Про Нібіру та інші жахіття

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #1 Svitovyt » 15.12.2009, 20:07

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 51
Репутація: 13
З нами: 11 років 8 місяців

Повідомлення #2 VOGNEJAR » 15.12.2009, 22:13

VOGNEJAR
Репутація: 0

Повідомлення #3 Svitovyt » 16.12.2009, 10:02

OGNEJAR
Кому що. Одним Євро 2012, а далі хоч потоп, а кому "Зближення планет приведе до зміни осі й до нахилу орбіти Землі, що призведе до дечого дуже цікавого".
А "Вінець Бога" збудували собі антигравітаційний бункер, щоб спостерігати, як "земна вісь зміниться" - це дійсно видовище буде цікаве, щоправда тільки для тих, хто сидітиме в бункері, якщо і його не знесе. Це мені нагадує вісаріонівців, які теж передрікали кінець світу і казали, що їхні поселення під Мінусінськом (Сибір) збережеться, бо вони будуть адаптовані до радіації (поруч горно-збагачувальний комбінат), і коли земна вісь зміниться, то вони будуть жити в тропіках. Може керівництво ВБ приєднається до вісаріонівців, щоб разом спостерігати "дечого дуже цікавого".
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #4 Микола Шерстюк » 16.12.2009, 10:55

Господа, по мне как концепция 2012 хрошо изложена на этой картинке, а Нибиру - сказка для идиотов дабы отвлечь от решения проблем насущных.

картинка - http://demotivators.ru/posters/747284/k ... v-2012.htm
Микола Шерстюк
З нами: 10 років 4 місяці

Повідомлення #5 Svitovyt » 16.12.2009, 12:16

Востаннє редагувалось Svitovyt 03.01.2010, 17:40, всього редагувалось 1 раз.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #6 pandora » 19.12.2009, 13:34

та яка різниця буде кінець світу чи ні, якщо ні - все залишиться як є,
якщо так - хто в пекло, а ми до Богів на учту.
pandora
З нами: 11 років 5 місяців

Повідомлення #7 Велимир » 05.01.2010, 00:12

Пане Світовите, розмістивши статтю про планету Нібіру (про яку дійсно писав наш відун Рувит у книзі „Містифікація Тисячоліть”, але як про Небо-Ру, батьківщину неборусів – варіант прочитання Шумерських табличок) на сайті громади, зовсім не про жахіття хотілося б, щоби замислились люди. Всесвіт – це завжди нерозгадана таїна, яка вражає уяву, зачаровує і надихає на творчість. Маємо пригадати, що ми, Українці, є Світлоносці з Усесвіту, прийшли з Космосу і йдемо до Нових Галактик (такий Космічний світогляд вертають нам такі Свята нашого Роду, як Калита, Різдво, де ми виступаємо як Космічні Посланці Бога-Творця Всесвіту. Власне, всі Сонячні Свята - це завжди усвідомлення Космічних Ритмів, в яких перебуває Українська Душа). Світлоносне Космічне мислення - запорука нашого лідерства в Майбутньому, яке наші Предки вже мали можливість реалізувати в Славетному Минулому. Так, ми діти Землі-Матінки, але ми і діти Всесвіту, діти Бога-Творця, Дажбожі Внуці!
Велимир
З нами: 9 років 5 місяців

Повідомлення #8 Oleg » 05.01.2010, 01:31

Oleg

Повідомлення #9 Svitovyt » 05.01.2010, 08:38

Велимир
Я не сперечаюся, що ми діти Всесвіту. Я наголошую, що треба фантастику відокремлювати від дійсних знань. Ніхто не знає, що буде в 2012 році. Шумерських табличок на цю тему ви не бачили, а переповідаєте Сітчина. Навіть, якщо ви й ознайомитеся з текстом табличок, то де гарантія, що там написані дійсні речі. Адже чудово знаєте, що кінець світу нам передрікають по кілька разів на сторіччя. Цим маніпулюють нечесні люди, які в разі небезпеки першими кинуться рятувати свою шкіру і забудуть про своїх прихожан. Якщо й відбудеться якийсь катаклізм у всесвіті, то ви навряд на нього вплинете. Тому не слід брати приклад з шарлатанів і виховувати віруючих у вічному страхові про прийдешній кінець світу. Насолоджуйтеся життям поки воно є. А смерть нас може спіткати на кожному кроці і ви не впевнені, що завтра будете жити. Тому робіть гарні справи для роду і боріться поки дихаєте.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #10 Велимир » 05.01.2010, 10:59

Інформація про наближення Небо-Ру у відуна Рувита оптимістична і обнадійлива. В його викладі неборуси - це наші Боги-Предки, які сотворили Землю у тому вигляді, якою вона є і першими заселили її, сотворивши першу в її історії цивілізацію, нащадками якої і є Руси. Кожні 3600 років Небо-Ру наближається до Землі і Предки здійснюють ревізію Праведного шляху розвитку людства і відновлюють поруйнований порядок. Це спонукає працювати во ім`я Роду віддано і безстрашно. Дійсно, реальність поданого матеріалу буде підтверджена лише здійсненням того, але людина завжди живе вірою. Такий погляд був несподіваний і для нас, але Відун Рувит - Василь Михайлович Рудий, світла йому память, був відданим патріотом України, працював зав.відділом Тиврівського архіву, дослідник голодомору і політичних репресій проти Українців, вмів працювати з документами, очолював Тиврівський осередок Народного Руху України, рідновір, і закінчив написання своєї книги в останній день свого життя, після двух клінічних смертей і реанімацій. Він щиро вірив, що Українцям ця інформація потрібна, і писав це для нас, поки дихав.
Велимир

Повідомлення #11 Oleg » 05.01.2010, 14:14

Справа в тому, що я поки що не бачив фото Нібіру, зроблене аматорами астрономії на своїх телескопах.
Напротивагу цьому, аматори астрономії мало не кожну ніч відкривають нові астероїди.

Із сучасним рівнем аматорського астрофото, ви можете ознайомитися наприклад ось тут: аматорські фото галактик http://www.astroclub.kiev.ua/gallery/ca ... ?cat_id=11

Років 15-20 тому, такі фото не могли одержати навіть на найбільших телескопах: одержували переважно чорно-біле фото.
Oleg

Повідомлення #12 Svitovyt » 05.01.2010, 20:27

Велимир
А чим ви кращі від інглінгів, які теж собі написали космічну казку і свято вірують в неї. При всій повазі до патріотичності Василя Рудого, він у своїх творах писав фантастику, а герої придумані. Або ви не маєте совісті і відверто брешете про неборусів або треба лікуватися від шизофренії. Де ті документи з тиврівського архіву чи, перепрошую, скрижалі, на яких записано про Небо-РУ? Чи будете теж стверджувати, що пан Василь їх закопав біля своєї хатки і просив відкопати, коли настане 2012 р.? Ми від христосівської дурки звільняємося, але у вас просто прагнення бути обдуреним або прагнення дурити інших. Я на це не підписувався.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #13 Oleg » 05.01.2010, 22:21

Ось моє повідомлення на одному із астрономічних форумів:
-------------------------------------------------------------------------
Інший автор: Вот посмотрите, даже картинки есть.
http://diesel.kg/index.php?showtopic=33427

Я: Смотрю с интересом...

Вот инфа с указанной страницы:

Одна из хронологий «подлёта» Нибиру к Земле (интервал в одну орбиту):
— 44,800 лет до н.э.
— 41,200 лет до н.э.
— 37,600 лет до н.э.
— 34,000 лет до н.э.
— 30,400 (30, 378) лет до н.э.
— 26,778 лет до н.э.
— 23,178 лет до н.э.
— 19,578 лет до н.э.
— 15,978 лет до н.э.
— 12,378 лет до н.э.
— 8,778 лет до н.э.
— 5,178 лет до н.э.
— 1,578 лет до н.э.
..................................................

Согласно сиих данных, период обращения Нибиру вокруг Солнца составляет весьма круглое число в 3600 лет= 360*10.

Последнее сближение было в 1578 году до н.э.
Прибавляем к сей дате 3600 лет...
Oleg

Повідомлення #14 Велимир » 05.01.2010, 22:41

Волхве Світовите, я зайшов на Ваш сайт з мирними намірами. Василь Михайлович своє ім`я не заплямував нічим, він прожив гідне життя борця за вільну Україну, дай Боже кожному бути таким небайдужим. Моє слово - в його захист, Ви знаєте, що він не може відповісти сам. Про Небо-Ру - це його особисте бачення, підсумок його мислення про давню історію Землі, це не є офіційна позиція конфесії чи навіть громади, але подібної історичної, езотеричної і наукової інформації досить багато, і я би не був на Вашому місці таким категоричним. Тиврівський архів до цих матеріалів відношення не має, використовувався переклад Шумерських табличок. Але повторюю ще раз, це не є причиною для ненависті і тим паче для звинувачень в брехні. Така інформація позитивна для України. Ви також не можете довести, що це не так. Людина має право на творчу думку, на пошук. Ми всі шукаємо вихід, в тому числі і нестандартний. Хіба Ви можете похвалитися успіхами? На якому рівні? І скільки ще часу залишилось до перемоги, якщо просуватися так, як Ви правильно бачите? То отож. Краще просуватися вперед, використовуючи всі методи, цінуючи кожного і внесок кожного у нашу спільну Українську справу.
Велимир

Повідомлення #15 Svitovyt » 05.01.2010, 23:08

Велимир
Я нічого немає проти Василя Михайловича. Але ж треба відверто казати, що він писав у стилі фентазі, а не документальних спогадів чи обробці документів давнини. Так це творчий пошук, але ж і подавати його за реальний факт неможливо. Ви ж не стверджуєте, що фантастичні фільми про космічних прибульців треба видавати за реальний факт. Така інформація не може бути позитивною, якщо ви не поставите на ній гриф "фантастика".
Ваша громада подає ці матеріали так як і Куровський про своє спадкове волхвівство, разом із знаннями предків, які передавалися у його роду. То нащо вам тоді звинувачувати Куровського, бо й самі взяли той же стиль впливу на віруючих, тільки тепер вже спадкового відуна Рувита, навмисно вводячи людей в оману.
Дякую панові Олегу, що приводить нам астрономічні дані. Якщо у вас пане Велимире, є тексти шумерських табличок, теж прошу опублікувати, щоб було на що спиратися.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #16 Oleg » 05.01.2010, 23:21

Справа в тому, що мене деякі знайомі рік тому запитували, що я знаю про Нібіру (Нубіру).
Я їм відповідав, що вони самі можуть про це прочитати в Інтернеті, а більшого я не знаю, якщо не брати до уваги міфи.
Тоді деякі мені казали, що професійні астрономи давно одержали зображення Нібіру, але про це мовчать, бо їм заборонили про це відкрито говорити.
На це я сказав, що не можу це ані довести, ані заперечити.

З іншого боку, в світі існують чимало аматорів астрономії, котрі одержують на своїх аматорських телескопах дуже добрі кольорові фото небесних об'єктів.
Якщо я і припускаю можливість того, що професійним астрономам заборонили розголошувати відкриття Нубіру та викладати в Інтернеті її фото, то це ніяк не стосується аматорів астрономії: ніяк неможливо їх всіх відстежити, щоб заборонити їм викладати в Інтернеті їхні фото небесних об'єктів.
Але аматори астрономії і досі цього не зробили.

Деякі українські аматори астрономії вже давно сказали: дайте нам небесні координати Нібіру, щоб ми змогли зробити її фото...
Oleg

Повідомлення #17 Svitovyt » 25.07.2010, 17:06

Ученые развеяли миф о том, что цивилизация майя предрекла конец света в декабре 2012 года.

Представления о том, что через два года планету ждут невиданные катаклизмы, вероятно, сложились из неверной интерпретации знаков на памятнике из Тортугеро.
Этот памятник был найден в 1960-х годах прошлого века. Он представляет собой каменную таблицу, покрытую глифами — знаками, обозначавшими определенный календарный период.

Несмотря на то, что таблица сильно повреждена, ученые смогли расшифровать ее сохранившуюся часть. Специалистам удалось установить, что некоторые глифы указывают на год, который в современном летоисчислении может соотноситься с 2012 годом.

Однако исследователи убеждены, что таблица не заканчивается этим годом. Так, один из глифов можно расшифровать как 4 772-й год.

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #18 Зорян Бориславович » 03.08.2010, 08:16

Востаннє редагувалось Зорян Бориславович 03.08.2010, 08:30, всього редагувалось 1 раз.
Зорян Бориславович
З нами: 9 років 10 місяців

Повідомлення #19 Зорян Бориславович » 03.08.2010, 08:28

"знання по Спадковій лінії від своєї знахарської родини" - це мені щось нагадує, до болі нам тут всім знайоме.
В принципі не було би так смішно, як сумно. Адже громада "Вінець Бога" входить до складу ОРУ, яке позіціонує себе як серьозна організація, яка займається науковою реконструкцією Рідної Віри, а поширення цієї маразматичної маячні зазвичай пояснюється тим що "Містифікація" є лише художньою книгою (хоча анотація репрезентує її як таку що містить ЗНАННЯ), але після її прочитання (виявляється корисно це читати неоднаразово), люди починають навертатися до Рідної Віри та починають студіювати наукову літературу про Руське Язичництво. Особисто я "Містифікацію" (яка коштує 75 грн.) лише на третину зміг прочитати, більше моїх нервів не вистачило. Ну хто зна, може на таких як Ясновида й справляє враження подібне чтиво. Причому будь-яка критика цієї писанини одразу розцінюється як наруга над пам'ятю особи самого відуна Рувита.
Зорян Бориславович
З нами: 9 років 10 місяців

Повідомлення #20 zorjana » 07.08.2010, 23:01

zorjana
З нами: 8 років 10 місяців

Наст.

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість