Декларація про заснування Української Держави.

Список розділів Загальна Загальний

Опис: Загальний форум
Модератор: of

Повідомлення #1 Гоголь » 20.01.2014, 00:12

Прошу обговорювати і доповнювати! Терміново - і перепост! Без Ідеї - Майдан не переможе.

Ми – Сини й Доньки Вільного Українського Козацького Роду проголошуємо і постановляємо перезаснування своєї Держави, яка є прямим і єдиним спадкоємцем Української Народної Республіки, Гетьманщини, Запорізької Січі, Русі та всіх інших державних та суспільних утворень та об’єднань нашого Народу починаючи з найдавніших часів на нашій споконвічній землі.

Проголошуємо і постановляємо основні принципи Нашої Держави:

Моральні засади.
Основними моральними засадами Держави є:
Правда, Добро, Справедливість.

Система державного устрою.
Виборними посадами Української Держави є:
1. Президент (Гетьман).
2. Голова Верховного Суду, Голови Судів областей, районів, міст.
3. Генеральний Прокурор.
4. Голови (мери) міст, селищ, сіл.
5. Начальники міліції міст, селищ, сіл.
Вибраним вважається той кандидат, що набрав більше 50% голосів виборців, що прийняли участь в голосуванні. За необхідності призначається другий тур виборів.
Законодавчий, представницький і контролюючий орган – Верховна Рада.
Вибори у Верховну Раду проводяться на пропорційній основі. Приймати участь у виборах до Верховної Ради мають право партії та громадські об’єднання. Кількість депутатів Верховної Ради – 300 чоловік.
Термін повноважень всіх виборних осіб – 5 років. В разі недостойного виконання обов’язків повноваження припиняються.

Вибирати і вибраним може бути тільки Громадянин України.
Громадянином України може бути людина, яка є лояльною Українському Народу і Його організації – Українській Державі.
Особливе місце в Державній системі має належати Раді Старійшин – шановних людей, що мають моральний авторитет в Народі.

Економічна система.
Економіка базується на чесній праці, ринковій системі, конкурентному середовищі.
Учасниками економічних процесів можуть бути Громадяни, їх організації та Українська Держава.
Приватна власність, створена або зароблена чесною працею є недоторканою і охороняється Державою.
Приватна власність, захоплена незаконно або несправедливо повертається у власність Громадян або Держави.

Судова система.
Верховні та головні судді Держави, областей та населених пунктів обираються Громадянами і несуть відповідальність за справедливе суддівство.
Будь-який злочин проти Громадянина Держави Україна, організацій Громадян та проти самої Держави не має терміну давності.
Терміни і міри покарання за злочини додаються, а не поглинаються найбільшим.

Заключне положення.
Існуюча наразі держава «Україна» не є і ніколи не була Державою нашого Народу, а є осколком імперії, яка вже похована Історією. Вона є тимчасовим утворенням до повного переходу влади до нових органів влади. Чиновники, службовці цієї держави мають підтримати перехід повноважень до Нової Держави за що будуть відповідно нагороджені. Ті, хто будуть заважати Нам на Нашій землі творити Нашу Державу будуть покарані Справедливим Українським Судом.

Слава Україні!
Гоголь
Автор теми
Репутація: 1
З нами: 6 років 6 місяців

Повідомлення #2 Krainec » 20.01.2014, 08:07

Перш ніж щось засновувати, спочатку скажіть для чого. задля існування звичайною сучасної біомаси то і так все є, і навіть дуже привильно засновано, створено, модернізовано, втілено.
якщо це крик душі - то добре, покричи, ми зрозуміємо.
а якщо для Украйньсько-Руської Нації-Роду то ні ти, ні я за п"ять хвилин, ні хтось інший не видасть якусь розумну декларацію.
а от у Київ всім їхати треба та стояти там, а не сидіти тут....
Krainec
Репутація: 0
З нами: 6 років 4 місяці

Повідомлення #3 Svitovyt » 20.01.2014, 09:27

Підтримаю Krainec. Декларації такого толку ніякої користі не мають. При зміні влади все одно будуть перебудовувати систему на основі діючого законодавства. А шапку і закінчення взагалі треба прибрати. Так історично склалося, що названі державні утворення теж не були ідеальними, а в багатьох випадках навіть гіршими за існуючу владу, просто їх намагаються ідеалізувати, тому за приклад ніяк не тягнуть. А чиновники і так перебіжать, як тільки побачать на чиєму боці буде перемога, так що роздавати їм "пряники" немає за що.
Svitovyt M
Адмін
Аватар
Вік: 51
Репутація: 13
З нами: 11 років 10 місяців

Повідомлення #4 Гоголь » 20.01.2014, 19:39

Це для того, щоб було зрозуміло всім, хто підтримує Майдан і самим майданівцям, що є спільною і головною метою Майдану. Не євроінтеграція і не прихід до влади опозиції, не зняття азарова чи яника, а корінна зміна суспільства, держави.
Гоголь
Автор теми
Репутація: 1
З нами: 6 років 6 місяців

Повідомлення #5 Krainec » 20.01.2014, 21:51

Цікаве питання, будему полімізувати.
На дану мить ,аргументи "за майдан" переважають "ні майдан", моя суб"єктивна думка і вважаю тутешня більшість. Але в майдані багато чого в подальшої перспективи також і даремного, і зайвого, і шкідливого для Українця. Простий і важливий для мене приклад - відчинення до європи призведе до більш значної міграції ніж вона зараз є. бо зараз вона переважно нелегально-корумпована, а потім додасться ще й легальна. Для мене Кличко такий самий як і Януковіч. Після "бездіяльності" Свободи, вона перестала бути нащадками бандерівсько ругу а просто стали звичайними кмуністами. і в ідеологічному плані вони такі як і бютовці, а зовсім не націоналісти. тому з політичної частини, якщо не становиться лідером Тягнибок ( я з них всеж таки надаю перевагу його силі, бо вони хочаб трохи погоджуються з Рідновірами) майдан для мене це ніщо. Майдан починався як політичний супротив, так він і залишився зараз, але тягне на себе Кличко (другий ющ, який керуєтьс не з США а з Європи). Єдине коли я його підтримав так це після 30 листопада. Коли був наказ фізичної розправи, тоді і треба було "мочити у відповіть усе МВС, та реструктуризація наприклад за Грузинським сценарієм. Моя особиста думка, що тоді требо було не голодовками і страйками а прямими фізічними діями усинити "це" керівництво. Але тоді як на мене Свобода і дала слабину (від інших політ сил я і не очікував). Тому я вважаю, що майдан вже згорів.
і подальша його наявність тільки негативно впливає на суспільство.
Krainec

Повідомлення #6 Svitovyt » 21.01.2014, 09:41

Krainec, але ж ти іншого нічого не запропонував. А Майдан як-ніяк мобілізує суспільство проти сьогоднішньої злочинної влади, дає поштовх для розгортання більш активних дій. А не було б Майдану, всі б так і сиділи біля комп'ютерів і телевізорів і спостерігали як купка злочинців розкрадає країну. Склалася тупікова ситуація: Янукович не піде з влади добровільно, бо надто багато накрав і його чекає в'язниця і втрата майна сім'ї. На бік опозиції ще не перейшла армія, і пряме захоплення влади неможливе, бо військова сила і корумпована судова система на боці існуючих узурпаторів. Влада не може розпочати прямі дії проти мітингувальників, бо тоді їхнім грошам і бізнесу, що є в країнах близьких до ЄС чи США прийде гаплик через санкції цих країн плюс ізоляція. Ось всі і вичікують слушного моменту. Ну а той, хто переможе, і буде на виході правий, а інші злочинці.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #7 Krainec » 21.01.2014, 19:50

а я і не кажу що щось треба таке робити. я за Кастову систему державотворення. яка і була до христонізації Русі. і будь яка інша модель мене не захоплюю в принципі. ну ще трохи ІІІ Рейх з його моделлю дозволенності прав громадян. але не плутати націоналізм і фашизм з нацизмом. Тому я вважаю зайвим щось говорити про те які повинні бути суди чи органи влади, якщо суспільство затуркане та схиблене у демократизацію. а кастова це зворотній напрямок від дкмократизації. Тому сповідаючи Декалог скажу - про справи говори не з тим, з ким можна, а з ким треба. ))) а тут таких ще не має
Krainec

Повідомлення #8 Svitovyt » 21.01.2014, 20:35

Яка-така кастова система? В родині брахмана може народитися шудра, але якщо його поставлять до духовної справи, то він її зведе нанівець. Зараз кастова система існує, але у легкій формі. Мої батьки були робітниками, але я в тій касті себе почував не комфортно, доля і поклик перевели мене в брахмани і тепер відчуваю себе на місці. А якщо було б все спадковим? Іноді спадкове виховання дійсно сприяє розвитку, але у разі, якщо каста відповідає духовному поклику людини. Якщо мій син зараз має нахил до військової справи, то виховання його у духовному напряму через силу ні до чого не призведе, хай виховується і працює там, де йому краще.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #9 Krainec » 22.01.2014, 19:20

теоретично може але то вже не зовсім і брахман, але в шудрі ніколи не народиться брахман, а якщо такий народився то буде як з минулого Гітлер, відробляти карму. те, що ви відчуваєте себе добре, ще не дає право називатися брахманом!!! Януковіч теж себе зараз відчуває добріше ніж двічі у в"язниці))) ну от ви і підтвердили свій рівень що вам ще треба вчитися, щоб перейти в брахмани і народжувати брахманів.
Krainec

Повідомлення #10 Svitovyt » 22.01.2014, 21:07

Krainec, ви чогось обчиталися і думаєте, що то правильно. Мені з позиції духовного провідника видніше, чи працює кастова система. Особливо мене дивує позиція монархістів. Начебто в монарха повинна народитися ідеальна людина для правління. В більшості світа підтримувала монарха і часто він як клоун відігравав роль правителя. Так кому той дармоїд потрібен?
Тому на Русі було вічеве правління і на вічі вибирався правитель, як в принципі і в козацтві. І краще навчити нормального правителя, аніж ставити спадкову бездар. В мусульманстві якраз через ці розбіжності шиїти із сунітами воюють: одні ведуть спадкову лінію від Мухаммеда, а інші обирають собі найвищого духовного провідника із мудрих і фізично здорових.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #11 Krainec » 23.01.2014, 19:42

Світовит, хто вас обрав?, коли, з якими правами, на який термін
Krainec

Повідомлення #12 Svitovyt » 24.01.2014, 11:23

На вічі обирали, останнє підтвердження повноважень минулого року. Буде кращий претендент на верховного волхва в РПК, оберуть його. А взагалі ми вже якось самі розберемося в РПК в своєму управлінні, а ви розбирайтеся в своїх організаціях, ми туди не ліземо і не командуємо кого вам краще обирати.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повідомлення #13 Krainec » 24.01.2014, 21:01

от! а обрання йде лише до 3 касти), в четвертій нікого не обирають. там нема в цьому необхідності в принципі. я не лізу до вас, мене у вас покищо все влаштовує. тому і підтримую. ви самі спитали що треба зробити для покращення, я і висловив.
Krainec

Повідомлення #14 Svitovyt » 24.01.2014, 21:46

Krainec, Якщо сам придумав куди обирають, сам і користуйся. А ми вже якось самі вирішимо устрій нашої організації. А потім будемо дивитися у кого жива традиція, а в кого мертва.
Svitovyt M
Адмін
Аватар

Повернутись в Загальний

Хто зараз на форумі (базується на активності користувачів за останні 5 хвилин)

Зараз переглядають цей розділ: 1 гість