Сторінка 1 з 5

Мінюст зареєстрував організацію підарасів

Повідомлення #1Додано: 08.02.2011, 11:10
Svitovyt
Міністерство юстиції України легалізувало всеукраїнську громадську організацію лесбіянок, геїв, бісексуалів і тренсгендерних людей (ЛГБТ).
Тепер маємо, як в Європі, офіційно зареєстрованих збоченців. Це крутять по ТБ як досягнення дермократії.
Ця хвороба іноді виникає через збої генної системи, а також через розлаштування психіки. Останні якраз залежать від настроїв суспільства. Якщо суспільство засуджує одностатеві відносини, а ще краще переслідує кримінально, то випадків гомосексуалізму край мало. А у випадках із сучасними європейськими цінностями, коли про гоміків кажуть відкрито, співчуваючи, а то і хвалебно, а також реєструють шлюби між ними, то розкладаються нормальні родинні відносини, падає народжуваність. Щоб мати нормальний розвиток суспільства маємо засудити збоченців.

Повідомлення #2Додано: 08.02.2011, 11:30
Svitovyt
Відповідь з одного форуму:
Якраз більшість підарасів не стають такими "від природи", з усієї маси цих виродків, ті які "з народження" складають 1-3%!!! всі інші а це 99-97% ними стають на різних етапах "зізрівання" людини, тобто та сама пропаганда, де молодому ще не сформованому хлопаку/дівчині довблять мозок смі,журнали,газети,тв,фільми ну ви певно самі це бачите.тому я можу узагальнити вашу відповіть так що ви мене підтримуєте на 99-97%.це раз
по-друге навіть ті 1-3% чисто кровних підарів ними стають внаслідок порушення гормонального балансу плоду під час дозрівання в утробі матері... В ТОМУ числі велика доля ймовірності,якщо мати вживає алкогольні,а в більшості різні напої де присутній хміль,або так зване "пиво".так от,внаслідок цього народжуються підари різних мастей,транси,різні збоченці....назви їх не важливі,важливе інше,що ці люди справді хворі,і потребують негайної ізоляції.

Повідомлення #3Додано: 08.02.2011, 22:42
Tor
Треба створити для них гетто десь поближче до 1зра1ля !
1 подивитись церез ск1льки рок1в вони вимруть!

Повідомлення #4Додано: 08.02.2011, 23:45
vinceslav
Світ,ти в свойому житті кудись виізжав за кордони "Хацапетівки"-КОЛ

Повідомлення #5Додано: 09.02.2011, 00:16
Tor
В1нцеславе т1льки не треба стверджувати що вся демократ1я тримается на педиках лезб1янках и т.д.!!!
Мухи окремо котлети окремо!
Я наприклад не прид1ляю уваги више згаданим особам.
Але як правильно констатував волхв багато п1дл1тк1в як1 п1ддалися "толерантн1й пропаганд1"!
Якщо ран1ше хлопчику який десь почув про ге1в пояснювали що це неприродньо.То зараз жидотолеранська пропаганда пояснюе це як особлив1 потреби в1дм1нн1сть в1д 1нших 1 мов н1чого можна жити!
Або взагал1 заохочуе!Жопа чешется то ти хлопче гей!А треба в баню сходити.Або на глисти перев1ритись!
Насправд1 як 1 констатував Св1товит в1д народження процент таких людей дуже малий.
Ц1каво твоя дитина почала вМар1чку ходити ти що сказавби н1чого страшного яж повинен бути толерантним демократом!

Повідомлення #6Додано: 09.02.2011, 07:31
vinceslav
Демократія тримається на людях,що мають власну гідність,та не дозволяють себе принижувати,на відміну від нас,при совдепі на кухнях злобно шипіли,а зараз-на форумах.Геї та лесбіянки були у всі часи.переслідувати їх-велика дурість.від реклами вони не множаться.та й де та реклама.?Що хоча б один кліп був на ТВ(хіба що Кость Гнатенко щось там співав при Кучмі один раз)До речі,серед цих людей є багато талановитих-Елтон Джон,Чайковський та інш.Є спеціальні клуби,куди вони ходять(А мАРІЧК

Повідомлення #7Додано: 09.02.2011, 10:29
Svitovyt
А мені не все одно ким стане моя дитина. Якщо вона гей чи норкоман, то втрачена для суспільства. Щось ви, пане Вінцеславе, дуже стали дбати за педіків, жидів і чорних - вони за себе й самі добре дбають. Рідновірам треба думати про нормальні родинні стосунки і повноцінних членів суспільства. Світ це виживання, більше всяких збочень - система згнила, народ виздихує і його завойовують більш сильніші. Якраз наші вороги і дбають, щоб ми самі загнули на збоченнях, і війни не треба.

Повідомлення #8Додано: 09.02.2011, 13:11
Миколай
Проблема в тому що у нас держава стоїть осторонь усіх цих проблем. Держави просто ніби і немає. Із західної демократії ми беремо лише найгірше.
Звичайно стріляти і саджати в тюрми - це не гуманно і не потрібно. Якщо якийсь гомосексуаліст тихо-спокійно собі працює на заводі, фабриці, пише музику, то він нікому не заважає і приносить користь економіці і суспільству. Але якщо він рекламує свою хворобу, то це безумовно згубно діє на суспільство, на виховання молодого покоління. Таке треба не допускати і карати, хоча б адміністративно. А для цього потрібно прийняти відповідний закон. А для того щоб прийняти такий закон, держава повинна мати стратегію виховання молодого покоління.

Повідомлення #9Додано: 09.02.2011, 13:30
Рiзбяр Лiтвiнов В.О.
Одним з перших законів, яка прийняла Верховна рада самостійної та суверенної України було скасування відповідальності за наркоманію та статеві збочення... Пройшло трохи менше двадцяти років - педиків меньше не стало, але і більше іх не стало... Відніше й гучніше про них стало - це безумовно... мабуть тому й здається, шо іх набагато більше - але це далеко не так.

Висновок: не треба драматизувати - треба правильно виховувати наших дітей, навчати іх відрізняти, де добре, а де погане...
А волати це справа даремна... Краще, для прикладу, дати подивитися видео про те, як збоченці від СНІДа здихають...
Згадайемо приклад Митрідата Понтійського, котрого з дитячого віку годували отрутою в малих дозах...і коли він став царем його неможливо було отруїти.

Повідомлення #10Додано: 09.02.2011, 13:55
Svitovyt
Правильно, Вадиме, з дитячих років треба показувати, що підари це збоченці і хворі люди, щоб коли людина виросла, то у неї була відраза до цього елементу. А нам показують, що це такі бідні люди, яких не сприймає суспільство, а вони такі талановиті, такі виховані, такі культурні, що треба під них і закони зімнювати і в офіційних документах писати (для всіх) не тато і мама, а родитель №1 і №2, бо бачите це ображає їхню гідність. А гідність нормальних людей це не ображає?

Повідомлення #11Додано: 09.02.2011, 14:34
vinceslav
пане Вінцеславе, дуже стали дбати за педіків, жидів і чорних - вони за себе й самі добре дбають. Рідновірам треба думати про нормальні родинні стосунки і повноцінних членів суспільства.

А Я НЕ ТІЛЬК

Повідомлення #12Додано: 09.02.2011, 14:45
Svitovyt
vinceslav
Дякую за побажання, я вже якось сам розберуся у своїх родинних стосунках.
А от питання гідності нації ви самі зводите нанівець. Від того, що тут почнуть плекати толеранцію до педиків, чистіше на вулицях не стане.

Повідомлення #13Додано: 09.02.2011, 18:05
Svitovyt
Ця тема якраз стосується моральних устоїв нашого народу. Якщо ми не будемо противитися цьому, то завтра з екранів телевізора не будуть злазити ці збоченці.

Повідомлення #14Додано: 09.02.2011, 21:01
Величар

Повідомлення #15Додано: 09.02.2011, 21:27
Jivoslav

Повідомлення #16Додано: 09.02.2011, 21:31
Tor

Повідомлення #17Додано: 09.02.2011, 21:51
Svitovyt
Jivoslav
Ті хто кидається з даху, того лікувати треба. А те що педіки підлітків спонукають до статевих відносин, це те ж факт і досить поширений. А "талоновитість" полягає часто у тому, що хочеш роль отримати, чи на сцену вийти ставай раком. А потім замкнуте коло, підріс - нагнув іншого. Після цього з'являється відраза до жінок. Через рекламу кількість збоченців прогресує. А на психологічному рівні і фізіологічному у дуже великої кількості людей закладена тяга до гомосексуалізму, і тільки через виховання ми не піддаємося тваринному інстинкту, бо ми люди. Ми ж і людей не їмо через виховання, хоча природою відрази не закладено.

Повідомлення #18Додано: 09.02.2011, 21:57
Jivoslav
Значить поцріарха гундяя можна зустріти, а підарасів пустити на ходу нізя? Я б ще посумнівався, хто з них більший педик... :lol:
Ні, ну можна піти по зразку Росії і випустити на педиків оскаженілих церковників і фашистів, попів з бейсбольними битами та братків. Але чи варто воно крові?

Краще пильнуймо свої родини і розказуймо, що насправді є погано. І наскільки погано.

Повідомлення #19Додано: 09.02.2011, 22:03
Jivoslav
Світовите, я говорю про свій досвід спілкування з педиками. У жодного немає відрази до жінок, навпаки - багато подруг (ех, мені б стільки ;)), просто немає інстинкту розмноження. І талановитість не показушна, без сцени тощо.

Коли ми кажемо про рекламу, то тут треба взагалі уважно дивитись на попсу. Над створенням попси працюють люди, завдання яких відволікати суспільство від реальних проблем. Усі ці люди знають, шо педиків в цілому не люблять, а їх рекламують, щоб суспільство зайнялось боротьбою з педиками (СНІДом, пташиним грипом, тимошенківцями), а не за чистоту довкілля, чи сімейні цінності, чи інше потрібне.

Повідомлення #20Додано: 09.02.2011, 22:03
Svitovyt
Jivoslav
Варто, іншим разом збиратися не схочеться. І гундяя так само гнати треба, як у католиків так і у греко-ортодоксів сношають монахи підлітків. І хай підарасти і толерасти знають, що їм не місце серед рідновірів.