Юдаїзм проти людства

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #141 Veles » 22.02.2011, 15:27

Tor, для особливо обдарованих: прізвище равіна не Хабад, а Ходос. А ціль у Є.Д.Ходоса - розтлумачити ось таким, що евреі -це не хабадники.
Veles
Звідки: Звідсиля
Репутація: 0
З нами: 9 років

1

Повідомлення #142 Tor » 23.02.2011, 21:54

Нагадаємо Каганцю його колегу. Це Едуард Ходос — керівник харківських жидів, письменник. Гасло „Ісус — брат мій” єговообраний Ходос виносить у заголовки своїх книг. Також Ходос виступає проти жидівської ультра-фанатичної секти хасидів, особливо проти її центральної течії Хабад. Нічого дивного. Жидівська солідарність проявляється тільки у ставленні жидів до нежидів. Тобто жидівські міжусобиці — окремий прояв загального (для всіх біологічних видів) явища. В жидівстві сект, як мурашок у мурашнику. Тільки й того, що мурашки будують мурашник, а жиди — Сіон, всесвітній; а члени всесвітньої жидівської секти (християнської) з нежидів блаженно помагають жидам у їхній „нелегкій, почесній” справі. Приміром, жидівська секта Наторей карта. Члени цієї секти живуть у багатьох країнах світу. Живуть і в Ізраїлі. Живуть і заперечують Ізраїль як політичне утворення, державу. Навіть не мають ізраїльських паспортів. Наторейців підтримують хасиди. (Жидівське „хасидей” означає „благочестивий”.) Вочевидь, сам хасидизм не монолітний. „Чомусь” Каганець намагався проштовхнути тезу, що хасидизм зародився в Україні. Коли я заперечив йому, — бо хасидизм ровесник і земляк палестинського християнізму (це відомий факт), — Каганець погодився відразу. Можна було (Каганцю), наприклад, стояти на своєму: становлення східноєвропейського хасидизму відбувалось у 18 столітті на території України, в Умані. Але Каганець погодився відразу. Мовляв, справді хасидизм родом з Ізраїлю (Палестини). Виглядає так, що називайте мене хоч би й космонавтом, тільки баняк на голову не одягайте. Називайте хасидизм будь-яким, тільки не Любавицьким. Любавичі — містечко на кордоні Білорусі та Смоленщині — центр Хабаду. Сьогодні Хабад — всесвітня секта. Нею керують представники династії любавицьких ребе (цадиків). Цю ультра-фанатичну секту Едуард Ходос називає фашистською. Дійсно, вона сьогодні в багатьох країнах поза законом як екстремістська, а раніше, в часи становлення, її лідери сиділи по тюрмах російської царської та совєтської імперій. В „незалежній” Україні екстремісти-хасиди легалізовані 1997 року. Тоді, за царювання Кучми, і при великому грошовому внеску, екстремістів-хасидів легалізовано. Олег Хоменко (а його консультантами були генерали спецслужб) у своєму енциклопедичному словнику „Мова блатних. Мова мафіозі” (стаття „Целка — целєвая группа...”) вказує на суму 1.000.000.000 (мільярд) доларів як на ціну легалізації жидівських екстремістів ув Україні.

В жидівських довідниках знайдемо зауваження, що якраз при сьомому любавицькому цадику Менахем-Мендл Шнєєрсоні, Хабад вийшов за межі Європи й Америки на всі континенти. Хабадисти сприймають Шнєєрсона як месію. Секта хасидо-хабад стоїть на позиціях духовного (не політичного) сіонізму, тобто на позиціях всесвітнього Сіону, а не суто палестинського. На цих позиціях стоїть секта ісусо-хри(е)стосівців. Значить, у боротьбі за всесвітню владу хасидо-хабадники природньо конкуренти насамперед ісусо-хри(е)стосівців.
Повна верс1яhttp://poganeckaganec.narod.ru./
Tor
Звідки: Днепр
Репутація: 1
З нами: 9 років 10 місяців

Повідомлення #143 Svitovyt » 23.02.2011, 22:19

Tor
Приведено досить переконливий уривок. Нормальні люди не водяться на жидівські розборки, хоча про їхні злочини проти нас повинні знати. Наша справа творення своєї державної віри, яка буде захищати наші інтереси. Тоді зможемо протиставити себе чужинському духовному і економічному вторгненню.
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 4 місяці

Повідомлення #144 Svitovyt » 24.01.2013, 20:56

Национализм в Украине процветает, только – не украинский

http://hvylya.org/analytics/politics/na ... nskiy.html
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 4 місяці

Повідомлення #145 Svitovyt » 19.04.2013, 09:52

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6IhjbgKmzpA[/youtube]
Svitovyt M
Автор теми, Адмін
Аватар
Вік: 52
Звідки: Запоріжжя
Репутація: 13
З нами: 12 років 4 місяці

Повідомлення #146 Tor » 19.04.2013, 18:32

Не извольте сомневаться стало быть не в первый раз...
http://www.organizmica.org/archive/307/ ... #1.5.3.5.3
...Таким образом, одна нация торжественно обещала другой нации страну, принадлежащую третьей нации....
http://www.ex.ua/view/37055935
Tor
Звідки: Днепр
Репутація: 1
З нами: 9 років 10 місяців

Поперед.

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість

cron