Юдаїзм проти людства

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #21 Зорян Бориславович » 09.12.2009, 07:58

Зорян Бориславович
Репутація: 0
З нами: 9 років 11 місяців

Повідомлення #22 Зорян Бориславович » 09.12.2009, 08:02

Зорян Бориславович

Повідомлення #23 inorganic2 » 09.12.2009, 09:02

Світовит, хм... как же... всегда были... Примитивизм мышления, как говорится, - "на лицо".

Если включить элементарную логику, без учёта, как вы говорите, всяких там "сказок придуманных инглингами", то что видим:

- таких Солнц как наше, только в нашей Галактике несколько десятков миллиардов, а таких Галактик, как наша вообще безконечное множество. Нет у Вселенной ни конца ни края, её суть - безконечность.
inorganic2

Повідомлення #24 Зорян Бориславович » 09.12.2009, 15:31

Зорян Бориславович

Повідомлення #25 inorganic2 » 09.12.2009, 16:15

Зорян Бориславович, :shock: ты столько всего написал, я аж зачитался...
Что касательно Руського (украинского) языка, то я же не выступаю против, как комуняки или "антифа", я уважаю этот язык, тако же как и русский, беларусский и другие славянские языки.
Но, почему я должен говорить, на том языке, на котором мне не удобно говорить??? Что за херня? Нет, мне не трудно освоить и "розмовляти рiдною мовою", но а толку? Ведь всё что не естественно - то безобразно.
Я родился и рос в русскоязычной семье, отец - русский, мать - украинка из под Каменки-Днепровки, деды, прадеды, бабушки и прабабушки - все говорили на русском. Я не могу говорить на украинском свободно, так как думаю на русском. А мысли не переделаешь, - разве что промыть мозги... Но это врядли.

Книгу "Славянское Миропонимание" можно скачать на сайте:
http://www.darislav.com/
inorganic2

Повідомлення #26 Svitovyt » 09.12.2009, 16:30

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 51
Репутація: 13
З нами: 11 років 9 місяців

Повідомлення #27 inorganic2 » 09.12.2009, 17:14

Світовит, да..., конечно.., спрятали и не показываем...

Тематика "Небесных колесниц" на которых прилетали Боги, отображена в письменвх многих древних культур: майя, ацтеки, шумеры, египтяне, и др.

Ты случайно в комсомоле раньше не состоял? Твой стереотип мышления такой же как и у комуняк-атеистов, которые живут по принципу: "Не помацаю - не поверю".
inorganic2

Повідомлення #28 Svitovyt » 09.12.2009, 20:46

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #29 inorganic2 » 10.12.2009, 13:00

Світовит, да ты однако шутник...

Представь себе на минуту, мысленно такой образ:
"Допустим, что ты живёшь в начале 20-го века, ведёшь приблизительно такой же образ жизни и мыслишь как сейчас - чисто объективно и по факту.
inorganic2

Повідомлення #30 Svitovyt » 10.12.2009, 15:51

inorganic2
Тож фантастика майбутнього, а ви нам впарюєте про фантастику минулого - інопланетяни, космічні човники, скрижалі із супер знаннями... І все таке таємне, що ніхто їх не бачив. Люди, які обізнані зі слов’янською духовністю і історію просто вмирають зо сміху, коли ви виставляєте на показ свої примітивні тлумачення.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #31 Зорян Бориславович » 10.12.2009, 16:01

"inorganic2"
«Политика России - неизменна. Русские методы и тактика менялись, и будут меняться, однако главная цель российской политики - покорить мир и править в нем - есть и будет неизменной. "Московский панславизм - всего лишь одна из форм захватничества".» Карл Маркс

М. Рябчук: “Російські колонізатори трактують український народ як “побічний продукт історичного розвитку”, таке собі “історичне непорозуміння”, результат “зовнішньої інтриги” (польсько-німецько-австрійсько-угорсько-жидівської), тимчасом як росіяни є коли не єдиним, то принаймні головним спадкоємцем Київської Русі, “великим народом” (“богоносцем” в царські часи), “оплотом світового революційного руху” в часи совєтські, тобто народом зі спеціальною історичною місією — об’єднати довкола себе усіх слов’ян (“слов’янофільство”), європейців і азіятів (“євразійство”), весь світ (більшовицька “світова революція”)”.

Полiтологи вiдзначають, що росiйська держава протягом вiкiв мала iдеократичний характер, тобто влада в Росiї спиралася не на систему законiв, а на певну систему iдей: самодержавство, православ’я, панславiзм, марксизм-ленiнiзм, євразійство тощо.

Розуміючи, що на старих історичних фальшивках не те що рассєїватися, але і втриматись стає все важче, ідеологи кацапизму шукають нові можливості в різних напрямках.
Перший, і поки що основний, це традиційний православно-слов'янський варіант. В ньому Москва - Рассєя об'являє себе наступником давньоукраїнської держави Київської Русі, а перейменовані москалі об'єднують всіх і вся в "єдиний великий русский народ"
Другий шлях - це спроби створити якийсь більш широкий "гібрид", а не тільки православно - слов'янський, на основі створеного попередніми ордами, ареалу московщини і різношерстних нацменшин, що помирають і зникають як такі з карти народів світу. Це так би мовити проект "багатогранного етносу", щось на подобі "совєтського народу".

Визнань фальшивості "діючої" російської історії зустрічається чимало і в різні періоди. І тим не менше, "брешуть про своє слов'янство, знають що брешуть, але брешуть далі і навіть вірять в свою брехню". Кожен народ, в тому числі і москалі, має право називати себе як йому подобається; облагороджувати свою біографію тощо. Але при одній умові має таке право: якщо ця їхня історія не використовується ними для обгрунтування і створення приводів для етнічної експансії проти інших народів. Власне тут і "зарита собака" московських історичних фальшивок. Їх призначення створювати історичні обгрунтування для рассєянія Москви - Рассєї на сусідні країни і народи. Власне в агресивних намірах, а не в сором'язливості русскіх за своє монголо - кацапське зачатіє.

Найбільший ворог слов'ян, вбивця десятків мільйонів слов'ян, Москва-Рассєя, ще й досі успішно грає свою слов'янську гру" . На цю московську "слов'янську наживку" часто ловляться не тільки прості люди і цілі народи, але навіть вчені і професійні політики.
Ловляться чи самі лізуть в ті сіті, то вже інші проблеми. Зрозуміло, як нелегко з-під завалів московської історичної брехні, що створювалась століттями пропагандистською індустрією велетенської імперії, витягти навіть прості і очевидні істини. Але не треба бути "академіками від історії", щоб зрозуміти, що москалі, прийнявши на озброєння православ'я чи перехрестившись-переназвавшись у 18 ст. на русскіх, не стали слов'янами.
"Вовк не перестає бути вовком і не стає вівцею від того, що з'їв вівцю і не одну".
Так і Московська Орда кацапів, як і пізніші московські державності-орди, поглинали мільйони людей слов'янського походження, але не змінили від цього свої визначальні етнічні ознаки і ідеологічні принципи, родові і мутантські.
Москалі - це етнос, започаткований НЕслов'янами, а вихідцями з монголо-татарської Орди. Це етнос сформований на НЕслов'янській землі, а на землях угро-фінських народів. Як можна називати "Російську федерацію - Рассєю" слов'янською державою, коли в ній зараз 90% території не слов'янська територія; а з суб'єктів федерації менше 15% є "русскімі" . Інші - це національні - не русскіє, або зони поселень невільників і депортованих. Визнання слов'янської версії Рассєї – це була б зневага до десятків ще живих не слов'янських народів, що живуть на своїй території, але в силу трагічних обставин попали в московське ярмо. Таке визнання означало б, що ці народи кинуті світом на поїдання москалям і не визнається їх право на життя. Не для миру москалі-русскіє обізвались слов'янами, а для прикриття рассєянія на слов'янські землі.
Хто найбільше пролив української крові? Москалі-русскіє!
Хто винищував поляків де тільки можна було? Москалі-русскіє!
Хто розтоптав гідність чехів на очах сучасного світу? Москалі-русскіє!
Хто довів білорусів до краю національної загибелі? Москалі-русскіє!
А вони, кацапи-москалі - вєлікороси-русскіє – горланять, що вони чи не найбільші патріоти слов'янства.
З чого би це? Думайте люди!
Часто можна почути від кацапистів щось на зразок "...навіщо ворушити старе..., як судити пристарілих немічних... і таке інше". Так то так. Але, вони ж то катували і вбивали і старих, і жінок, і дітей, і цілі народи. І навіть не покаялись за це!
Кацапизм хитро затягує "розсекречення" злочинів "сталіністів, комуністів, ленінців тощо". Затягував раніше, щоб "зійшло" з цього світу те покоління безпосередніх виконавців тих злочинів. З такою ж хитрістю і цинізмом вони, русскіє і К°, зараз переводять "стрілки" на "вождів", "партію" "жидів" і покидьків - перевертнів з нацменів

М.Д. Кардащук - "Кацапізм"
Зорян Бориславович

Повідомлення #32 Зорян Бориславович » 10.12.2009, 16:17

:roll:
Востаннє редагувалось Зорян Бориславович 17.06.2011, 20:37, всього редагувалось 1 раз.
Зорян Бориславович

Re: Юдаїзм проти людства

Повідомлення #33 Дон Дублон » 10.12.2009, 17:44

Дон Дублон
З нами: 9 років 9 місяців

Повідомлення #34 inorganic2 » 10.12.2009, 18:27

Дон Дублон, эта книга случайно называется не "Шульхан Арух"?

Я на этом сайте с одной целью: - хочу достучатся до здешних обывателей, что проблема не в отношениях "русские" vs. "украинцы",
а - "Славяне vs.
inorganic2

Повідомлення #35 Зорян Бориславович » 11.12.2009, 07:41

Зорян Бориславович

Повідомлення #36 inorganic2 » 11.12.2009, 09:07

Зорян Бориславович, но почему же???
Я лично видел в одном из интервью, как Коловрат (в смысле Хиневич), очень позитивно отзывался о русинах (украинцах), мало того, - он прекрасно владеет руським (украинским) языком, тако же как и белорусским.
inorganic2

Повідомлення #37 Зорян Бориславович » 11.12.2009, 11:40

Зорян Бориславович

Повідомлення #38 Зорян Бориславович » 11.12.2009, 11:45

inorganic2
якщо російські окупантські війська вдеруться з танками до нашої держави, як це вони зробили минулого року у Грузії, то мабуть ти якщо й не зустрічатимеш їх короваєм, триколорчиком і квітами, але ж все-таки радітимеш "визволенню", чи не так ?
Зорян Бориславович

Повідомлення #39 Svitovyt » 11.12.2009, 11:54

Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар

Повідомлення #40 inorganic2 » 11.12.2009, 12:12

Зорян Бориславович, а вы батенька, правокатор однако!

Ни в коем случае. Всякое вторжение - есть агрессия, а агрессия - это зло, тем более к братскому народу. Я вполне допускаю, что Путинская жидовласть может учудить всё что хочешь. Поэтому, за свою землю, я буду сражатся, вместе с вами. Я здесь родился, это моя Родина. Какие ещё вопросы?

Я поддерживаю только один вариант объединения:
- На основе всенародного референдума, т.е. если большинство граждан как Украины, Беларуссии, так и России, будет "ЗА" данное объединение, и образование ССГ (Союза Славянских Государств). Далее совместными усилиями, в знак дружбы братских народов - возвести новую столицу в точке пересечения границ трёх стран: России, Украины и Беларуссии.

Если европейцы объединились в Европейский Союз, то почему бы нам у них не поучится и не сделать то же самое?
inorganic2

Поперед.Наст.

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість