Репресії проти Патріотів України

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #1 Svitovyt » 24.08.2011, 22:02

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #2 Svitovyt » 25.08.2011, 10:03

СБУ влаштувала нічний обшук у помешканні одного із затриманих патріотів
У ніч з 25 на 25 серпня працівники СБУ провели обшук на квартирі у активіста «Патріоту України» Сергія Бевза і його дружини Христини. Про це повідомляє у своєму блозі відомий український блогер Олена Білозерська, яка була присутня на місцї події.

http://www.ut.net.ua/News/29310
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #3 Величар » 26.08.2011, 15:14

Начальнику УСБУ в Харківській області
Полковниченку О.М.

22-23.08.2011 р. у м.Васильків Київської області було затримано дев'ятьох патріотів. Відверто зфальшовані звинувачення у підготовці терористичного акту були висунені тільки трьом з них і лише 25.08.2011, інші до сьогодні знаходяться у приміщенні ІТТ СБУ без пред'явлення жодних звинувачень.
Ці дії наша Організація розглядає як репресії проти українських патріотів, адже спрямованість таких дій є відверто антинаціональною і з самого початку цього процесу наявні були відверті порушення чинного законодавства України.
Так, на широко розповсюджених у ЗМІ кадрах віднайдення у затриманих вибухового пристрою явно видні порушення техніки безпеки при поводженні з вибухівкою. Таке вилучення передбачає обмундирування сапера у спеціальний костюм, користування спеціалізованими щипцями і евакуації людей з радіусу ймовірної дії вибухового пристрою. Натомість у відеоматеріалах ЗМІ явно видно, що людина, яка вилучає вибухівку бере її просто руками, без жодного спеціального спорядження. Люди з ймовірного радіусу дії не евакуйовані, більше того — журналістами ведеться відеозйомка цього процесу. Це може навести лише на два можливі висновки: або сапером СБУ працює відвертий непрофессіонал, або сапер СБУ заздалегіть знає, що поводиться не з вибухівкою, а отже має місце відверта фальсифікація.
Патріоти, затримані у цій справі були запрошені до СБУ як свідки, але це запрошення відбувалося силоміць і серед ночі, тобто людей фактично викрадали з їх домівок. До офіційного пред'явлення звинувачень (тобто для трьох патріотів — впродовж 2-3 діб, для інших — до сьогодні) не допускають адвокатів. Це дає підстави припускати, що на затриманих намагаються чинити психологічний, а можливо й фізичний тиск. У домівках затриманих відбуваються обшуки без присутності їх рідних, а лише з «привезеними» понятими, роль яких виконують військовослужбовці. Окремої уваги варто приділити обшуку у квартирі затриманого депутата Васильківської міської ради Київської області Сергія Бевза. Він був здійснений особами у масках, які відмовилися пред'явити жодні документи, але силоміць вдерлися серед ночі до приміщення, де перебувала дружина С.Бевза з грудною дитиною.
Речник СБУ Марина Остапенко у своєму спілкуванні із представниками ЗМІ зводила відвертий наклеп на всіх націоналістів, які пропагують традиційні цінності та культ традиційної української родини, безпідставно звинувачуючи патріотів у сексуальних збоченнях.
23.08.2011 р. у м.Харкові відбувся напад невідомої особи на офіс ХОО ВУТ «Просвіта» за адресою: м.Харків, вул.Римарська, 18. Дана особа погрожуючи фізичною розправою над членами нашої Організації і українцями взагалі, вчинила замах на вбивство по відношенню до двох молодих патріотів, тяжко поранивши 5 посрілами одного в район грудей, другого — в шию. Дана особа представниками нашої Організації була знешкоджена, але кримінальна справа міліцією була порушена по факту хуліганства, а не замаху на вбивство. А враховуючи те, що нападник мав зброю, засіб спеціального зв'язку (рація) та велику суму грошей при собі (понад 6 000 доларів США) є реальна ймовірність того, що даний напад є замовною політичною провокацією. У палаті, де зараз перебувають наші поранені, до сьогодні чергує міліція - хоча нікому з них не було висунено жодних звинувачень, але фактично вони є затриманими. У зв'язку з цією справою у приміщенні «Просвіти» було проведено обшук начебто для віднайдення засобу нанесення тілесних ушкоджень, хоча це приміщення до справи фактичного відношення не має. З невідомих причин було вилучено внутрішню організаційну документацію (яку у протоколі про вилучення переписано не було) і організаційні внески на сплату комунальних послуг на суму 3100 грн.
Таким чином, наявні відверті репресії проти нашої Організації і наших ідейних побратимів з інших міст України, здійснюється відверта ідеологічна та політична дискримінація патріотів України.
У зв'язку з вищезазначеним вимагаємо від Служби Безпеки України:
1. Звільнити з-під варти затриманих у м.Васильків Київської області С.Бевза, І.Мосійчука, В.Шпару, О.Чернегу, В.Пухтія, М.Бондаренка, О.Крикунова, В.Зателепу, Ю.Бойка та покарати осіб, винних у фальсифікації справи проти них.
2. Принесення вибачень речником СБУ М.Остапенко за відвертий наклеп на патріотів України.
3. З'ясувати і покарати замовників репресій проти патріотів України.
У разі, якщо дані вимоги не будуть виконані, наша Організація та наші ідейні побратими з інших міст України матимуть всі підстави розглядати СБУ та її голову В.Хорошковського як головного організатора репресій проти українських патріотів, а відповідно і ворога української нації та держави.

Головний Провідник
ХОГО «Патріот України» А. Є. Білецький


Зображення

Останні новини: - репресії у Луцьку http://sna.in.ua/archives/10661
В Києві зараз триває пікетування СБУ
Величар
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 3
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #4 Радомира » 30.08.2011, 13:46

У Донецьку за святкування Дня незалежності на допит до міліції викликали заступника голови Конгресу Українських Націоналістів Марію Олійник.

"В понеділок 29 серпня, під час чергового судового засідання по справі закриття україномовних шкіл Макіївки, в якому я представляла інтереси батьків школярів, донецька міліція намагалась на вході в суд доправити мене до відділу міліції на допит", - розповіла вона.

Олійник відмовилась куди-небудь іти, мотивуючи це неможливістю покинути батьків під час суду, а журналісти, за її словами, стали на захист.

"Тоді міліція вручила мені запрошення, згідно з яким я маю бути у середу 31 серпня о 15.00 у Ворошилівському райвідділку міліції міста Донецька в якості очевидця по факту проведення святкових заходів до 20 річниці Незалежності України у Донецьку", - продовжує заступник голови Конгресу Українських Націоналістів.

За словами політика, донецька влада таким чином мститься їй особисто за організацію святкування ювілею Незалежності, коли сотні донеччан провели ходу центром міста та співали українських пісень на відміну від влади, яка святкувала це свято 22 серпня.

"Заявки на проведення заходів 24 серпня у Донецьку національно-патріотичними партіями було подано заздалегідь. Але, з подачі міської влади кілька громадських організацій після нас подали заявки на заходи у той же самий час і у тому самому місці. З 17.30 23 серпня до 5.30 24 серпня, тобто цілих 12 годин, тривало судове засідання під керівництвом судді Тарасенка, який своїм рішенням заборонив усі святкові заходи в Донецьку цього дня", - розповіла вона.

За словами Олійник, 24 серпня о 6.00 ранку їй зателефонували і спробували зачитати постанову суду, однак вона слухати не стала, бо такої норми не існує. "24 серпня біля 500 осіб зібрались на площі Лєніна та пройшлись ходою до пам'ятника Шевченка, де провели мітинг і святковий концерт, як і планувалось. За що тепер і прагнуть мене покарати", - підкреслила заступник голови Конгресу Українських Націоналістів.

Gazeta.ua
Радомира
Радомира
Звідки: Україна
Репутація: 1
З нами: 11 років 9 місяців

Повідомлення #5 Svitovyt » 31.08.2011, 14:52

Банкову закидали димовими шашками (акція на захист політв’язнів - фото)

http://bilozerska.livejournal.com/503351.html
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #6 Svitovyt » 01.09.2011, 22:38

2 вересня 2011 року об 11 год. за адресою вул. Солом’янська, 2-А відбудеться засідання Апеляційного суду м. Києва щодо зміни запобіжного заходу для С. Бевза та В. Шпари. Вони заарештовані по справі так званих „васильківських терористів”.
1 вересня відбулося слухання в апеляційному суді по справі Ігора Мосійчука. Його залишили під вартою і навіть не привозили в зал суду.
Українофобська влада та її політична поліція – СБУ цілеспрямовано знищує український патріотичний рух. Проте боротьба продовжується, побратими вийдуть на свободу, а злочинці в пагонах отримають своє.
Поширюйте інформацію, приходьте на суд, долучайтеся до боротьби! Не відступати! Тільки наступ! Тільки перемога!
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #7 Svitovyt » 11.10.2011, 21:39

Увага! У Харкові затримано двох активістів Організації “Патріот України” та Соціал-Національної Асамблеї Ігора Михайленка та Віталія Княжеського! Їх перевели у підозрювані у справі стрілянини біля харківського офісу і затримали. Стає очевидно, що українофоб. що відкрив стрілянину заодно із репресивними органами і діяв згідно їхнього плану. Він зараз проходить у справі як постраждалий.
Репресії проти Організації продовжуються!
http://sna.in.ua/archives/11694
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #8 Svitovyt » 19.10.2011, 10:17

19.10.2011 10:59
"Васильківських терористів" залишили за ґратами ще на два місяці

http://gazeta.ua/articles/politics/_vas ... aci/405434
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #9 Svitovyt » 25.10.2011, 18:42

25.10.2011 16:20
Свідок у справі "васильківських терористів" розповів, як його "ламали" в СБУ

http://gazeta.ua/articles/politics/_svi ... sbu/406476
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #10 Svitovyt » 11.11.2011, 11:14

Прямо зараз (близько пів на дев’яту ранку) у Харкові СБУ штурмує харківський офіс організації “Патріот України”. До офісу увірвався спецпідрозділ СБУ Альфа. Вслід за ними зайшли слідчі СБУ.
Свої дії вони покищо ніяк не мотивують.
Просимо харківських журналістів прямувати до харківського офісу. Адреса: вулиця Римарська, 18.
http://sna.in.ua/
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #11 Svitovyt » 28.12.2011, 21:26

Відео
phpBB [media]
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #12 Svitovyt » 09.01.2012, 17:48

Відео
phpBB [media]
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #13 Svitovyt » 10.01.2012, 18:42

Відео
phpBB [media]
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #14 Svitovyt » 13.01.2012, 19:47

Офіс харківської "Просвіти" взяли штурмом, а її секретаря - в "заручники"
В офіційній заяві харківської "Просвіти" повідомляється, що 29 грудня на її офіс було вчинено збройний напад.
"Група приблизно у 15 осіб, озброєна спецзасобами, пістолетами Флобера, димовими шашками, зламавши ґрати на вікні, увірвалася у кімнату, де зберігалася документація. Поки частина нападників, застосовуючи вогнепальну зброю, палки з колючим дротом та кувалду, проривалися далі у приміщення, їх спільники цілеспрямовано палили на подвір'ї організаційну документацію, книжки про голодомор, історію УПА, твори Кобзаря", - зазначили просвітяни.
Далі:
http://gazeta.ua/articles/np/418014/9
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

1

Повідомлення #15 Tor » 13.01.2012, 22:44

Ну 1 клоуни в СБУ працюють я ледве з1 ст1льця не впав в1д см1ху коли показали старий алюм1н1евий сифон з китайським будильником та батарейками розм1шили так розшм1шили.А пот1м сказали рад1ус д11 100м.Що це муляж зрозум1в нав1ть особливо не розбираючийся в вибухов1й справ1 хлопець.
Нав1ть якщо його повн1стю напхати порохом з цвяхами то в1н може т1льки фарбу подряпа на памятнику.
Н1чого не зм1нилося з час1в террору коби коли нквд само п1д1слало вбивцю який застрелив к1рова щоб накрити хвилею репрес1й тих кого син еврея хот1в знищити.

"органи" вже мабуть ознайомились з"азами вибухово1 справи".Я пов1домлення витер а то ще на1дуть за "терористичн1 мисл1"
Tor
Звідки: Днепр
Репутація: 1
З нами: 10 років 2 місяці

Повідомлення #16 Величар » 14.01.2012, 22:40

тут ще момент цікавий є. Кажуть що подібну штуку вилучали на офісі "Пори" у 2004р. Фото/відеоматеріалів про те ще не знайшли, але можно підозрювати що десь на складі СБУ "бомба" пролежала 7 років і от знов знадобилась
Величар
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 3
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #17 Svitovyt » 15.01.2012, 17:42

До етнічних Українців демократичних країн

ЗВЕРНЕНЯ


Тринадцятого грудня 2011 року у Сімферополі стався відкритий акт новітнього геноциду етнічних українців – рейдерське захоплення приміщення благодійного фонду “Соціально-духовний центр українців” (м. Сімферополь, вул. Київська 139А), що був однією з баз формування етно-української свідомості в Криму.
Без будь яких законних підстав, без рішень суду, без присутності судового виконавця до 30 молодиків виламали двері, вкрали особисті речі та гроші працівників центру та перекрили вхід волонтерам й читачам бібліотеки.
Всі ці беззаконня чинилися на очах у працівників міліції, яка ламанню дверей та грабунку не перешкоджала.
Організаторами та виконавцями цього акту геноциду виступила відома місцева комерційна фірма та КП “ЖЕО Київського району м. Сімферополь”.
Соціального-духовний центр українців у приміщенні, що захоплено рейдерами, перебував з 1996 року, з моменту реєстрації, про що свідчить “Довідка про включення у єдиний державній реєстр підприємств та організацій України“ та був створений для формування україномовної бібліотеки. Бібліотека має зараз більше шістнадцяти тисяч книг, більшість яких подаровано українцями діаспори, й тому є унікальними, особливо в Криму. Створення центру українців в Сімферополі було відповіддю на дике ураїноненависництво у Криму. Відразу після створення в бік засновників центру почалися погрози, билися вікна, був підпал. Тому захоплення приміщення центру логічно завершило ці провокації. Все це нагадує початок тридцятих років минулого сторіччя, коли перед Голодомором було знищено незалежні культурні осередки.
Особлива цинічність дій україноненависників полягає в тому що практика нищення здійснюється руками частично запроданців українців, що стали місцевими колабораціоністами та квіслінгами.
З кожним роком у Криму та в Україні кількість етнічних українців зменшується не тільки в абсолютному вимірі, а й у відсотках до загальної численності населення. Нашу країну заселяють представники інших народів, які часто ігнорують інтереси корінного населення. Тому логічно випливає питання “Чому так?” Чому держава Україна фінансує повернення кримських татар, вірмен, болгар, та німців у Крим, а на програми повернення етнічних українців в Україну, як не було так і не має?
Чому за прикладом Росії, Німеччини Україна не ухвалила програму повернення етнічних українців в Україну? Чому вимирає село та знищується малий бізнес – бази нашого етносу?
Таких “Чому” набереться дуже багато.
В Україні давно сформована й здійснюється реальна “національна ідея – російський фашизм. Тому засновнику російського фашизму та ідейному батькові концтаборів в Росії – Леніну зберігаються пам'ятники в Україні.
В нових умовах цей фашизм, що став реальною ідеологією й практикою в Україні маскується в “про європейські” одежі. Та суть його залишається таж “тихими” засобами знищити незалежну етноукраїнськість, особливо такі культурні центри як в Сімферополі.
Тому жертви сьогодні і не помічають цих процесів, а особливо не можуть зробити таких узагальнень.

Дії осіб, що здійснили незаконне захоплення приміщення Соціально-духовного центру українців цілком підпадають під “Конвенцію про запобігання злочину геноциду та покарання за нього”.
Стаття II
В Конвенції під геноцидом розуміються наступні дії, що здійснюються з наміром знищити цілком або частково, яку-небудь національну, етнічну, расову, релігійну групу як таку:
c) навмисне створення для якої-небудь групи таких життєвих умов, що розраховані на повне чи часткове фізичне знищення її;
d) міри, розраховані на запобігання дітородіння в середовищі таких груп;.

Стаття III
a) геноцид;
b) змова з метою здійснення геноциду;
e) співучасть у геноциді.

Стаття IV
Особи, що чинять геноцид чи які-небудь інші з перерахованих у статті III діянь, підлягають покаранню, незалежно від того, чи є вони відповідальними по конституції правителями, посадовими чи приватними особами

Тому особи, що скоїли незаконне захоплення приміщення центру мають відповідати згідно із статтею III “Конвенцію про запобігання злочину геноциду та покарання за нього”
Працівники міліції, що не запобігли злочинному захопленню приміщення Соціально-духовного центру українців, мають відповідати як особи, що сприяли скоєнню акту геноциду згідно із наведеними статями.

Прошу допомогти в створенні Правозахисного Об'єднання етнічних українців в Україні.

З повагою
Микола Олексійович Гринь, директор благодійного фонду
“Соціально-духовний центр українців”, вул. Мате Залки, буд. 11, кВ.9
м. Сімферополь, АР Крим, Україна 95053
Тел. +38 098-254-38-37
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #18 Миколай » 17.02.2012, 12:01

Миколай
Репутація: 0
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #19 Svitovyt » 26.02.2012, 20:35

26.02.2012 17:15
"Патріот України": СБУ стежить за усіма громадськими організаціями в країні

http://gazeta.ua/articles/life/_patriot ... ini/424394
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #20 Svitovyt » 06.04.2012, 19:40

Лідера "Патріота України" залишили за ґратами ще на два місяці

http://gazeta.ua/articles/np/_lidera-pa ... aci/430426
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Наст.

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron