користуєтесь може щось підійде і мені, є в тому потреба..
Леля
Репутація: 0
З нами: 11 років 7 місяців

Повідомлення #22 Ясна » 26.11.2009, 15:54

Ясна
Автор теми
Репутація: 18
З нами: 11 років 9 місяців

Повідомлення #23 Богуслав » 11.12.2009, 10:35

я більше схиляюся до думки, що відбувається інформаційний чи то енергетичний обмін.
але аж ніяк не "зчитування несвідомого"
образи, дії та символи схожі практично у всіх культурах .
не має значення хто викоростовує, скажімо хрест. адже обряди з ним практично однакові у всіх народностей. має значення який сенс вкладає людина. у що саме вірить і які надії покладає на той чи інший обряд.
Богуслав
Репутація: 5
З нами: 11 років 7 місяців

Повідомлення #24 pandora » 19.12.2009, 13:35

Богуслав
А щось в цьому таки є
pandora
З нами: 11 років 6 місяців

Повідомлення #25 Ясна » 22.12.2009, 11:09

Ясна
Автор теми

Повідомлення #26 Оленка » 28.01.2010, 09:29

Ясна я можу погодитися що дитина зчитує - страх. перляканий вираз обличчя, і тоді від цього непокоїться.
але це не пов"язано з чимось таким магічним. як ви тут розказуєте
Оленка
З нами: 11 років 2 місяці

Повідомлення #27 Ясна » 09.02.2010, 11:45

Оленка
У вас уявлення про магію виходить із фентазі.

Я думаю, що магія - це давній відповідник сучасного психоаналузу.
Те що допомагало жити в гармонії з собою і навколишніс світом
Ясна
Автор теми

Повідомлення #28 Повітруля » 24.02.2010, 11:06

я погоджуюсь з тим, що на підсвідомості передається інформація від матері до дитини, бо дитина знаходиться в енергетичному зв'язку з матір;ю до 14 років
Повітруля
З нами: 9 років 5 місяців

Повідомлення #29 Оленка » 25.02.2010, 15:06

Ясна
у мене нормальне уявлення. Як у кожної нормальної людини, яка не заморачується психоаналізом.
Якщо вас послухать, то магією все можна обізвати. Люди раніше не знали психології, а у них магія існувала, чи скоріше уявлення про магію.
Оленка
З нами: 11 років 2 місяці

Повідомлення #30 Шляк » 23.05.2010, 01:03

Дуже цікаві філософскі міркування про передачу від мами дитині почуттів, думок, страхів.
А що ви скажите на тему уроків у доросдої і цідком здорової людини? Невже вам ніколи не приходилось стикатись?
Знаю одну жінку, то варто їй подивитись на будь-кого і зразу відчуття удару в груди, погіршення зору і сонливіст.
Шляк
З нами: 9 років 1 місяць

Повідомлення #31 Лисиця » 01.08.2010, 13:24

Я не згодна із тим, що дитину неможливо зурочити...

Ще є такі способи, що використовуються з давних давен для нейтралізації негативу у дітей:

Якщо зурочили маленьку дитину, то матусі треба облизати тричі малюку обличча або праву долоньку у напрямку протисолонь (проти годинної стрілки), зпльовуючи після кожного облизування через ліве плече

Щоб запобігти негативному впливу на дитину, хоча б перший місяць її життя не бажано збирати купу народу, бажаючого подивитись на нову маленьку людину, а також не треба всім і кожному демонструвати фотографії дитини - нажаль не всі від душі радіють чужому щастю...

В якості оберегу може бути люба яскрава деталь одягу, особливо червона (вишивка, нитка на зап'ястку, намисто тощо), бо недобрий глаз в першу чергу буде притягуватись до цієї деталі, а не до людини. Обережними від зурочення також є всі зображення, що нагадують очі.
Лисиця
З нами: 9 років

Поперед.

Повернутись в Берегиня Роду

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість