Бесіди з Верховним Волхвом Світовитом

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #1 of » 05.08.2008, 16:56

Бесіду з Верховним Волхвом Світовитом провела Яна Яковенко.

Уже близько місяця рідновіри України отримують дивні листи стосовно діяльності РПК. Чи Вам відомо, хто є їх автором і з якою метою їх розповсюджують?

Так, ці листи розсилаються з ініціативи Велимира Пєхоти і Доброслава Гірака. Враховуючи, що Пєхота погано володіє комп’ютером, то за нього, або під прикритям інших імен чи аватарів пише Гірак. Ця особа ще не так давно перебувала в РВ РПВ (на сайті РВРПВ інформацію про нього і громаду знято, хоча не доводилося чути про офіційне виключення їх із лав РВ). Його авторство не викликає ніякого сумніву, стиль написання, як відомо, важко змінити, як і почерк, а вже з манерою письма пана Доброслава за багато років нашої діяльності я, та й не лише я, встиг добре познайомитися.
Мета їх очевидна, за допомогою огульної критики показати себе рідновірському загалу як вірних справі та діяльних рідновірів.
Хтось свою відданість доводить ділом, тут нажаль обрано інший шлях.
Розглядаючи їхні листи, стає очевидним, що ці люди погано уявляють подальший шлях розвитку Рідної Віри і некомпетентні в питаннях організаційного становлення РПК.
Востаннє редагувалось of 05.08.2008, 21:11, всього редагувалось 2 раз(ів).
of
Автор теми, Адмін
Репутація: 0
З нами: 11 років 11 місяців

Повідомлення #2 of » 05.08.2008, 16:57

На сайті „Рідна Віра” знята інформація про громаду „Вінець Бога” - обґрунтуйте причини її виключення.

Відповідно до усної заяви, що прозвучала на початку червня від керівників громади „Вінець Бога” Велимира Пєхоти (голова) та Ясновиди Іванішиної (староста), що вони не являються зареєстрованою громадою РПК, а відповідно ніколи не входили до Кола, співпрацю з цією громадою було припинено. Ними було саботовану мою діяльність як Верховного Волхва. Чинилися перешкоди в реєстрації Духовного центру, обмежувалося виконання моїх духовних обов’язків перед простими рідновірами. У зв’язку з деструктивною діяльністю керівників громади „Вінець Бога”, громаду в робочому порядку було позбавлено членства. Найближче Віче РПК розгляне це питання і винесе своє остаточне рішення.
Востаннє редагувалось of 05.08.2008, 21:09, всього редагувалось 1 раз.
of
Автор теми, Адмін

Повідомлення #3 of » 05.08.2008, 16:59

Обґрунтуйте причини зняття Вами посвяти жриці з Ясновиди.

На Вічі, де було проголошено про створення Руського Православного Кола, пані Ясновида промовчала про те, що вона не є духовною особою і під час перепосвяти духовних провідників зайняла місце поруч із ними. Коли виявилося, що посвяту жриці вона отримала нечесно, Велимир попросив надати їй випробувальний термін. За весь цей час Ясновида Іванишина не провела жодного богослужіння і навіть не промовила жодної молитви під час спільних богослужінь, де їй надавалося це право. Як бачите вона не виправдала сподівання свого наставника Велимира і, відповідно, не має права називатися жрицею. Тим більше, що Велимир і Ясновида заявивши про свою неучасть у діяльності РПК, позбавляються всіх благословінь Верховного Волхва і не мають права проводити обрядодіяння.
Востаннє редагувалось of 05.08.2008, 21:09, всього редагувалось 1 раз.
of
Автор теми, Адмін

Повідомлення #4 of » 05.08.2008, 17:00

Поясніть правомочність уведення в структуру нової громади без відома Віча РПК.

Велимир Піхота під час його перебування на посаді заступника голови РПК чомусь не піднімав питання правомочності, коли кілька громад було введене до складу РПК в робочому порядку (в тому числі в його Подільському Колі), з наступним затвердженням (згідно Статуту) цих громад Вічем РПК. Незрозуміло, чому Велемир Пєхота апелює до законності саме зараз, тим більше заявивши, що він не бере участь у Колі.

Проясність ситуацію, яка склалася з приводу новоствореної Вами громади „Братство Перуна” в м. Вінниці.

Про те, що я особисто створюю рідновірські громади – така ж нісенітниця як і підзвітність духовних провідників перед громадою в питаннях ім’янаречення, вигадана Велемиром та Ясновидою. Я лише затверджую на офіційному рівні рішення людей створити громаду і ввійти до РПК.
Зимою 2008 р. до мене звернувся Костянтин Килимник (який нині очолює громаду „Братство Перуна”), з проханням увести їхню громаду до складу РПК. Головою Подільського Кола на той час був Велимир Пєхота, тож я відіслав Килимника узгоджувати це питання з ним, так як без рішення нижнього кола громада не може увійти до складу РПК. Пєхота відмовив у цьому, керуючись особистими мотивами.
На той момент я прийняв до уваги рішення голови Подільського Кола і відмовив Килимнику в його проханні. Після заяви Пєхоти про свою неучасть в діяльності РПК, прохання Килимника було розглянуто ще раз і в робочому порядку було прийнято громаду „Братство Перуна” до лав РПК, з послідуючим затвердженням на Вічі згідно до Статуту.
Востаннє редагувалось of 05.08.2008, 21:08, всього редагувалось 1 раз.
of
Автор теми, Адмін

Повідомлення #5 of » 05.08.2008, 17:02

Востаннє редагувалось of 05.08.2008, 21:08, всього редагувалось 1 раз.
of
Автор теми, Адмін

Повідомлення #6 of » 05.08.2008, 17:03

Вас неодноразово звинувачували в листах і на рідновірських форумах у вимаганні грошей від рідновірів за свої послуги як духовної особи. Підтвердіть, або заперечте ці чутки.

Я вважаю, що духовний провідник Рідної Віри має виконувати свої обов’язки постійно, а не на любительському рівні, в перервах між робочими змінами. Рідновірських рух розвивався б набагато активніше, якби мав своїх професійних священнослужителів. А будь-яка робота має гідно оплачуватися.
Нажаль фінансування Рідної Віри практично відсутнє, звідси й наслідки некомпетентності багатьох духовних провідників, які замість роботи на розвиток Рідної Віри, заробляють на прожиття, часто професіями не пов’язаними з духовним розвитком.
Руське Православне Коло робить спроби, знайти вихід із цього глухого кута, шукаючи можливості поставити діяльність священнослужителів на професійний рівень із оплатою їхньої роботи. Звісно, з’являється безліч опонентів такому підходу, адже люди звикли, що духовна праця має бути дармовою, а, відповідно, духовні провідники (в тому числі колишній заступник голови Пєхота, Ясновида, Доброслав та інші) не віддають всі зусилля служінню Рідній Вірі і виконують свої обов’язки у вільний від робити час.
Я особисто ніколи не вимагав грошей собі на прожиття. Будь-яка моя діяльність, яка оплачується, завжди так чи інакше пов’язана з Рідною Вірою. Жодній громаді я не ставив умови утримувати себе та свою сім’ю. Я отримував суттєву допомогу від голови громади „Перунова Рать” Ярослава Бабіча, але це була його власна ініціатива, за яку є щиро вдячний. Окремі пожертви були від Святослава Федорівського, Юрія Щербака. Ні Велимир Пєхота, ні Доброслав Гірак, ні Ясновида Іванишина на моє утримання гроші ніколи не давали.
Можливо подібні чутки виникли з того, що я завжди і всюди наголошую на тому, що рідновіри мають утримувати своїх духовних провідників, в інакшому випадку будуть утримувати чужих, що і відбувається у нашій державі.
Таким чином, відверто проголошуючи свою позицію щодо грошового забезпечення священнослужителів у Рідній Вірі, я готую майбутні підвалини процвітання Рідної Віри на Русі-Україні, і аж ніяк не вимагаю негайного утримання мене і моєї сім’ї сьогодні.
of
Автор теми, Адмін

Повідомлення #7 Svitovyt » 27.07.2012, 09:02

Руська Православна Віра у питаннях і відповідях

http://www.svit.in.ua/stat/st17.htm
Svitovyt M
Адмін
Аватар
Вік: 51
Репутація: 13

Повідомлення #8 Svitovyt » 05.01.2013, 19:51

Розмова з українським Волхвом. Та хто такі українські язичники?
на сайті ФІЛОСОФІЯ І РЕЛІГІЄЗНАВСТВО

http://tureligious.com.ua/rozmova-z-ukr ... azychnyky/[/i]
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Re: Бесіди з Верховним Волхвом Світовитом

Повідомлення #9 of » 16.09.2013, 21:05

Зображення
Веб-конференція з Верховним Волхвом РПК Світовитом Пашником на тему: "Українське рідновір'я (язичництво): минуле та сьогодення"

Для своїх читачів портал "Філософія і Релігієзнавство" створив можливість задати питання Верховному Волхву Руського Православного Кола Світовиту Пашнику.

Веб-конференція триватиме з 11 до 18 вересня 2013 року.

Веб-конференція: http://tureligious.com.ua/veb-konfrents ... mment-4366
of
Автор теми, Адмін

Повідомлення #10 Svitovyt » 19.09.2013, 11:31

Результати веб-конференції з Верховним Волхвом РПК Світовитом Пашником
Зображення
Для своїх читачів портал "Філософія і Релігієзнавство" створив можливість задати питання Верховному Волхву Руського Православного Кола Світовиту Пашнику. Веб-конференція тривала з 11 по 18 вересня 2013 року.

Читати далі: http://ridnovir.in.ua/index.php/2-novin ... -pashnykom
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #11 Svitovyt » 01.10.2013, 17:06

Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #12 Svitovyt » 06.10.2013, 00:15

Зображення

Верховний волхв Руського Православного Кола назвав основні проблеми, досягнення і перспективи язичницьких організацій України

Верховний волхв Руського Православного Кола (РПК) Світовит Пашник назвав основні проблеми, досягнення і перспективи язичницьких організацій в Україні та висловив сподівання на утвердження "державної віри" на основі вітчизняних дохристиянських вірувань, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Читати далі >>> http://www.svit.in.ua/news/new55.htm
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #13 Svitovyt » 12.11.2013, 14:12

Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість