Про Нібіру та інші жахіття

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #21 Шляк » 07.08.2010, 23:29

zorjana
Запевняю, що я апсолютно відкритий для сприйняття будь-якої інформації, являюсь прихильником думки що значно більше древніх знань збереглось якраз не в писемних джерелах, хоч і писемниі джерела ще досліджено тіки мінімальну частину (стикався з ситуаціями, коли люди що вважають себе знавцями навіть не підозрювали про існування таких.)
Але підкажіть будласка, ДЕ ТУТ Є ІНФОРМАЦІЯ?
Шляк
Репутація: 0
З нами: 9 років 1 місяць

Повідомлення #22 Svitovyt » 07.08.2010, 23:41

zorjana
Коли я бачу, що частина "знань" переписана з інших джерел, то це не спадкові знання роду Рудого, а набуті ним протягом особистого життя. Це теж нормально, бо я сам так роблю, але не кажу, що мій дід мені їх передав. А так як у творах Рудого часто відсутня реальність життя, то його твори треба віднести до "фентезі" на основі рідної духовності.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 51
Репутація: 13
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #23 Валькірія » 08.08.2010, 18:33

Якщо людина пише фантастичний твір і не підписує його як жанр фантастики, вона бреше! І немає їй оправдання ні за її гарний характер, ні за попередні заслуги та добрі діяння. А за брехню завжди приходиться розплачуватися. Як кажуть: Брехнею світ обійдеш, а назад не повернешся.
Курвовські, наприклад, теж постійно трендять про кінець світу. Тільки вони ще не вирішили якого року 2012 чи 2015. Та вони прокололися про те з якою ціллю вони це роблять, щоб пошвидше заселити всіх сектантів в екопоселення, обіцяють що вони там будуть врятовані, а всі інші загинуть. "На землі залишаться лише прихильники ведичної культури. Решта людей або зміняться на краще, або загинуть." Тільки зазамбовані і залякані сектанти не змогли цього догнати. Люди, які перебувають в паніці не здатні об єктивно сприймати інформацію і відрізняти правду від кривди. Тому Куровцям вигідно постійно розповсюджувати паніку серед своїх сектантів.
Ось що казав Курвовський на Купала:
-За нашими розрахунками, теперішній цикл життя доходить кінця. Завершиться він 2015-го. Цьому передуватиме зміцнення економіки, але воно буде видимим, а не справжнім. На землі залишаться лише прихильники ведичної культури. Решта людей або зміняться на краще, або загинуть. Якщо ми не поміняємося, нас винищать вулкани, землетруси та інші катаклізми. В гіршому випадку лишиться 10 відсотків населення планети. Але може статися, що силою думки ми відведемо ці катастрофи, як вдалося уникнути зіткнення з новою планетою 1998 року. Тоді ми усім серцем прагнули врятувати землю, і нам це вдалося.
Опубліковано: http://gazeta.ua/index.php?id=344213
Валькірія
З нами: 9 років 7 місяців

Повідомлення #24 zorjana » 09.08.2010, 10:04

zorjana
З нами: 8 років 10 місяців

Повідомлення #25 Svitovyt » 09.08.2010, 10:57

zorjana
Не знаю, що там понаписував Рудий в інших книгах (хіба що зі слів тих, що читали), а мені було достатньо прочитати першу книгу, щоб віднести її до стилю "фентезі", а не "мемуарів". А про "кінець світу" ми завдячуємо Велимиру Піхоті, див. початок теми.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #26 Зорян Бориславович » 09.08.2010, 11:02

Зорян Бориславович
З нами: 9 років 10 місяців

Повідомлення #27 zorjana » 10.08.2010, 15:23

На рахунок Галини Лозко - згідна. Її метод дослідження цілком відповідає її науковому статусу. Що ж до Володимира Шаяна - то можна посперечатися, та це не головне.
Не думаю, що ОРУ цілком відкидає езотерику, інакше довелось би відкинути цілий пласт езотеричних знань, якими володіли козаки-характерники тай в раніші часи всі Волхви і Відуни. А ще шкода, що ми вже вкотре недооцінюємо себе і наші знання віддаємо чужинцям.
zorjana
З нами: 8 років 10 місяців

Повідомлення #28 Svitovyt » 10.08.2010, 16:33

zorjana
Якраз езотеричних знань у творах Рудого і не має, не занурився він у глибинно-містичну сутність людського життя. Книги написані для профанів. Тому і відносимо їх до розряду "фентезі". Вітчизнолюбство і рідновір'я присутні, що важливо. Але воно відірване від реалій життя.
Востаннє редагувалось Svitovyt 10.08.2010, 20:26, всього редагувалось 1 раз.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #29 Зорян Бориславович » 10.08.2010, 20:12

Зорян Бориславович

Повідомлення #30 Шляк » 10.08.2010, 20:21

Шляк

Повідомлення #31 Svitovyt » 10.08.2010, 20:26

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #32 Зорян Бориславович » 10.08.2010, 20:46

Зорян Бориславович

1

Повідомлення #33 Tor » 10.08.2010, 21:46

Против всех Нибиру у нас есть ГО.
Противогазы,лопати и все что нужно!
Tor
Репутація: 1
З нами: 9 років 2 місяці

Re: 1

Повідомлення #34 Зорян Бориславович » 10.08.2010, 22:20

Зорян Бориславович

Повідомлення #35 Зорян Бориславович » 10.08.2010, 22:21

Зорян Бориславович

Повідомлення #36 Шляк » 10.08.2010, 23:42

Зорян Бориславович
Це сайт релігійний, і тем таких намагаюся уникати...
Але мушу раз і на завжди висловити мою думку з цього приводу:
"вважає кацапів не тільки людьми, але й слов'янами й навіть нашими братами"
Людина що так вважає або сам ісконний, тобто його прабабцю "тойво" кінь самого Чінгізхана, або просто бідна, нещасна, дуже хвора людина...
Другим шкідливо заходити на сайти де йдеться про високі матерії, ще недай Боже закиплять недороблені мізги, а першим то взагалі нема що робити не тіки в порядних організаціях і серед порядних людей, їм взагалі нема що робити на планеті Земля.
Шляк

Повідомлення #37 Svitovyt » 11.08.2010, 05:58

Зорян Бориславович
Всі люди брати, але є ближчі, а є дуже далекі, яких за родичів не хочеться визнавати.

З теми не збивайтеся!!!
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #38 Зорян Бориславович » 11.08.2010, 14:55

Світовит - прошу вибачення.
Мені чомусь здається що славної пам'яті пан Рудий, не писав сам собі такої анотації до книги "Містифікація Тисячоліть" що він подає читачеві предківські знання отримані ним у спадок від своєї знахарської родини.
Зорян Бориславович

Повідомлення #39 Via » 11.08.2010, 15:51

Вигадки про Нібіру - маячня :( І не має ніяких астрономічних розрахунків чи аргументів - так, хтось вигадав. комусь переповів :(
В результаті це приводить до того, що ця маячня діє на шкоду рідній вірі :(
Via
З нами: 9 років

Повідомлення #40 Валькірія » 18.08.2010, 09:21

zorjana
Ці сучасні псевдо -езотеричні знання - збір непотрібного хламу. Я в свій час їх багато перечитала, потім зрозуміла, що я нічого не знаю, все в голові переплуталося. Це не езотерика.
Езотерика походить від грецького слова " Езо" - в перекладі "Таємний".
Ця наука завжди була таємною і нею володіли одиниці людей. Тому масові брошури Ошо, Сінєльнікова, Блавадської і.т.п... не можуть бути езотерикою. Куровських я теж туди відношу.
Валькірія
З нами: 9 років 7 місяців

Поперед.Наст.

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість