Шлях "просвітлення" від Віктора Шовкошитного

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #1 Svitovyt » 31.12.2012, 21:27

РУНВіра під керівництвом Святослава Щербини посилила пропагування Української духовної академії просвітлення Віктора Шовкошитного. Ознайомившись із матеріалом, можна впевнено сказати, що академія Куровського в дурисвітстві набагато відстає. Причому ці "космічні піраміди" з голови духовних провідників поширюються на прихожан під час богослужінь РУНВіри. Приводимо уривки з послання від Абсолюту передані через Переяславу (я так розумію дружину Святослава Щербини, яка за допомогою "Світлих Сил Всесвіту" лікує не тільки людей, але й всю Землю). Тут вже повна клініка. Я вже не зможу врятувати людей, що підпали під вплив цієї шкідливої секти, але хочу застерегти інших.

Канал Переяслава
07.11.2012
Ми, Зоряна Рада Світла і галактична Федерація всіх Світлих Сил, передаємо вам послання від Абсолюту: «Жителі планети Земля, сьогодні ви живете в час вибору: що кожен з вас вибере – добро чи зло, темряву чи Світло, - це ваша особиста справа. Планета Земля переходить в 4-й Вимір – це нові енергії, нове життя, нове самоусвідомлення. Ви, жителі Землі, станете іншими, досконалішими, світлішими, тобто, будете відповідати всім вимогам часу. Ви переживете Перехід, всі Світлі Сили Всесвіту допомагають вам. Дякуйте за це тій невеликій кількості людей, які прокинулись і допомагали планеті і людству змінитися на краще, отримавши Знання і ставши світлішими. Після Переходу все зміниться на планеті, відбір буде жорстким: всі, хто не буде приймати нові вібрації, зникнуть, а перед тими, хто залишиться, будуть відкриті нові Знання й можливості. Ви згадаєте, хто ви є, ви будете Творити своє життя, ви будите складати спільноту співтворців життя, співтворців нового й прекрасного. Ви забудете про минуле, Золота Ера, в яку ви вступаєте, несе тільки добро, любов і радість Творення. В небуття відійдуть небезпечні технологічні проекти, що були здатні знищити планету. Ви багато чому навчитеся, допоможете Матері-Землі одужати і будете жити з нею в гармонії. Будьте гідними звання нових жителів Землі, будьте гідними того, щоб на рівних жити з мешканцями інших планет вашого рівня розвитку. Світло – це запорука вашого успіху, воно веде все живе до прекрасного майбутнього, тому будьте в Світлі і воно буде перебувати з вами.

Особлива подяка вам, Просвітлені Української духовної академії просвітлення: дякуємо вам за вашу роботу і наполегливість, але попереду ще дуже багато роботи. Допоможіть Землі одужати і вона віддячить вам. Сміливо йдіть в майбутнє, яке ви будете творити самі. Учіть цьому інших людей – це ваше призначення. Хай буде так! Аум!»
Востаннє редагувалось Svitovyt 04.01.2013, 12:38, всього редагувалось 7 раз(ів).
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #2 Svitovyt » 31.12.2012, 21:38

Ось попередні перли. Я був посміявся, коли прихожани РУНВіри на Хортиці мені повідомили, що їхнє керівництво активно займається очищенням Кайласу. Думав до чого він нам, русинам, той Кайлас, хай тибетці та космодромники ним опікуються, то їхня святиня. А воно вже накрило вірусом космічних прибульців і націоналістичну РУНВіру. Щоб на те сказав їхній вчитель Лев Силенко? Ви б вже й перейменувались з РУНВіри на "Свідків Зоряної Ради Світла". Амінь.

Канал Переяслава
17.05.2012

Ми, Зоряна Рада Світла, вітаємо всю школу „Шлях Просвітлення” з Перемогою! Дякуємо всім за плідну, гарну роботу. Знаємо, вам було дуже важко, але ви впоралися. Кристал на горі Кайлас встановлено, він працює. Світло від нього розходиться над усією поверхнею Землі. Це багато чого змінить: люди будуть масово пробуджуватися і шукати дорогу до Світла. Встановлено прямий зв’язок із Зоряними Воротами, шлях освітлено. Тепер потрібно все зробити на Білусі. Тоді включиться третинна система: засвітяться всі точки і з’єднаються в певну структуру, вона накриє всю поверхню Землі, хаос припиниться, налагодяться всі зв’язки. Промені Світла будуть прошивати Землю, буде створена нова сітка над поверхнею Землі. Ще раз з Перемогою! Ми завжди поруч з вами. Світло вітає вас! Ви отримали новий статус. Дорога додому освітлена. Світло з вами. Дякуємо за роботу!


Канал Переяслава
07.03.2012

Я та, яку ви назвали Алтайською принцесою, звертаюся до вас, люди.

Не треба бiльше руйнувати Землю. Земля жива, вона втомилася вiд ваших безчинств. Зупинiться. Згадайте, чиї ви дiти - ви частка Всесвiту, Космосу. Ви втратили дихання Космосу, ви задихаєтесь, вам не вистачає розуму згадати, хто ви. Древнi люди, тi що стояли у зародку цивiлiзацii, були мудрiше. Вони тiльки припустилися помилки, що пустили до себе чужинцiв - страшних потвор, в них немає Душi. Вони дiти темряви, вони все знищують i ви всi працюєте на них.

Якщо так буде і далi, темрява поглине i вас. Ви на гранi, iдiть до свiтла, очистiться, свiтло вас врятує.
Востаннє редагувалось Svitovyt 27.03.2013, 19:52, всього редагувалось 4 раз(ів).
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #3 Svitovyt » 31.12.2012, 22:21

Що не канал, так шедевр розумової відсталості:


Канал Ксена
18.05.2012

Під час експедиції команда Кайлас наблизила (пришвидшила) останній іспит не тільки для учнів Академії, але й для всього людства. Іспит: "Перевірка сили Духу, внутрішня стійкість людини". Він складається із багатьох аспектів-уроків.Це і спрямованість (думки, емоції, відчуття) до Світла, або Темряви; це і усвідомлення себе і зовнішнього світу одночасно - як єдине Ціле. Це і бачення взаємодії - причини і наслідки; це і особиста цілісність (кожної миті). Відповідальність за себе, людство, Землю, Всесвіт. Тобто, активовані всі життєві уроки, які ми проходили на Землі. активовані на 100% і одночасно. Це дає можливість "сплячій" частині людства прокинутися, відчути, що сьогодні відбувається на Землі й вирішити для себе, куди вони йдуть: до Бога, чи навпаки, в зворотньому напрямку. Це дає можливість Просвітленим повністю увійти в Силу, доопрацювати всі свої слабкі місця. Це дає можливість людству більшою кількістю здійснити Квантовий Перехід разом із Землею.

Поради від Ієрархії Світла:
- Утримуйте постійно стан єдності зі своїм Духом;
- Тримайте зв’язок із людством, Землею - відчувайте його постійно
- світ довкола вас перевернеться з ніг на голову, а ви, все одно, не дозволяйте собі пірнати з головою в ці шалені події - ні емоційно,ні думками, ні відчуттями, утримайте стан спостерігача;
- темнсутністі не втратять нагоди, вони полюють за кожною Душею, а, тим більше, за Душами Просвітлених, від яких вони відчувають постійну загрозу.

Семеро повернуться з Кайласу незвичайними людьми. Їхні близькі і рідні не впізнають їх: для них вони будуть незнайомці. Це будуть високі Духовні Сутності - Людино-Бог.
Востаннє редагувалось Svitovyt 01.01.2013, 15:55, всього редагувалось 1 раз.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #4 Vadym Litvinov » 31.12.2012, 22:49

Хай люди бавляться...ну що з того що Кайлас чи Космічний розум? Вони в нашій ВІРІ не були і до її розуміння відношення не мають - як і всі інші іновірці.Що нам до них? Яка нам різниця чим займається Щербина? Вони завжди позицінували себе як патріотами України - і це добре - а Кайлас чи Христос з Конфуцієм та Магометом - яка нам різниця? У нас в країні свобода совісті та віросповідування - то хай ідуть люди своїм духовним шляхом - подивимось куди він їх заведе. На Фейсбуці в групі "Рідновіри України" люди які виставляють себе як рідновіри, пишуть марення ще крутіші ніж Щовкошитний чи Трихлебов - що з того? Чи варто звертати на це увагу? Треба розбудовувати свою ідеологію та вчення.Це набагато важливіше чім звертати увагу на інші віровчення.Хай бавляться.
Vadym Litvinov
Вік: 58
Звідки: Запоріжжя.
Репутація: 1
З нами: 7 років 5 місяців

Повідомлення #5 Svitovyt » 01.01.2013, 15:27

Продовжу друкувати, бо дуже цікаво:


Нове послання від Переяслави
31.03.2012
Я та, кого ви називаєте алтайською Принцесою. Хочу сказати вам, що відбулися деякі зміни в подіях:
1. Наближаються землетруси
2. Як наслідок – цунамі
3. Як наслідок – повені
4. На тектонічних розломах уповільнене дихання Землі
5. Дуже важко дихати.
6. У сфері Землі відбуваються зміни – міняються місцями кольори, що призведе до вибухів в атмосфері. Це також вплине на людей. Будуть прибиратися ті, що без Душі. Вони не витримають такого натиску. Це перший ешелон. Так має бути, просто буде менше провідників темряви. Це допоможе трохи очистити Землю від бруду. Їх не намагайтеся врятувати. Це все марно – вони приречені. Ваша задача допомогти планеті: треба відкрити додаткові канали дихання Землі. Є резервні зони: це Тибет, район гори Кайлас; це Білорусь, Біловезька пуща; це материк Індія, штат Пенджаб – точка перетину енергій, там, де були ваші предки-арії. На Кайласі ви встигнете. Все інше ви зможете відпрацювати зараз. Так Землі буде легше. Ваші предки арії готові вам допомогти. Канал працює. У вас все вийде. Зоряна Рада Світла також напоготові. Ви у Світлі і Світло з вами. Удачі!


Я, звичайно, в цій ситуації опинився провідником темряви, бо не вірю в цей космодром. Додам посилання звідки це все взяв: http://udap.com.ua/chenneling.html
Востаннє редагувалось Svitovyt 04.01.2013, 13:51, всього редагувалось 1 раз.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #6 Svitovyt » 01.01.2013, 15:49

Треба трохи ще додати про космічних прибульців, щоб було зрозуміло про що йдеться:

Гості з Андромеди
01.10.2011

Канал Лада

При этом подключении на Канал, в Золотой комнате ко мне подошли существа. Они очень интересно выглядели, такие белые лохматые шарики, с большими круглыми глазками. Они говорили перебивая и перекрикивая друг друга, только псле просьбы говорить потише и по очереди, удалось разобрать эти слова: "Новые существа прибыли с галактики Андромеда. Космический Совет направил их на Землю" Не удивительно, что мне захотелось поговорить с ними и после запроса передо мной возникло существо 18 метрового роста. Казалось, что в его внешности есть только ноги. Длинные - длинные ноги и где-то там небольшое туловище. Голова вытянутой овальной формы с большими глазами. Ушей, рта и носа не увидела. Всё его тело состояло из какой-то полупрозрачной зелёной субстанции. Его голос, внятный и лишёный эмоций возникал сразу в моей голове, опережая вопросы. Вот его послание: "Мы прибыли с галактики Андромеда, с Белой звезды. Мы здесь, для исполнения нашей миссии. Мы принесли с собой новую программу развития планеты Земля. Её активация произойдёт при Вознесении. В ней заложена ваша новая жизнь. Мы прибыли на Землю 30.09.11., в составе 800 наших лидеров.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #7 Svitovyt » 02.01.2013, 11:09

От яке геройство проявили, кримські "піраміди" захистили, аж страшно, якою силою володіють. Приказка в самий раз: чим би дитя не тішилося, аби не плакало. Хотілося б вірити, що 2000 км це описка, просто добавили зайвий нуль.

6-8 січня 2011р. відбулася експедиція команди школи Шлях Просвітлення до Криму, в якій приймало участь 50 учнів школи. Пройдено маршрут довжиною понад 2000 км, за час експедиції вдалося здійснити наступне:
Очистити територію семи Кримський пірамід від некрореальності та захистити їх від зовнішніх впливів.
Активізувати потужність третьої Кримської піраміди та передати в розпорядження її Хранителя енергетичне послання від Оранти.
Відкрити Джерело Життя через третю Кримську піраміду та активізувати весь комплекс із семи підземних пірамід.
Здійснити сходження на Портал Часу поблизу селища Ласпі та отримати можливість завести в Кристал Землі енергію Оранти.
Проведена унікальна операція із зупинки лінійного часу на планеті до 12.08.2011р заради підготовки всього людства до Квантового Переходу.
Заведено енергію Тетраксісу в Кристал Землі для поєднання енергії води та ефіру, тобто, енергії єдиного Батька-Матері (Поруші та Притіті)
Через активізацію світлозвукового континіуму активовано всі пірамідальні структури на Землі (звук ДО-МІ-СОЛЬ).
Велика вдячність всім учасникам експедиції, що не побоялися здійснити сходження на висоту 650 метрів посеред ночі засніженими схилами й блискуче виконати свою роботу при світлі Місяця посеред Кримських гір. Ваші муки виправдані тим неймовірним результатом, якого всім нам вдалося досягти у цих складних умовах. Я пишаюся, що був з вами у ці історичні дні. Дійсно, школа – це всі ми і вклад кожного з вас у спільну справу - неоціненний! Особлива вдячність Олі, Тані та Оксані за мужність, яснобачення і рішучість. Хай бережуть вас Рідні Боги! АУМ!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xYOUrNcISv4[/youtube]
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #8 Ярослав Свидрань » 03.01.2013, 18:22

Востаннє редагувалось Ярослав Свидрань 03.01.2013, 18:45, всього редагувалось 1 раз.
Ярослав Свидрань
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 4
З нами: 7 років 5 місяців

Re: Шлях "просвітлення" від Віктора Шовкошитного

Повідомлення #9 Ярослав Свидрань » 03.01.2013, 18:44

[quote="Світовит"][b]РУНВіра під керівництвом Святослава Щербини посилила пропагування Української духовної академії просвітлення Віктора Шовкошитного. Ознайомившись із матеріалом, можна впевнено сказати, що академія Куровського в дурисвітстві набагато відстає. Причому ці "космічні піраміди" з голови духовних провідників поширюються на прихожан під час богослужінь РУНВіри.

Висновки не втішні! За 20 років рідновіри зовсім забули з якою метою творили свої громади. Справді, за цей час багато чого змінилося але Головна Мета мусить залишатися не змінною, Вона є Основою - Суттю існування Їдеї і Чину Рідної Віри.
Рідна Віра, найперше - Об'єднання Сповідників Духовного Шляху Пращурів Русинів-Українців. Той шлях, його напрямок, означений конкретними завданнями. Тако ж вказані засоби і методи їхньої реалізації. У чому ж тоді справа?!.
"Підняття рейтингу" Рідної Віри у спосіб шахрайства, оманювання свідомости вірян є злочином.
Ярослав Свидрань
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 4
З нами: 7 років 5 місяців

Re: Шлях "просвітлення" від Віктора Шовкошитного

Повідомлення #10 Русин » 12.01.2013, 12:46

Русин
Звідки: Київ
Репутація: 0
З нами: 8 років 11 місяців

Повідомлення #11 Vadym Litvinov » 13.01.2013, 19:00

Vadym Litvinov
Вік: 58
Звідки: Запоріжжя.
Репутація: 1
З нами: 7 років 5 місяців

Повідомлення #12 Svitovyt » 19.01.2013, 20:50

Трохи новенького від космополітів Шовкошитного. Звинувачуючи інші релігійні організації у бізнес-проекті, Шовкошитний забувся сказати, що його проект теж будується на бізнесі і дурисвітстві:

На завершення наведу декілька Божественних імен. Якщо їх читати вранці, то ви на цілий день отримаєте такий заряд енергії, що зможете «гори звернути». Повірте мені, усе геніальне - просте!

АБСОЛЮТ-АБСОЛЮТНА ІСТ
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #13 Svitovyt » 19.02.2013, 22:19

А ось і ваші космічні конкуренти. Зробимо і їм рекламу:

Последние Небесные известия

В прошлом году очень много шума подняли вокруг даты «конца света» - 21.12.2012 года. Только ленивый не обсуждал эту тему, не повторял прогнозов и глупостей разного рода «экспертов», «ясновидцев», «тибетских лам». Многие люди действительно ждали кончины мира. При этом запасались продуктами питания и предметами первой необходимости. Как будто все это могло понадобиться в мире ином, который якобы должен был нас всех забрать.
Рубеж 21.12.2012 года был успешным образом преодолен.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #14 Svitovyt » 08.03.2013, 21:19

Оце як прочитаю скільки зроблено Академією, так в мене враження, що вже в Раю повинні жити. Чого це я дивуюся, адже їм допомагають прибульці з Андромеди. Як все просто: прийшли повітря поганяли і все вилікували, поправили. Яку траву курили, бо щось раю вашого не бачу? Наступний раз беріть із собою мішки для сміття, хоч якась користь буде.

Звіт про експедицію
19.02.2013

17 лютого 2013 року відбулася експедиція на Око Миру та Острів Богів, в якій приймало участь 69 учнів Академії.

За час проведення експедиції вдалося виконати наступний обсяг робіт:

На Оці Миру
1. Очистили кристал Ока Миру від впливу енергії низьких вібрацій через думки людей.
2. Очистили сітку тектонічних розломів планети Земля від енергетичного бруду, відновили та підсилили потік енергії Землі.
3. Очистили через Чашу Знань минуле та сьогодення від негативних програм, щоб створити нове майбутнє людства на підмурках знань Пращурів.
4. Зруйнували системи-програми «Чорні платформи та Базис», що були створені Темною Ієрархією; відновили роботу системи енергетичного живлення матінки Геї, розблокувавши та запустивши Колесо Рівноваги Землі.
5. Завершили роботу з Лисою горою: ліквідували блоки темносутнісних - відправили до Творця меч Зікфріда, що уповільнював розвиток Білої раси людей; замінили Кристал Лисої гори в Києві; активізували Капсулу Часу з досконалою ДНК Шостої раси.
6. Стерли на гербах міст України програму «Знищення козацтва та волі характерників». Перепрограмували символи на деяких гербах українських міст для позбавлення від впливу темносутнісних та спрямували ці символи на єднання чоловічого й жіночого Божественного початку та розвиток Українського Народу.

На Юрієвій горі біля м. Сміла
1. Очистили від некрореальності Юрієву гору і м. Сміла; замінили Кристал гори.
2. Відновили Храм Арея.
3. Відродили серце Батька Ора.
4. Створили Священнообитель і Храм Рідних Богів та розповсюдили вплив енергії древнього Святилища Острів Богів на всю Україну та планету Земля. Острів Богів знову в Силі!

Усі новостворені та відновлені місця під’єднали до Єдиної системи енергетичної безпеки України.
Дякую всім учасникам експедиції за витримку, розуміння і справжній професіоналізм. Ви зробили неоціненний вклад в новітню історію людства і Землі. Хай бережуть вас Рідні Боги!
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #15 Svitovyt » 10.03.2013, 10:38

Оце питав у членів громади, де керівники пропагують ідеї "Свідків прибульців з Андромеди", як вони ставляться до цього космополітичного дурисвітства. І що ви думаєте, частина казала, що вони до того не мають відношення, а чим займається їхній голова, для них немає значення, бо ходять на Священну годину прославляти Дажбога, а потім йдуть і не беруть участі у тому космічному дійстві. Інші навіть пробували теж побачити космічні кристали і прибульців і щось виходило, тому досить позитивно поставилися. Були й такі, що заявили, а які претензії до них, от і висловлюйте свої зауваження керівникам. Та є, панове, і до вас претензії, бо ви дозволили робити у своїй громаді відверте шарлатанство, ви відмахнулися, а частина увірувала, а потім і не дивуємося як організацію, а то й держави накривають різне дурисвітство - бо ви стояли осторонь. То чому дивуватися, що жидо-христосівство заполонило Русь, може й не треба було його вогнем і мечем вводити, достатньо було промовчати, а прихильники ідеї з'являться і при нагоді вже розправляться невірними чи темними силами. А керівнику вашому вже й казати немає про що, бо він на тому гроші став заробляти і є частиною побудованої системи брехунів.
До речі, не нагадало вам оце пришестя прибульців з очікуванням другого пришестя Христоса і його боротьбою з темними силами? То Нубіру чекають, то прибульців зустрічають... а хтось нашою державою "керує".
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #16 Svitovyt » 28.04.2013, 20:16

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців


Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron