Рідна Віра та міжнаціональний мир

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #81 Василь » 06.04.2011, 15:51

І ще хочу додати, а чи не відвідує ваш сусід "котрий добрий і подав води" сіоніских зіьрань і чи не є він членом сіоніської громади. Як там у них в торі "допомогти гою можна, але тільки для того щоб він потім ходив і розказував що євреї добрі". Бо у нашому місті двісто сорок з копійками родин еврейських що є членами сіоніскої громади. От ще б дізнатись де саме збираються, це було б взагалі гарно. Інформація достовірна, де взяв не питайте.
Василь
Репутація: 0
З нами: 8 років 7 місяців

Повідомлення #82 Василь » 09.04.2011, 23:24

Я тобі задопомогою комп програм також можу що хоч зробити.. але от підробку від не підробки за своє фотошопне життя я таки навчився розрізняти. Але тут краще не будемо сперичатись про це.
Василь
З нами: 8 років 7 місяців

Повідомлення #83 vinceslav » 10.04.2011, 22:16

А ТУТ СПРАВА НАВІТЬ НЕ в підробках,просто ,якщо в мене є фотки,де я з Медведчуком,Тимошенко.Литвиним-це зовсім не означає,що це мої щирі друзі,які оберігають мене від усіх негараздів..
vinceslav
Автор теми
З нами: 9 років 9 місяців

Повідомлення #84 Svitovyt » 25.05.2013, 09:09

"Присягаюсь, я тебе заріжу!"
Анар Меджидов, якому тернополянки Софія та Христина відмовили на пропозицію познайомитись, озвірів. Христину, зловивши за волосся, кинув до землі, Софію відлупцював ногами. Дівчата лікуються. Одна вдома, інша – у лікарні. А чоловік навіть у присутності міліціонерів і далі погрожував жінкам та свідкам

Далі: http://20minut.ua/Novyny-Ternopolya/Podii/10276523
Svitovyt M
Адмін
Аватар
Вік: 52
Репутація: 13
З нами: 12 років 1 місяць

Поперед.

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість