Ставлення рідновірів до памперсів

Список розділів Загальна Берегиня Роду

Опис: Обговорення питань про виховання дітей
Модератор: of

Повідомлення #21 Ярополк » 05.10.2008, 10:04

Ярополк
Репутація: 0
З нами: 11 років 10 місяців

Повідомлення #22 Леля » 23.12.2008, 09:41

Прочитала про памперси і пораділа, що в мене не було особливої можливості ними користуватися.
Та і дітки народилися під літо, тож особливої проблеми з пелюшками не було.
Зараз намагаюся стежити і вчасно садити на горщик. Входить не завжди, але але ми всі стараємося :wink:
Леля
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #23 Будимир » 04.02.2009, 18:52

Будимир

Повідомлення #24 ВАРВАР » 05.02.2009, 09:00

ВАРВАР
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #25 Ясна » 07.02.2009, 22:02

Ясна
Репутація: 18

Повідомлення #26 Берегиня » 03.04.2010, 19:01

Берегиня
Репутація: 1
З нами: 11 років 4 місяці

Повідомлення #27 Берегиня » 03.04.2010, 19:02

Берегиня
Репутація: 1
З нами: 11 років 4 місяці

Повідомлення #28 o_nil » 20.12.2010, 03:47

Бог дав синочка. Та не дав мені вчасно розуму. бо тримала дитя в памперсах до року і трьох місяців, за що сама потім і розплачувалася. малий ніяк не хотів знати, що таке горшок. Все кудись ховався, щоб справитися в штани. Майже рік муки після халяного памперсного періоду. і сварилася, і просила і мовчки йшла прала. Проте, через деякий час він сам ні з того ні з цього сказав: "Мама, пісі-какі". Це був один з щасливих днів. Тепер, оглядаючись на той час, думаю, що можна було б виділити більше часу на дитину, бо робота завжди є і буде, а дитя росте і вже не буде таким, як навіть хвилину назад.
o_nil
З нами: 8 років 7 місяців

Повідомлення #29 Оленка » 20.12.2010, 13:21

o_nil
Я не думаю, що то памперси винні. можна і без памперсів весь час бути і почати проситися у два з половиною, а можна і в памперсах привчити дитину рано.
ми росли без памперсів, але ніхто з народження на горщик не просився
Оленка
Автор теми
З нами: 11 років 3 місяці

Повідомлення #30 vinceslav » 22.12.2010, 10:08

Шановні жінки та чоловіки,вибачте,чи ми вже зовсім здуріли?Рідновіри і одноразові підгузники??!!Ну,давайте тоді зкинемо з себе джинси,одягнемо онучі,викинемо компютери з нетом,по якому зараз спілкуємось,викинемо мобільні телефони,спілкуватися будемо за допомогою диму з вогнищ...Та в цивілізованому світі вже декілька поколіннь виросло з цими підгузниками,та й в краінах 3 Світу це вже років 20-25 має місце,і нічого-хлопці імпотентами не стали,а дівчата народжують.А мужикам скажу так-не хизуйтесь,що пашете зранку до вечор,а жінки дома.Доглядати дитину-це така пахота,що вам і не снилось.Спробуйте експеримент-відправте дружину на тиждень на роботу,а самі посидьте з дитиною.Вже на другий день заволаєте-хочу на роботу!!Тільки без євразійськоі маячні,що жінка повинна знати своє місце,це не для наших украінок,а за Хутір Михайлівський.Тож цінуйте своїх дружин,і допомагайте їм виховувати дітей.
vinceslav
З нами: 9 років 6 місяців

Поперед.

Повернутись в Берегиня Роду

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість