Вопрос о Великом Огне

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #21 Svitovyt » 17.06.2010, 23:30

Благород
Немає що ляпнути, про якісь міфічні борги згадали. Ще раз нагадую, тим кому туго доходить про Вінницю: дивись третю тему зверху.
Svitovyt M
Адмін
Аватар
Вік: 52
Репутація: 13
З нами: 12 років 2 місяці

Повідомлення #22 Ясна » 18.06.2010, 08:44

Благород
А Вінниця вже що у Великий вогонь подалася? Щось я не розумію до чого ваше повідомлнення у цій темі :roll:
Ясна
Репутація: 18

Повідомлення #23 Svitovyt » 18.06.2010, 13:31

Ясна
Благород напевно думав, що він своїми недолугими запитаннями відволіче від теми пияцтва на пікніках Великого Вогню на чолі з Боценюком.
Востаннє редагувалось Svitovyt 19.06.2010, 16:49, всього редагувалось 1 раз.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #24 Благород » 18.06.2010, 23:28

Благород
Репутація: 0
З нами: 10 років 1 місяць

Повідомлення #25 ВАРВАР » 19.06.2010, 11:14

Ти хто чмо?
ВАРВАР
З нами: 12 років

Повідомлення #26 Via » 19.06.2010, 11:15

Благород, коли аргументація вичерпалася, ви перейшли до сентенцій на кшталт "А у вас вся спина біла"?
Via
З нами: 9 років 6 місяців

Повідомлення #27 Svitovyt » 19.06.2010, 16:47

Звертаю увагу!
Допис Благорода - це рівень Великого Вогню. Отаку дурку вони мелять про інших на своєму форумі.
Що, Благороде, знову ляпнувся. Навіть Гена Боценюк і той знає, що я зовсім не вживаю алкогольні напої. Перед тим як щось змразити, спитайся у свого "князя", чи треба це робити.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #28 Радогост » 20.06.2010, 11:40

Світовите

Звертаю увагу!
Допис Благорода - це рівень Великого Вогню. Отаку дурку вони мелять про інших на своєму форумі.

Якщо ВВ такі бяки, а ви тут просто воїни добра і пафосу, поясніть будь-ласка, чим заявка

ну ви ж сами бухарь страшний, шо ж ви у инших тикаете?

принципово різниться від, наприклад,

Прям жидомацони якісь....
?

В тему про псевдорідновірів по цитати лізти просто влом - там теж достатньо "доброго і чистого" написано...

Щось позиція з приводу висловлювань на цьому форумі нагадує принцип "всі кондоми, а я повітряна кулька"...
Востаннє редагувалось Радогост 20.06.2010, 11:44, всього редагувалось 1 раз.
Радогост
З нами: 9 років 10 місяців

Повідомлення #29 Радогост » 20.06.2010, 11:43

P.S.:

Або лишайтесь до кінця чесним, і не дозволяйте фривольних висловлювань від свого імені чи з боку власних послідовників, або не піднімайте тему про "недолугість" тез інших дописувачів...
Радогост
З нами: 9 років 10 місяців

Повідомлення #30 Svitovyt » 20.06.2010, 13:54

Радогост
Я до вашого форуму не ходжу і всяку дурку не пишу, вам же Огін радив: не лазьте на чужі форуми.
Дописи стосувалися мене, а вони відверто брехливі. Тому терпіти таку наглість я не збираюся і наступний раз зроблю, як це прийнято на форумі ВВ - в баню.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #31 Svitovyt » 20.08.2010, 00:03

Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #32 Via » 20.08.2010, 00:46

Via
З нами: 9 років 6 місяців

1

Повідомлення #33 Tor » 20.08.2010, 11:47

Tor
Репутація: 1
З нами: 9 років 8 місяців

Повідомлення #34 Svitovyt » 15.08.2011, 19:15

Перенесено із Контакту:
От же світ дурня, хвалька і брехуна породив в одній особі Огіна. Більш штучної релігії (чи то рольового ігрища) аніж Великого Вогню у Огіна поки немає, бо він придумав собі навіїв-предків у вигляді синів Дажбога - Перуна, Одіна і Водана і не вірить "ні в бога, ні в чорта". Це так же примітивно, як і в жидів, коли природні явища замінюються на історичні персонажі. Скільки дурню повторювати, що я юдейським богам не поклоняюся, а лише через свої дослідження і порівняння доводжу, що біблійні царі, пророки, святі і т.д. це лише міфологічні персонажі використані з інших релігій, що вони мають конкретну прив'язку до природних явищ і в багатьох позиціях збігаються з іменами і міфологічними діями із руськими Богами. Сюди ж відноситься і біблійний Давид, історичність якого не доведена, а базується лише на припущеннях. І якщо Ісус Христос, що з роду Давида, чітко ототожнюється із Сонцем (див. хоча б фільм "Дух часу", якщо читати і думати не навчилися), то всі думають, що Давид дійсно історичний правитель, як і його син Соломон, а насправді в його діях та імені проглядається теж Сонце. Окрім того, я намагаюся змінити нав'язану невігласами думку, що символіка пов'язана з цими персонажами є набагато старішою і використовувалася на території України раніше, аніж жиди її взяли для означення своєї нації і держави. Так що користі від моїх досліджень багато, бо спрощує перехід від юдо-христосівства до руського рідновір'я, яке через природне розуміння Бога є більш правдивим і первіснішим. А от дослідження Огіна і єже з ним є відвертим паскудством. Мало що перегадило світогляд Предків і створило безбожне віровчення, так ще й обливає брудом Велесову книгу, дослідження Шаяна, знущається над іншими дослідниками. Тобто підриває основи, на яких формувалося сучасне рідновір'я, чим сприяє процвітанню юдо-христосівства, бо сіє серед людей недовіру до давньої віри Предків. Тепер юдо-христосівці потирають руки і радіють, що їхнє твердження про дикість і неписемність русів та їхньої віри підтверджують і самі "рідновіри", обливаючи брудом дослідників рідновір'я і Велесову Книгу. Та й звідки вам розібратися в світогляді Предків? Я, маючи три класи церковно-приходської школи, краще вас розбираюся в рідновір'ї, а ви ще маєте мені на те вказувати, що у мене немає відповідної освіти. Освіта у мене є і логічного мислення вистачає, щоб зрозуміти, що потрібно нашому народу - державна віра чи ваша рольова гра у рідновір'я.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

1

Повідомлення #35 Tor » 15.08.2011, 23:07

Про те що н1яко1 "З1рки давида" не 1снуе знае мало мальськи начитаний св1домий р1днов1р 1 не т1льки.
Це перший яскравий приклад жид1вського фашизму.
(Звязок з фашистами-одна з розтр1льних статей в СССР 20-40 р п1д кер1внитсвом вище вказаних)
Це те саме що укра1нц1 заявили що вони перш1 винайшли тризуб.

Три класи небагато.
Tor

Повідомлення #36 Рiзбяр Лiтвiнов В.О. » 16.08.2011, 18:41

Я вже давно кажу що біля всього що є доброго в нашому русі водять мавпячі хороводи якісь слизький типи на кшталт Огіна,Чащіна,Чепурноі....можна не розуміти мотивації але ту шкоду яку вони роблять не помітити не можливо...збивають з пуття молодь,дискредитують в очах необізнаних людей...одне мене втішає - наші БОГ
Рiзбяр Лiтвiнов В.О.
З нами: 9 років 9 місяців

Повідомлення #37 Svitovyt » 06.02.2012, 10:14

Запрошую ознайомитися із статтею Креслава про Великий Вогонь:

http://vitaliy-kreslav.livejournal.com/1248.html
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #38 Kreslav-Drogobych » 06.02.2012, 14:29

Дякую, що поставили мою статтю.

Як неминуча ця сіль буття, так неминуча і розплата... Не довго ще буде пліснява ця на наших землях "квітнути".
Kreslav-Drogobych
З нами: 7 років 10 місяців

1

Повідомлення #39 Tor » 06.02.2012, 19:37

А в чому маг1чний сенс в политт1 мурашок розчином порошку 1 вуглекислоти п1д назвою пиво ???

Хто такий телепень??

Прочитав.Непогана стаття.
Востаннє редагувалось Tor 06.02.2012, 21:26, всього редагувалось 1 раз.
Tor

Повідомлення #40 Svitovyt » 06.02.2012, 21:03

Взагалі у нас не згадується такого Бога, але можливо був. Де взяв відомості про нього Боценюк не знаю, а в мене можна подивитися тут: http://www.svit.in.ua/stat/st47.htm
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Поперед.Наст.

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість