Сепаратизм від РВ РПВ

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #41 Svitovyt » 15.11.2013, 20:05

«Вікна» знайшли іранця, який став українським графом

15 тисяч доларів - за паспорт України. «Вікна» знайшли шахраїв, що обдурюють емігрантів. Пропонують їм документи. І не прості, а королівські. Так іранець став українським графом.

Дивні посвідчення - на згадку про дивовижні пригоди: Президент, Таємний радник, представник государя на Далекому Сході. І все це він.

Доктор Нік Деніз, утікач з Ірану, був охоронцем Шаху. Як того скинули, втік із країни. 30 років поневірянь і нарешті обрав. Просив офіційно паспорта - йому відмовили. Але добрі люди підказали. Є варіант. П'ятнадцять тисяч доларів - і він стане громадянином. І не просто України, а українського королівства.

«Там скрізь було написано Україна, Україна. Там був підпис членів королівської родини. І мій новий титул – граф», - каже утікач Нік Деніз.

«Коли до нас звернувся Нік, я не втямив. Яке таке королівство? Може іранець просто англійською погано володіє і не може пояснити. Але знайшов цей сайт. Багато української символіки, документів. Офіційна стилістика , посилання на владні сторінки. Листування , звернення, відповіді», - розповідає журналіст Дмитро Литвиненко.

В Інтернеті знайшлося відео з дивних зборів. Там говорили про створення судів, іноземних представництв та друк паспортів. Центр держави - в Чернігові. «Вікна» поїхали туди і знайшли будинок з купою дивних табличок: Інтерпол, Нацбанк. Побачили машини з незвичними номерами. Мешканці будинку спілкуватися відмовилися. Державна таємниця. Проте в міліції розповіли дещо неймовірне.

«Ми підтверджуємо, на території Чернігівської області є суверенний титульний народ. Який не визнає законодавства України», - відповіла Олена Царюк, речниця ДАІ Чернігова.

Громадянином цього народу став іранець Нік. В секретному будинку він отримав паспорта. З рук самого імператора - лисий чоловік в непрасованій сорочці. Короля звуть Олег. В минулому викладач філософії в університеті. Людина дуже непублічна. Граф Нік отримав охоронця з посвідченням Інтерполу. Та автомобільні номери - від королівства Україна.

«Мій охоронець показував міліціонерам посвідчення Інтерполу. І йому віддавали честь. Я їздив півроку на авто з дипломатичними номерами королівства. І мене ніхто не зупиняв. Як мені було не вірити?» - каже утікач Нік Деніз.

Хто придумав те королівство? І для чого? Мають знати в селі Бакаївка. Бо тут підданців корони ледь не сто душ. Голова сільради розповідає - як розвалився колгосп, в селі роботи не стало. Приїхали хлопці з Чернігова і сказали - держава про вас не дбає. Не ходіть на вибори, не платіть податків. Багато людей повірило.

«Паспорти так людям видають. Коди видають свої. У них є свій земельний суд. Я їм казав тюрму якусь постройте, щоб було ваше», - відповів голова Бакаївської селишної ради.

Намісник короля в селі - місцевий фермер. Він зранку поїхав на перемови, каже дружина. Вона в королівство не вірить. Але чоловіка не сварить.

Пан Сергій - один з ідеологів дивної держави. Два роки тому він посварився з володарем, назвався гетьманом. І став самостійно штампувати документи емігрантам.

«Мы выдаем аккредитационную карточку при украинском народе. Он здесь находиться легально. Украинский народ разрешил ему находиться. - Вы разрешили. – Да, я разрешил. - А кто вас уполномочил разрешить? – Народ», - сказав гетьман українського народу Сергій Разумовський.

Пояснює - за конституцією вся влада в країні належить народові. А не державі. Тому він не платить податків. Штампує свої документи. А як з’являються проблеми - не ходить до суду.

«Мы не в их системе. Мы не в их системе хозяйствования. Не в их системе права. Мы не являемся субъектами ни податкового, ни хозяйственного кодекса», - каже гетьман українського народу Сергій Разумовський.

Іранець Деніз певен, за тою філософією сховали звичайне шахрайство. Його професійно ошукали. Зіграли на любові до України. Втім він її любить і далі. І мріє про паспорт.
http://vikna.stb.ua/ua/news/2013/11/15/140945/
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Повідомлення #42 Ясна » 20.11.2013, 00:29

це ж для чого іранцеві Україна?
Ясна
Репутація: 18
З нами: 12 років 7 місяців

Повідомлення #43 Svitovyt » 20.11.2013, 11:03

Іранцеві можу Україна і не до чого, просто він переслідється в Ірані, тому відсиджується за кордоном. Може знайшов собі тепле містечко в Україні. Питання не у ньому, а в цих сепаратистах-шахраях. Вони ж до того подають дурний приклад різним "меншинам" будь-якого пошибу розвалювати Україну. Звичайно, що якби так все просто було, як вони розповідають своїм адептам, то б вже ніяких держав не існувало, а були якісь купки нікому не зрозумілих утворень, а це безперечно приводить до нестабільних взаємовідносин. Тому ця шкідлива секта просто дурить людей і наживається на паспортах. Після цієї публікації і відеоролика на СТБ повинна бути реакція правоохоронних органів, які чогось ніяких дій до цього часу не робили. Цей не дивно, бо садять патріотів, а шахраї на зразок МММ, Аделаджі, Білого братства у нас процвітають, до тих пір поки комусь із високопосадовців не перейдуть дорогу.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 8 місяців

Поперед.

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron