Сторінка 1 з 1

Депутати об'єдналися проти екстрасенсів та ворожок

Повідомлення #1Додано: 14.04.2010, 14:21
Радомира
У Верховній Раді зареєстрований законопроект, яким пропонується заборонити діяльність екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів та послуг з передрікання долі.

Цікаво, що така ідея об’єднала представників усіх парламентських фракцій, як про урядових, так і опозиційних.

Серед авторів законопроекту - бютівці Павло Унгурян, Валерій Дубіль, нунсівець Юрій Бут, регіонал Григорій Смітюх, комуністи Світлана Шмельова та Євген Царьков й литвинівець Микола Рудченко.

Нардепи пропонують запровадити адміністративну відповідальність за діяльність екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів, надання послуг з передрікання майбутнього, а також поширення інформації та матеріалів, проведення масових заходів за участю екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів, та заходів з надання послуг з передрікання долі - штраф від ста до ста п’ятидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Штраф за повторну спробу ворожіння, згідно законопроекту, зростатиме до ста пятидесяти - трьохсот неоподатковуваних мінімумів.

Також нардепи пропонують заборонити рекламу послуг і діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок та хіромантів, рекламу фільмів, телепередач, масових заходів та індивідуальних консультацій від “громадян з надздібностями”. Прописати в законі про ЗМІ, що пропаганда такої діяльності у пресі є зловживанням свободою друкованих ЗМІ.

А також заборонити трансляції на телеканалах “передач та програм або відеосюжетів, за участю екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів, та таких в яких демонструються послуги з передрікання майбутнього (долі), крім документальних фільмів, які розповідають про негативний вплив екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів, та послуг з передрікання майбутнього (долі)”; “трансляції художніх та документальних передач та програм або їх відеосюжетів у яких екстрасенси, ворожки, хіроманти, демонструють свою діяльність, а також професійні здібності, методики, обряди, та послуги з передрікання майбутнього (долі), надають консультації, поради...”

УНІАН

Повідомлення #2Додано: 16.04.2010, 09:22
Svitovyt
З одного боку різних шарлатанів розвелося стільки, що від них в очах майорить. І жертв від їхньої діяльності все збільшується. Але у нас як завжди: під одну гребінку потраплять і люди з дійсно феноменальними здібностями.
Це ж саме стосується і рідновірів.

Повідомлення #3Додано: 16.04.2010, 10:00
Миколай
Правильно! Давно пора їх усіх гнати поганою мітлою.
Дурять людям голови і гроші забирають.

Повідомлення #4Додано: 16.04.2010, 13:32
ПЕРУН
Я проти закону в такій редакції!
Щодо заборони діяльності армії шарлатанів жодних претензій, але висвітлення людських надздібностей забороняти не варто.

Повідомлення #5Додано: 16.04.2010, 22:10
Миколай

Повідомлення #6Додано: 17.04.2010, 22:27
Tor
Админ сайта
написал мне в другой теме: Верят в это не все,а те кто хочет быть обманутым.
Домысливаем дальше: Люди обращающиеся к ним (всемвыше перечисленным) сами хотят быть обманутыми !
Запрет ничего не даст игралиный бизнес процветает только теперь вывеска другая "компютерный клуб" вместо автоматов мониторы.

Повідомлення #7Додано: 19.04.2010, 15:48
Svitovyt
Ознайомитися з цими документами можна тут: http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/web ... 3511=37447

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо заборони діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів та послуг з передрікання майбутнього (долі)

Номер,дата реєстрації: 6299 від 13.04.2010
Сесія реєстрації: 6 сесія VI скликання
Суб'єкт законодавчої ініціативи: Народний депутат України
Останній етап: Вручено для ознайомлення (16.04.2010)
Ініціатор(и) законопроекту: Унгурян П.Я. VI скликання
Дубіль В.О. VI скликання
Бут Ю.А. VI скликання
Смітюх Г.Є. VI скликання
Шмельова С.О. VI скликання
Рудченко М.М. VI скликання
Царьков Є.І. VI скликання
Головний комітет: Комітет з питань свободи слова та інформації
Інші комітети: Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
Комітет з питань бюджету
Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
Комітет з питань європейської інтеграції
Текст законопроекту та супровідні документи: Проект Закону 13.04.2010
Подання 13.04.2010
Пояснювальна записка 13.04.2010
Порівняльна таблиця 13.04.2010

Повідомлення #8Додано: 26.04.2010, 14:17
Svitovyt
Проти релігійних організацій закон розповсюджуватися не буде. Бо з таким же успіхом можна заборонити всі юдо-христосівські секти, які передбачають кінець світу і будоражать мозки людей. Це ж саме пророкування про кінець світу стосується і деяких організацій, що косять під рідновірів.

Повідомлення #9Додано: 26.04.2010, 17:27
VOGNEJAR
Цей закон безглуздий, бо заборонити неможливо це...

Повідомлення #10Додано: 26.04.2010, 21:21
Svitovyt

Повідомлення #11Додано: 28.04.2010, 03:29
Радогост
А враховуючи те, що, наскільки мені відомо, даний закон протягує протестантське лоббі - я майже певен, що перестараються. Боюся, що це лише початок...

Хоча, можливо тут справа в іншому... Чомусь мені пригадується, що закон лобіюють не просто якісь невизначені протестанти, а конкретно "Посольство Боже" Аделаджі (тут я вже зовсім не певен, бо інформацію. чув вже давненько). Якщо так, то просто одні шарлатани вирішили прибрати конкурентів і зрубити ще більше бабла... :lol:

Другий варіант мені подобається значно більше...

Повідомлення #12Додано: 30.04.2010, 08:05
Радомира
В Одессе решили создать профсоюз магов, хиромантов и ясновидящих

В Одессе, на собрании «специалистов различных направлений эзотерических знаний», было принято решение о создании соответствующего профессионального союза.

Об этом сообщил на пресс-конференции в Киеве председатель инициативной группы Юрий Завала. По его словам, цель – «не только отстаивание прав, но и урегулирование деятельности. Профсоюз возьмет на себя ответственность за аттестацию, за контроль профессиональной и корпоративной этики». Как информирует

Повідомлення #13Додано: 30.04.2010, 09:13
Svitovyt

Повідомлення #14Додано: 30.04.2010, 10:30
VOGNEJAR

Повідомлення #15Додано: 04.10.2011, 21:16
Svitovyt
ВР має намір заборонити рекламу ворожок та астрологів


Верховна Рада прийняла за основу проект закону N8371 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів" (щодо захисту населення й інформаційного простору від негативної дії), повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

Зміни передбачають заборону рекламування і розповсюдження інформації про окультно-містичні послуги знахарів, чаклунів, шаманів, магів, екстрасенсів, ворожок, спіритів, астрологів, віщунів та інших осіб, які оголошують себе або вважаються здатними передбачати долю, впливати на людей, духовний світ, майно, навколишнє середовище шляхом використання надприродних здібностей або сил.

За відповідний законопроект у першому читанні проголосували 302 народні депутати.

Яна Лемешенко, К

Повідомлення #16Додано: 04.10.2011, 22:56
Vlast
Явно лобіювання якихось інтересів. Якби депутати думали про народ вони б заборонили економічну діяльність "знахарів, чаклунів, шаманів, магів, екстрасенсів, ворожок, спіритів, астрологів, віщунів". Хочеш передрікати - наздоров'я, але за свій кошт :wink:
Ні - тоді це незаконна підприємницька діяльність, і не треба було б город городити.
Можливо це вплив УПЦ МП, які не витримують конкуренції із своєю старою піснею про друге пришестя...

Повідомлення #17Додано: 05.10.2011, 01:13
Василь
Проблема напевне в тім... більшість людей насправді щось вміють, лиш потрібно розвивати це в собі. А якщо люди відриватимусться від ідеології що всі надбриродні можливості від диявола, то вони будуть більш вчитись цьому... і як наслідок майже в кожній родині буде той, хто може лікувати.. зцілювати.. кому треба будуть ті аптеки, черги в лікарів.
Знаю.. зараз, напевне, закидаєте гнівним постами.. але я знаю що пишу.

Повідомлення #18Додано: 05.10.2011, 09:11
Svitovyt
Для прикладу на Тонісі постійно крутять довготривалу програму шарлатанів з платними дзвінками. Типа в прямому етері, в студію телефонують всі бажаючі із проблемами, а насправді підставні особи. Екстрасекс тут же дає влучні відповіді, причому безпомилкові і безваріантні, з якими "клієнт на дроті" погоджується. Це для того, щоб показати високий рівень. Пропонується телефонувати цій екстрасексі, якщо ви соромитися вийти на етер, в пізніший час. Явне розводилово. Отаке треба забороняти.

Повідомлення #19Додано: 16.01.2012, 11:25
Svitovyt
ВЕРХОВНА РАДА ЗАБОРОН