Мінюст зареєстрував організацію підарасів

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Re: Мінюст зареєстрував організацію підарасів

Повідомлення #81 Svitovyt » 31.10.2013, 17:47

Ліберали, ліваки та інші підараси почали кампанію цькування Алена Делона
Зображення
Нагадаю висловлювання класика в інтерв'ю швейцарській франкомовній газеті: "Національний фронт... займає дуже важливе місце, я його схвалюю і я його прекрасно розумію... Люди ситі по горло, коли їм видають балаканину за справи. Вони хочуть дій, вони хочуть чогось іншого... Протягом багатьох років батько і дочка Ле Пен б'ються, але вони борються на самоті. Вперше вони вже не самотні. З ними французи. Це важливо!".
Трохи пізніше Делон підтвердив свої слова і зауважив: "Мене не занесло і не заносить. Я голліст протягом сорока років, але потрібно рухатися в ногу з часом. Неможливо бути голлістом в оландистському світі".
Нарешті, в інтерв'ю Le Figaro він остаточно "добив" виродків: "Я не проти одностатевих шлюбів, мені на них глибоко наплювати, але я проти усиновлення дітей. Мені скажуть, що я повинен адаптуватися і жити в ногу з часом... Що ж, я дуже погано ставлюся до нашої епохи, яка робить нормою все протиприродне. І, ризикуючи виглядати старим дурнем, скажу: це мене шокує!"
Французькі ЗМІ другий тиждень лопаються від ненависті до гордого корсиканця (по батькові) і колишнього морського піхотинця Делона. Одним з перших на нього гавкнув рідний син, акторчик Ентоні Делон, який назвав слова батька "обурливими". Сьогодні толерасти видавили Делона з посади довічного голови журі конкурсу "Міс Франція"... На цьому гниляк, звичайно, не зупиниться. Конфіскують кіностудію? Віднімуть орден Почесного легіону і премію "Сезар"?
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 50
Репутація: 13
З нами: 10 років 8 місяців

Повідомлення #82 Svitovyt » 03.12.2014, 09:06

Гомики похвалили жида Березу. Ну, дуже важлива проблема в Україні! Це при тому, що жидівська Біблія засуджує содомію.

Депутат Береза с «Правого сектора» назвал нарушения прав ЛГБТ важной проблемой в Украине

Народный депутат Украины Борислав Береза, который не входит в состав коалиции и является членом «Правого сектора», рассказал о своем отношении к представителям ЛГБТ-сообщества и нарушению их прав.

Зображення

http://lgbt.org.ua/ru/news/show_2207/
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #83 Svitovyt » 05.06.2015, 16:54

З погляду психології (вірніше психіатрії), гомосексуалізм – це в абсолютній більшості випадків набута (а не вроджена) форма душевного захворювання, різновид перверсії (поруч із садизмом, мазохізмом, педофілією, фетишизмом тощо). Йдеться про статеве збочення, “протиприродний статевий потяг до осіб своєї статі”. Хоча гомосексуальну аномалію можуть спричинити хвороби головного мозку, наркоманія, деякі види отруєнь тощо, а можливо, й генетичні патології, найбільшу роль відіграють все ж зовнішні фактори – виховання, соціальне оточення, вплив сім’ї, друзів, ЗМІ, літератури, фільмів, комп’ютерних ігор, інтернету тощо. Цікавими можуть видатися дослідження тих психологів, які вказують на ключову роль нормальної, здорової сім’ї у вихованні нормальної сексуальної (і не лише) орієнтації в дитини. Фахівці (наприклад, Д.Шпірер, Л.Джілберт, Дж.Ніколсі та ін.) твердять, що не випадає говорити про природність гомосексуалізму, що це набутий фактор, спричинений насамперед неправильним батьківським вихованням (чи відсутністю такого). Бо кожен із батьків відіграє ключову й унікальну людинотворчу роль, коли виховує, навчає й дисциплінує своїх дітей, коли стає для них прикладом, авторитетом, який допомагає долати внутрішні і зовнішні деструктивні потяги.
Відомий психолог Нейл Вайтхед зазначає, що “життя мужчини-гомосексуаліста” “є психічним порушенням”, що “психічні проблеми дійсно пов’язані із гомосексуалізмом”. Як приклад він наводить велику (у три рази вищу, ніж в гетеросексуальних людей) схильність гомосексуалістів до актів суїциду. Причому тиск суспільства тут відграє незначну роль, бо така статистика характерна і для тих країн, скажімо, Нової Зеландії, де толерантність до гомосексуалізму навіть вища, ніж у США. З іншого боку, психологи вказують на схильність гомосексуалістів і до соціопатичної поведінки, і до безвідповідального проміскуїтету, що катастрофічно прискорює поширення епідемії ВІЛ-СНІДу. Цікавим і промовистим доказом на користь того, що гомосексуалізм належить таки не до вроджених, а набутих хвороб, можуть бути численні свідчення психологів (наприклад, Р.Спітцера, С.Джонса, М.Ярхауса та ін.), про те, що гомосексуалізм піддається лікуванню, тобто нетрадиційну сексуальну орієнтацію можна змінити на традиційну.
Інша психологічна позиція – гомосексуалізм, мовляв, не є хворобою – ґрунтується на рішенні Американської психіатричної асоціації 1973 року. Однак ця позиція чомусь не схильна враховувати принаймні три речі. По-перше, далеко не всі психологи визнали (і визнають) рішення АПА науково обґрунтованим. По-друге, досі не спростованою є інформація про те, що чимало членів АПА самі були явними чи прихованими гомосексуалістами, а отже, були зацікавленими щодо цього питання. По-третє, потребує детальнішого розгляду припущення, про політично-замовний характер цього рішення, враховуючи схильність неоліберальної ідеології (що тотально утвердилася у повоєнних США) стимулювати гомосексуальні (як і інші антикультурні) нахили у суспільстві. Не випадково Стівен Епстайн у 1987 році вказував, що метою “геївської політики” є “повалення [існуючого] сексуального порядку”. Як видається, у деяких країнах цього ідеалу за сприяння потужних гей-лесбійських лобі вже майже вдалось досягнути.

http://www.dontsov-nic.org.ua/index.php?m=content&d=view&cid=238
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #84 Svitovyt » 07.06.2015, 15:21

Юрій Гончаренко

Те, що відбулося сьогодні на Оболоні, цілком на совісті мера Києва Кличко. Його попереджали про те, що не треба робити показову гомодемонстрацію? Попереджали.
У когось були сумніви, що праві зроблять все можливе, щоб цей плювок в обличчя українців не відбувся?
Запобігти цьому всьому можна було дуже просто - заборонивши гей-парад. Крапка. Але комусь було потрібно, щоб кров патріотів лилась у сутичках з міліцією.
Зустрів в фб дуже слушну думку: якщо б представники ЛГБТ дуже хотіли, щоб до них ставилися інакше, вони мали б замість "параду" організувати публічний збір допомоги для фронту, укомплектувати власний взвод бійців і відправити його на фронт. А так, бачу що багато хто в стрічці пише про тисячі або сотні геїв на фронті, але, вибачте, маю повне право казати, що це брехня.
Стосовно участі ж правих у війні думаю ні в кого сумнівів немає. І на Оболоні сьогодні міліція пакувала реальних героїв війни, кіборгів з ДАП, які були в місті на ротації. Вони мають повне моральне право захищати здорову мораль. А ЛГБТ спільнота не має права робити провокативні заходи.
А все почалось з того, що Кличко не заборонив акцію ЛГБТ.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #85 Svitovyt » 03.06.2016, 12:06

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #86 Svitovyt » 13.06.2016, 18:19

Сашко Лірник
Все що треба знати про "прайд" і "прайденят"
https://site.ua/lirnyksashko/4110-vse-scho-treba-znati-pro-prayd-i-praydenyatstvo/
Мене розбанили!!!!
А перед тим тупо забанили. На тиждень.
Якраз коли йшла масована пропаганда і реклама "прайдофілії".
Забанили не за заклики до насильства, не за пропаганду погромів чи "кривавої каші".
Просто за статтю, в якій я не пісявся від захвату і "умілєнія" щодо "параду" в Києві.
Внаслідок масованих скоординованих скарг "прайдістів".
От вам і "толерантність" і "рівні права".
Я так розумію, що ці красиві поняття стосуються не мене. І не вас,тих хто не підтримує агресивну пропаганду цього дійства.
Бо ми всі - "дрімучі , нетолерантні, і взагалі хвашисти-нацисти і потвори".
За які такі порушені права був той "парад"? Га?
Давайте по пунктах, пліз , я вже роззувся щоб пальці загинати на ногах і руках.
Поки що жоден не загнув.
Нема в Україні ЖОДНИХ ПОРУШЕНЬ ПРАВ цих "парадистів".
По літерах - Н Е М А.
Зате за мої гроші платника податків аж 6000 поліцейських із великою зарплатою і купа техніки була задіяна на забезпеченні цього важливого і ,безперечно потрібного, дійства.
Аякже , триста чоловік "попрайдували" в центрі Києва, гарну картиночку зробили для телебачення.
Мене про це ніхто не питав. Просто мої ,зароблені тяжким трудом, кошти тупо викинуті на вітер. Злиті в унітаз. Спалені.
Згадується анекдот, як чоловік загубив в темряві п'ять копійок і підпалив десятку щоб присвітити і знайти монетку.
А я знову буду шкребти по порожнім кишеням і збирати волонтерську копійочку для хлопців на передку, бо дивовижно толерантна держава має інші пріоритети в час війни..
І, в світлі нової запопадливої політики, вже не таким фантастичним видається припущення, що якщо до вас причепиться на вулиці якийсь "прайдіст",а ви не піддаєтеся , то поліція скрутить і відгамселить саме вас "за нетолерантність і дрімучість".
П.С. От поки писав, то побачив ролик як звичайного чоловіка, не хулігана і не бандита тупо скрутили і вкинули до воронка.
phpBB [media]
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Поперед.

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість